Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Egyeztetünk. :)

So be it. :D

 

 

Ha előre 1-2 nappal megbeszéljük, nekem elvileg most már jó lesz az eheti szombat, vagy a jövő heti péntek és szombat is. :)

A felsorolt napok közül nekem egyelőre bármelyik jó. No majd meglátjuk mit szólnak hozzá a többiek. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úgy tervezem hogy akkor rendezem ha (majdnem) mindenki ráér aki jelezte hogy játszana. Nem akarok kitolni egyik játékoskedvű fórumpajtossal se. Majd meglátjuk hogy lesz. Türelmem van várakozni, a feladványoknak pedig pláne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jogos, legyen meg a többség akarata, viszont rajtunk hármunkon kívül (MissKarrde, Ody és én) más egyelőre nem reagált az októberi második körre. Így szerintem döntsük el mi. :)

Nekem továbbra is jó a mostani szombat, szóval ha már hárman lennénk, akkor talán érdemes lenne megtartani. :) MissKarrde, Ody, mi a véleményetek?

 

Hogy végtelen ideig ne tartson azért, azt én is támogatom. De ha könnyebbek lesznek a feladványok és pörögni fog az egész, szerintem ez a probléma megoldódik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha könnyebbek lesznek a feladványok és pörögni fog az egész, szerintem ez a probléma megoldódik. :)

Én úgy érzem hogy sikerált könnyebbre kerálnom az előzőnél. A hangok hosszabbak a múltkori rövidebbeknél. Plusz szerintem könnyebben felismerhetőek de ez úgyis csak a játék alatt derül ki.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legfeljebb elkezdenék nézni valamit és közben felnézegetnék ide. :D

Amúgy ha nem lenne senki akkor nem raknék be semmit és elfoglalnám magam valami mással. Ez az egyik lehetőség. A komolyabbik.

A másik meg az hogy berakom az összes feladványt és aki akarja megírja nekem a megfejtéseket privátban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nekem ma változott a program, mégsem tudok itt lenni ma este (legalább is nem időben) :oops: Szerintem tartsátok meg nyugodtan nélkülem :oops:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem valószínűleg késő már erről diskurálni.

Felőlem lehetne ma de ez kétséges mert kevesen vagyunk, Ez persze nem jelenti azt hogy nem tarthatnánk meg, Ott a jövő péntek-szombat vagy az azutániak csak valami visszajelzés kéne mindenkitől hogy kinek mikor jó.

Én mindenesetre nyolcra itt leszek és várakozok. Hátha össze tudunk hozni valamit. Akár minden játékoskedvű pajtossal.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csupán azért kérdem, mert nekem 21kor előre nem látható hosszúságú dolgom van.

Felőlem nyugodtan elhalaszthatjuk. Kettő már többség, de ha meg ketten vannak, akiknek nem jó, az egyenlő. Valahogy csak összehozzuk, hogy Pildinek ne legyen olyan egyszerű dolga. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kettő már többség

Van igazság abban amit mondsz de nekem inkább az lenne az igazi többség ha mindenki tudna játszani aki jelezte. Nem hiszem hogy ne lehetne valahogy összehozni. Az se jó ha Neked nincs a végéig időd. Szerintem akkor már nincs is sok értelme belekezdened.

Szerintem is halasszunk. Van péntekünk és szombatunk mint a tenger.

 

Valahogy csak összehozzuk, hogy Pildinek ne legyen olyan egyszerű dolga. :D

Inkább nem szúrjunk ki senkivel se. :) Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, a mondat második fele inkább a halasztás fele hajlott. :P Pláne, hogy mint kiderült, egyedül voltam itt (ráadásul én is elhúztam). A 3 meg mindenképp üti az 1-et. :D

Ketten meg tényleg elég unalmas, pláne ha abból az egyiknek (mégpedig nekem) jóformán semmi esélye. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézést, hogy én nem jelentem meg végül is ma este 8-kor, mert csütörtökön úgy vettem ki, hogy halasztjuk. :)

Nem gond hogy nem voltál itt mert úgyis benne volt a pakliban hogy nem lesz az egészből semmi.

 

 

Rog, a mondat második fele inkább a halasztás fele hajlott. :P Pláne, hogy mint kiderült, egyedül voltam itt (ráadásul én is elhúztam). A 3 meg mindenképp üti az 1-et. :D

Ketten meg tényleg elég unalmas, pláne ha abból az egyiknek (mégpedig nekem) jóformán semmi esélye. :)

A következőt Pildinek meg Neked plusz a második körben érdekelt egyéb pajtosnak is üzenem:

 

Az kéne hogy minden játszani akaró beírja hogy mikor lenne jó mert anélkül elég nehéz egyeztetni. Nem tartom valami jónak hogy én felhozom a témát és csak négyen reagálnak rá. Tudom hogy mindenkinek lehet bármikorra valami programja és nem is fontos a hét elején jelezni hanem akkor ha már körvonalazódik hogy szabad-e a játékosjelölteknek a péntek vagy szombat este. Régebben is úgy volt hogy aki játszani akart írta hogy mikor jó vagy nem. Majd visszaolvasok de mintha hasonló lett volna a szitu. Az első játék előtt és után is jelezték néhányan hogy benne lennének egy másodikban de mégse jön tipp az időpontra. Én meg így bizonytalanságban vagyok tartva mert nem tudok egyesek hozzáállásáról és ez nem valami jó. Hogy egyeztessünk egy mindenkinek megfelelő második körre ha beírom hogy a jövő péntek vagy szombat kinek jó és a tartózkodók nem írnak rá az előző napok valamelyikén semmit se? Sehogy..Ezt kéne megoldani.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.