Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Akkor majd igyekszünk belehúzni.

Már eldöntöttem hogy a helyes válasz jóváhagyása után berakom az új feladványt és nem irkálgatom be előtte hogy jön a következő. Ezt a múltkorinál is így kellett volna csinálnom, Utólag totál feleslegesnek éreztem a figyelmeztetgetést.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Gondoltam végzek egy gyors közvélemény-kutatást, hogy megtudjam, vajon lenne-e kedvetek egy kis kvízhez.

Látom régebben gyakran voltak össznépi találgatások, szóval ha van bennetek hajlandóság, és meg tudunk beszélni egy közös időpontot, amikor mindenki ráér, szívesen rendezek egy kis versenyt.

 

Mit szóltok hozzá? :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Pildi

 

Mindenképpen a hat film témájában tervezem, és már az is kezd körvonalazódni, hogy pontosan milyen fajta vetélkedő lesz. Nem szeretném, a korábban már "unásig ismételt" kérdéseket elővenni, ezért úgy gondoltam hogy egy kép (részlet) felismerős feladattal kezdhetnénk. Olyannal mint amit Ody is csinált a TCW-ből, csak ez a hat filmből lenne. Aztán lenne egy másfajta feladat is, de az meglepetés. :lol::evil:

 

Egyébként örülök hogy ilyen lelkesek vagytok. ;)

Illetve a kérdésem tőletek, akik eddig jeleztétek hogy benne vagytok, mikor lenne nektek jó időben?

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.