Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Köszi a tippet! Át is állítottam őket. Túl rég töltöttem fel videót ahhoz hogy az átállítás eszembe jusson.

A jelenlegi nézőszámokat nézve talán csak az én belenézéseimet jelzik a kvízre szánt videóknál a mutatók. Rájuk néztem párszor ilyen olyan dolgok miatt. Érdekelt hogy rendesen futnak-e meg a linkjeiket másolgattam még ki.

Ha mázlim van akkor csak én játszottam le őket.

 

Amúgy eddig mindig este voltak a kvízek. Más napszak nekem például elég necces lenne. Tutira nem érnék rá. Meg nem is lenne fontos ezen a héten lennie. Akár a jövő héten is tarthatnánk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a ma nem jó, de utána bármelyik nap. Szerintem maradni kellene hétvégés megoldásnál, mert nem egyformán dolgozunk, hétköznap nehezebb mindenkinek megoldani, hogy időre itt legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sajnos mostanában biztos nem jó egyik nap sem, mert a következő két hétben elég keveset és rendszertelenül lesz lehetőségem itt lenni. De egy második alkalomhoz, ha lesz ilyen, augusztus 20. után szívesen csatlakoznék, mert nagyon érdekesnek találom ezt a fajta kvízt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felőlem 20 után is lehet. Legalább lesz időm fejleszteni a feladványokon mert némelyiket úgy se találom megfelelőnek.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nem épp a legjobbkor jövök elő vele de kétségeim vannak amiatt a három perces dolog miatt.

Az oké hogy én a videó beküldésével egyidőben elindítom a visszaszámlálót és a csipogáskor beküldöm a jelet de a játékosok ohhonnan fogják tudni hogy letelt a három perc és lehet készülni a tippelgetésre. Mindenki mérni fogja valahogy vagy három percig nyomkodja az F5-öt? Bár az utóbb nem lenne túl nyerő ötlet.

Vagy nem is kéne három perc hanem ahogy megjelenik a videó akkor mindenki csinálja a maga tempójában és a leggyorsabb kapja a pontot?

Nem tudom hogy hogyan mehetne zökkenőmentesen a játék.

 

Meg azt találtam ki hogy ha senki se tud rájönni a szitura amire az adott hang utal akkor egy rávezető szóval segítenék. Habár nem hiszem hogy nagyon nehéz feladványokat állítottam össze. Akad néhány olyan ami elég rövid ideig tart de szerintem abból is rá lehet jönni hogy milyen szituhoz köthető hang hallható a videón.

 

A kvíz nevének amúgy a hangoskönyv mintájáre a Hangoskvízt ötlöttem ki..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, 8-kor indul a buli.

A próbavideón amúgy a sugárpajzs bekapcsolódása van. Ilyesmi meghatározásokkal kéne majd megadni a válaszokat.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.