Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Köszi Donát a kvízt! Remek volt. :)

Gratula a tanítványomnak és a Jediknek, akik galád módon négyen támadtak rám egyszerre. :D

 

A buja féregről betenne valaki egy wookiee linket?

Sidious megoldotta. :P

 

Nagyon jók voltak a kérdések, remekük elegyítve a két trilógiát. :) Mindkét csapat kiválóan játszott. :) Azért sajnálom, hogy NorbiLordi végül nem jelent meg.

Köszönöm, igyekeztem. :) Én is sajnálom. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszük a hullákat!

Ja helyénvaló hogy én is megköszönjem ezt a kellemes kvízestet a házigazdának. Igaz volt pár pillanat amikor Dzséjttel összefogtunk volna ellened, de sebaj :D

Pár? :evil: Azért az már teljesítmény, ha egy Jedi és egy Sith összeállna egy közös ellenségért. Látod, Donát, igazi békítő vagy. Egyensúlyt hoztál az Erőben. Igaz, ehhez sajnos fénykardélre kell hánynunk, de hát minden béke áldozatokkal jár. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár? :evil: Azért az már teljesítmény, ha egy Jedi és egy Sith összeállna egy közös ellenségért. Látod, Donát, igazi békítő vagy. Egyensúlyt hoztál az Erőben. Igaz, ehhez sajnos fénykardélre kell hánynunk, de hát minden béke áldozatokkal jár. :D

Kellett volna a Sagába is egy kvízmester akkor. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sidious megoldotta. :P

 

Jó, de az én ellenfeleim nem olyanok voltak mint az övéi. Nem lehetett őket csak úgy meglepni. :D

 

 

Áá, tehát ő az. Gondoltam, de így még nem hallottam róla. Jól van most már ezt is tudom, köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi gond, Jediként csatlakozhatsz később is, csak nehezebb dolgod lesz.

 

 

Hogy az a jó..... Ezt csak most olvastam. Kb 9 után elmentek a vendégek én meg nem mertem beírni válaszokat hogy nehogy felrúgjak valamit. :D Na majd legközelebb. Különben jó volt ügyes játékot találtál ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elején magam is jelen voltam, de végül mennem kellett. Bár ez az F5 nyomkodás verseny nem annyira az asztalom. :) Ettől függetlenül remek kérdések voltak, még jobb válaszokkal: gratulálok hozzá a szervezőnek és persze a jó válaszokat adó győzteseknek! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legközelebb gyere Te is! ;)

Igazából, ami visszatart az a nulla EU (hiába bújtam régen könyveket/képregényeket, alig emlékszek valamire) és a viszonylag minimális CW tudásom... végigolvasva a kérdéseket, hasonló gondolatok kerülgettek mint NorbiLordit. A legtöbbhöz hozzá se tudtam volna szagolni. Az már csak bónusz extra, hogy az F5 után nálam viszonylag lassan tölt be. Ugyhogy inkább maradok külső szemlélő :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.