Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

A mi Naprendszerünk (Solar system) tényleg egy bolygórendszer (planetary system), de a Tatooine rendszere már lehet (egy kissebb) csillagrendszer (star system) mert annak már két csillag alkotja a magját.

De a Star Wars-ban ez a két fogalom gyakran keveredik

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mind a csillagrendszer, mind a naprendszer ugyanazt jeleni. Szóval a csillagrendszer/naprendszer max többes számban jelenti a Galaxist. Nem véletlen használják a filmekben úgy, hogy Hoth-rendszer, Endor-rendszer, Mustafar-rendszer, Naboo-rendszer, ezeknek a napjait hívják így (amellett, hogy egy bolygóról lettek elkeresztelve, de ez nem mindig van így, pl. a Tatoo-rendszernél). Szóval az, hogy a Halálcsillag egyetlen egy galaxishoz sem kötődik annyiból helytelen, hogy bár valószínűleg a hiperűrben át tudna ugrani évek alatt egy másik galaxisba, mint bármilyen más űrhajó, kevésbé lett volna félrevezető csillag vagy naprendszert írni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép volt Danityu! :D Igazi dráma volt a végén. Oldie igyál meg egy üveg páleszt. Így veszíteni. :D Egyébként jó játék volt, köszi Donát. Bár nem voltam formába, és nekem nehéz is volt.

Vesztett az öreganyád. :P:D Lehagytam a mögöttem lévőket. :P:D :D :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 10 hónappal később...

Üdvözlet Kantin-lakók!

 

Jövő hét szombatra tervbe vettem egy eddig még sosem játszott speciális kvíz lebonyolítását. Az időpont az államvizsga miatt eléggé kőbevésett, de ha a társaságnak nagyon péntek vagy vasárnap lenne jó, akkor végül is módosítható is.

 

A játékról egyelőre még nem árulok el sokat, viszont szükségem lenne néhány biztos jelentkezőre. A játék egy kicsivel több aktivitással járna, mint eddig, ezért ha eddig öt másodpercenként nyomogattad az f5-öt, hogy lásd a következő kérdést, akkor ez a Te játékod lesz.

 

A szokásos jelentkezés + időpont tipp mellett annyit szeretnék kérni, hogy mindenki írja oda: Jedi vagy Sith szeretne-e lenni. Sith-ekből mindig kettő van, Jedikből viszont bármennyi, így az első kettő, magát Sith-nek kérő játékos lesz a mester és a tanítvány, míg a többi jelentkező szükségszerűen Jedi lesz a játékban. Úgyhogy aki nem tudja összeegyeztetni az egyéniségével a Jediséget, az jelentkezzen minél hamarabb! :D

 

Összességében legalább 5-6 játékosra minimum szükség lenne (akikből 2 ugye Sith). Ha tetszik a játék, követheti majd folytatás, ha nem, akkor halál rá(m)! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, ez nagyon izgalmasan hangzik. :) Jövök én is, viszont nem merek Sith lenni. Még kiderülne, hogy mekkora bennem a Sötét Oldal. :D Így maradok Jedi. :)

Időpontot illetően nekem 8 körüli kezdés lenne jó, vagy utána, függően persze attól, milyen időtartamú játék várható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: nehéz megmondani, mert le kell tesztelni a hosszát. Szerintem 1,5~2 óra. És bár tényleg folyamatos aktivitást kíván nagyon szeretném ha te is jatszanál. Annyit talán már most elárulhatok, hogy a csapatoknak közös lesz a céljuk, tehát a többieket segíted, ha aktív vagy végig. :)

Várjuk a másik Sith lovagot! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, szombaton pont dolgozom, így a vodafone annyit hátráltathat, hogy néha megszakad a nagy munkában, meg két óránként körre kell menni, szóval ha néha eltűnnék majd, akkor nem kell mentőalakulatot értem küldeni. :) És természetesen Jedi. A Sith-ek nekem túl bénák, még a klubjukba sem tudnak kettőnél több embert fölvenni. Illetve, innét nézve, itt még kettőt sem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.