Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Jaja. Majd találunk egy megfelelőbb időpontot. Nem mondhatnám hogy nagyon csalódott vagyok. Talán ez a mai munkanap tett be nekünk. Valószínűleg jobban kellett volna számolnunk vele.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhhh teljesen elfelejtettem, hogy ma lesz. De látom nem én voltam egyedül ezzel. Nem ártott volna neki valami reklám még hét közben. :) Sorry.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos így jártunk.

A reklámos dolog nekem is beugrott már. Balszerencsémre a várakozás felfüggesztése után. Felkészültebbnek kellett volna lennem.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom, hogy a többieknek kiment a fejükből (pedig Pildi és Rog napközbeni hozzászólásából rögtön eszükbe juthatott volna :P), de legközelebb biztosan mindenki itt lesz. Ne foglalkozz a felkészültséggel, máskor sem volt előtte reklám, felkészülés, inkább csak hozzá voltunk szokva a kvízekhez (régen volt már), jobban pörgött a topik, és ez esetben, amikor megbeszéltük az időpontot, az nem esett annyira messze az időponttól, mint most :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

pedig Pildi és Rog napközbeni hozzászólásából rögtön eszükbe juthatott volna

Az már túl későn volt ahhoz hogy addigra minden érdekelt feljöjjön fórumozni és értesüljön róla.

 

máskor sem volt előtte reklám

Visszaolvasgattam és kiderült hogy volt amikor a kvízt tartó annak a napján viszonylag korán vagy egy nappal korábban figyelmeztetett a játékra. Túl rég volt hogy eszembe jusson ezzel foglalkozni.

 

 

Mivel én találtam ki az időpontot, szép is lett volna, ha elfelejtem. :D Nem volt a legjobb választás, belátom, és talán előtte egy kis reklám sem ártott volna

Szerintem én is a tegnap estét választottam volna. Majd legközelebb lesz figyelmeztetés is. Pl. az előző nap reggelén és a akvíz napján beírom hogy mikor tartanánk.

 

talán előtte egy kis reklám sem ártott volna

Az is lehet hogy néhány jelentkezőnek még a reklámmal se lett volna alkalmas. Mivel tegnap munkanap volt talán akadt valami más programjuk tegnap estére.

 

 

 

Most én ajánlok időpontot. Jövő szombat este 8?

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jövő szombat nekem elég rizikós, mert programom van aznap, és nem biztos, hogy haza érek :( Ha mégis aznap jó a többségnek, akkor igyekszem úgy időzíteni, hogy valahogy haza érjek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor péntek vagy vasárnap? Nem erőltetni akarom a dolgot hanem csak tippeket adok. Eszem ágában sincs bárkinek is belerondítani az estéjébe csak igyekszem a játékoskedvűek érdekeit nézni. Bár szerintem előre láthatólag úgyse tudja mindenki előre megjósolni hogy jó-e neki vagy nem. Meg az is lehet hogy a tippnek szánt napok estéire egyeseknek berögződött programja van. Elvégre a játékon kívül vannak fontosabb dolgok is az emberek életében.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövő hét péntek? Az szept 6-a lenne? Én biztos, hogy aznap a románok elleni meccset nézem. Nekem inkább ezen a héten lenne jó a péntek este, de persze többség dönt. Az ötletem leszavazásával, pedig semmi probléma, a lényeg, hogy minél élvezetesebb legyen a játék. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már szerintem is azok döntsenek akik játszanának és ők hozzanak össze egy mindegyikőjüknek (vagy legalábbis a többségnek) megfelelő időpontot.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizonytalan sz*r vagyok. Képtelene vagyok eldönteni hogy legyen-e holnap este kvíz vagy se. Úgy akarnám hogy minden korábban jelentkezett tudjon játszani csak az a gond hogy nem látható előre mikor lenne jó. Eszem magam emiatt pedig csak egy játékról van szó.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.