Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Köszi a kvízt Rog! Sajnos úgy fest, ez nem az erősségem. :D

Szívesen! :)

Majd máskor talán jobban fog menni ha újra lesz ilyen kvíz.

Nem tudom én hogyan állnám a sarat ha valaki más csinálna ilyet. Remélem egyszer majd kiderül. :D

 

 

 

No, visszaolvastam a kvízt, nagyon jó lehetett! Gratula Rog

Köszi! :)

 

Sajnos nem tudtam részt venni benne, mert a hetem annyira össze-vissza, hogy még az sem biztos sokszor, ami a következő percben történik (kis túlzással, no :)). Az utolsó pillanatig vártam, aztán az utolsó pillanatban még otthon sem voltam. Na majd legközelebb. :D

Reméljük lesz rá alkalom. :)

 

 

 

Én is köszönöm a kvízt, Rog! :)

Szívesen! :)

 

Sajnos közben mennem kellett, és nagy sikereket nem értem el, de attól még nagyon tetszett. :)
Legközelebb hátha jobban megy. Új kvíz volt meg itt-ott túl nehéz is de a lényeg hogy próbáltátok állni a sarat. :)

 

Talán egy kicsit hosszabb részlet minden esetben segített volna, de az is lehet, hogy nem. :D

Valószínűleg igen.

Így elsőre könnyebbre is kreálhattam volna a feladványokat. Mindegyikhez több hangot is kiszedtem a filmekből hogy legyen mikből válogatnom és sajna mindegyik filmhez a szimpatikusabb hangokat választottam ki és nem mérlegeltem a nehézségi szintjüket.

 

 

 

Én sem tudtam sajna részt venni rajta, de kiszámíthatatlanság miatt nem is ígértem fűt-fát arról, hogy benne vagyok-e vagy sem. Így visszanézve, kezdetlegessége ellenére felettébb rendhagyó kis kvíz volt Rog, gratula :clap: !

Köszi! :)

 

Ha lesz még ilyesmi igyekszem nem kihagyni. :D
Ha az Erő is úgy akarja akkor biztos lesz. :D Lehet hogy én tartom meg de az is lehet hogy valaki más.

 

Amúgy sajnálom hogy nem tudtak itt lenni azok akik szerettek volna. Nem volt könnyű döntés péntekre tenni a játékot tudván hogy egyeseknek nem alkalmas az időpont. Dehát mindannyian tisztában vagyunk azzal hogy a játék nem a legfőbb tennivaló az életben.

 

 

Plusz gratuláció Nabo húgának a csavarhúzós megfejtéshez! Szép volt! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is hálásan köszönöm a kvízt, bár sajnos úgy a fele előtt már nem voltam itt, de élveztem. Ahogy Karrde mondta, elképesztő, hogy mennyi hangeffekt van, ami fölött az "átlag" elsiklik. Ha lesz még ilyen, akkor minden további nélkül vevő vagyok rá! Az okosoknak meg gratula! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is hálásan köszönöm a kvízt

Szívesen! :)

 

bár sajnos úgy a fele előtt már nem voltam itt, de élveztem.
Nagyon klassz hogy jól érezted magad. :)

 

Ahogy Karrde mondta, elképesztő, hogy mennyi hangeffekt van, ami fölött az "átlag" elsiklik.

Annyi van hogy szinte el lehet veszni közöttük. Én legalábbis a feladványok összeállítása közben úgy éreztem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha senkit se zavar hogy megint én rendezném akkor szívesen. Bár nem hiszem hogy sokan bevállalnák a kvíz nem túl rövid ideig tartó összeállítását.

Abban az esetben ha a többiek belemennek hogy én vezessem akkor majd jól kivesézzük az időpontot. Igény esetén majd igyekeznék valamivel könnyebbre kreálni.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap ahogy a múltkor is mindegyik filmhez többől kiválogattam két-két hangzatot. Négy elég rövid de ha akarjátok akkor akár hosszabbra is cserélhetem őket.

Gondoltam előredolgozok a kvízen hogy ne kelljen az eldöntött időpontra kapkodnom vele.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem hogy a hangeffekteknél egy másodperc sokat számít. A nagyon rövid jellegzetes hangokat is könnyen be lehet azonosítani. Vegyük például azt amikor Han rálép a faágra. Ezt az előzőbe is be akartam tenni de letettem róla mert valamiért eltorzult a hang.

Nem minden rövidebb hang vészes. Végül is találgatni mégiscsak kell. Ez persze nem jelenti azt hogy olyan pillanatnyi hangoik is előfordulnak majd.

Megígértem hogy igyekszem könnyebbre csinálni és azon is leszek. Ha valamelyik hangzatot nem találom megfelelőnek akkor lehetőleg könnybbre cserélem de azt nem tudhatom hogy kinek melyik hang könnyű illetve nehéz.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk még azt se tudjuk hogy az előző és a következő között mennyi idő teljen el. Nekem bármlyik péntek-szombat(-vasárnap de nem valószínű hogy lenne rá igény) este 8 jó lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

jöjjenek a többiek az időpontokkal :)

Jövök én eggyel. Jövő péntek este nyolc kinek jó?

 

Na de hová gondolok? Egy héttel korábban nem olyan könnyű azt megmondani.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Váratlan esemény miatt az eheti péntek sajna nekem mégse jó. Egész nap távol leszek és csak szombat délelőtt térek vissza.

Hiába állítgattam azt hogy nekem bármikor jó. De nem is izgatom magam emiatt mert bárkivel előfordulhat hogy hirtelen változik a programja.

Szóval erre a hétre csak a szombat marad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, ne szabadkozz, hiszen tényleg bármikor közbe jöhet bármi akármelyikünknek. :)

Ezen a hétvégén nekem sem jó, sőt, sajnos a következő hétvégén sem. De ha úgy alakul, hogy csúsztatod/csúsztatjátok a játékot, akkor október elején szívesen részt vennék ismét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.