Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Ha ilyen nagy az érdeklődés, akkor kerítünk még sort a FAN kvízfordulókra. :lol:

Most csináljon egyet Dzséjt, kövi héten csinálnék én egyet, és utánna Rog és SimonZ is vezetne egy fordulót, akár egy héten 2szer.

Ja és van egy apró ötletem, amit csak megkérdezek: Mi lenne, ha a FAN kvízek pontjait külön összegeznénk, így a szabványtól el lehetne térni(nem lenne muszály 4 képkvíznél leragadni, lehetne többet is). És a végén, mikor lecsendültek a FAN kvízek, akkor összesítenénk az én általam vezetett pontokkal. Így lehetne látni, hogy milyen erősségi különbségek vannak. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi lenne, ha a FAN kvízek pontjait külön összegeznénk,

Jó ötlet! Szerintem lehetne úgy, hogy lenne egy összpontszám, és külön, mint érdekességként, a nem coces fordulók pontjai (amik persze a totálban benne vannak). De végülis lehet sokféleképpen kavarni akkor már. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg egy fordulóra bevállalnám, hogy az első négy vagy öt kérdésre a leggyorsabb helyes választ adom. Megoldható lenne ez is? :) :) :D

Imádom ezt az ötletet :D:P Az okát nem kell magyaráznom :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyat nem lehetne, hogy amolyan totószerű feladványt összeállítani, hogy ne a leggyorsabb helyes megfejtő hanem a bizonyos elért helyes válaszok után kapja az illető a pontjait? Értem ezalatt azt, hogy valaki összeállítana sacc per kábé 13+1 kérdést és azt ennyi és ennyi napon belül a megfejtéseket vissza kell küldeni neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is... de csak azután hogy Dzséjt visszaadja a DVD-imet.

Milyen DVD-ket? :D

 

Na látom, sokan várják, hogy kiálljak egy fordulóra :)

Akkor ha mindenkinek megfelel, csütörtökre összedobok néhány kérdést. Nem túl nehezeket :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:)

Most nem "marketingolom" magam... :) Csak azt bánom, hogy Dzséjt játékát majd nem tom élőben nyomon követni. Szóval majd lehet előlre megcsinálom a játéktopicot és lezárom, hogy ne kinlódjatok akkor, és majd 8kor te pedig kinyitod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.