Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Phobos, nézd meg jobban azokat a számokat! Nem ismerősek valahonnan? :D

 

OFF: Ody, ha észrevetted, már jó ideje nem értékelem az egyes részeket (kb az első évad felétől). Nem tudok semmi újat hozzátenni az általatok leírtakhoz, az ismétlést pedig feleslegesnek tartom. ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legos kérdés nem lesz, mert túl nehéz. Semmi veszélyesre ne számítsatok. Aki fel tudja sorolni az eddig leadott részekben szereplő klónok nevét, tisztában van a Jedik vívótechnikáival, a hajók és fegyverek típusaival, a fajok anatómiájával, a bolygók flóráinak és faunáinak a leírásaival, és a filmek/epizódok mögött álló stábok teljes névsorával, az könnyedén veszi majd az akadályt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos: Ja, értelek. :D

 

Hogy legyen esélyünk nyerni, kb így kellene kinéznie egy-egy kérdésnek:

kolmilan: számold össze hányszor hangzik el az SW-s képi megjelenésekben a "Hello there!" kifejezés... :D Természetesen mikor, hol, kinek a szájából, és kik voltak jelen (név/típus/azonosító stb...) Többiek: kik voltak jelen a híres "Én vagyok az apád!" elhangzásakor. :D

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

számold össze hányszor hangzik el az SW-s képi megjelenésekben a "Hello there!" kifejezés... :D Természetesen mikor, hol, kinek a szájából, és kik voltak jelen (név/típus/azonosító stb...) :

Na bazz, egy ehhez hasonló kérdés van :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól tudom Pildi nem lesz itthon már a héten. Esetleg megvárhatnánk ezzel a kvízzel. :D

Ody, nagyon köszönöm, hogy szóltál az érdekemben, és Dzséjtnek is, hogy beleegyezett a halasztásba. :D Sajnáltam volna, ha lemaradok. Nekem ezentúl bármelyik este jó, a péntek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.