Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

De hazaérhet, no meg nem ő az egyetlen tutira gyorsabban reagáló egyén itt :evil: Na jó, csak viccelek az egésszel, de azért remélem, hogy valahogy legalább egy pontot nekem is sikerül begyűjteni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

remélem, hogy valahogy legalább egy pontot nekem is sikerül begyűjteni :evil:
Én is mindig ezt a célt tűzöm ki magam elé. :D

 

Meg kell szívatni és kész. :D
Játsszunk inkább a játék öröméért. :D Szivatás van elég mindenkinek egyéb helyeken. :D Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon gonosz kislány vagy. :D

Nem vagyok :D

 

Szóval ne közületek kérjek meg valakit, hogy 8:20-kor csörgessen meg, nehogy elfelejtsem a kvízt? :P:evil:

Nem tudom a számod :P

 

Játsszunk inkább a játék öröméért. :P Szivatás van elég mindenkinek egyéb helyeken. :D

Egyeértek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hölgyeim és uraim, büszkén jelentem be, hogy minden ármánykodásotok, cselszövésetek és eltérítő hadműveletetek ellenére épségben hazaértem. :evil: Fél 9-kor találkozunk... :D
Nagy meccs lesz. :D Borocska már be van készítve. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem tudtam, viszont arra csak tippeltem, hogy az Ep4-6-ban biztos nem csak egy volt, hanem legalább kettő. :)

Én egynek vettem az ep4-6-ban lévőket, azért jött ki kevesebb :D Többek között :D

Ez is marha jó kérdés volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A páncélnál szembeötlőbb azért a különbség, a kardokat én is láttam, de mint mondtam azt hittem, hogy a 4-es részben használt kardját lecserélte az 5-ösére majd a 6-osra vissza vette a régit :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egynek vettem az ep4-6-ban lévőket, azért jött ki kevesebb :D Többek között :D

Ez is marha jó kérdés volt :)

Ne edd magad rajta! Én is csak azért tudtam, mert sokat foglalkoztam a fénykardokkal, és így ez is képbe került... :)

 

(Mellesleg Luke "apjától örökölt" fénykardja sosem volt Anakiné... :D )

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is elolvastam a kviízt.Nekem sem stimmelt a kard.De mondjuk ha a filmeket nézzük akkor csak 3 volt(és szerintem ez a helyes), azért mert a kellékes mást adott az EP-V-ben Vadernek az nem számit.A filmben semmi értelme nem volt lecserélnie, tehát az EP 4-6-ban bizony Vader egy kardot használt a film logikája szerint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is elolvastam a kviízt.Nekem sem stimmelt a kard.De mondjuk ha a filmeket nézzük akkor csak 3 volt(és szerintem ez a helyes), azért mert a kellékes mást adott az EP-V-ben Vadernek az nem számit.A filmben semmi értelme nem volt lecserélnie, tehát az EP 4-6-ban bizony Vader egy kardot használt a film logikája szerint.
Nem. Láthatóan más kard volt a kezében akkor hogy lehetne egy kardja? :) És ne a kellékes felől közelítsd meg ezt a kérdést szerintem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.