Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Jó lesz az EU kvíz. Bár ezen az etapon nem igazán fogok labdába rúgni, ugyanis lövésem sincs az EU-hoz, vagy csak nagyon minimális.

 

Mikor legyen a kvíz? Pénteken este úgy mint most?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No problem, már kialudtam :) A sok valós akadékoskodás után viszont az ember humorérzéke elszáll, így meg már nem igazán értékeli :D

Tudom :D :D

 

Na, hogy könnyítsem a helyzeteteket, elmondom, hogy csak olyan Mo-on megjelent könyvből kérdezek, ami nekem megvan.

 

Ha nagyon igény van rá, (és szépen kéritek :P ) megadom a könyvlistát, amelyekből előfordulhatnak kérdések. :P

Tekintve, hogy az én gyűjteményem elég tekintélyes könyvügyileg, így tuti mindet olvastam, már csak az lesz a kérdés, hogy milyen régen, és mennyire jól emlékszem rájuk :P

 

Ilyet is lehet? :D Mert akkor szépen kérjük :)

 

Mikor legyen a kvíz? Pénteken este úgy mint most?

Szerintem lehet ugyanúgy péntek este, mint tegnap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez ne lombozza le a játékos kedved, van egy csomó könyv, amit 11-12 éve olvastam, szóval enyhén szóval is homályban van már a sztorijuk is, nem hogy a részletek :) Nem hiszem, hogy a nagy többség, akik olvasták a könyveket, olyan marhára pengék lennének belőlük olyan napi szinten, ami kell egy kvízhez :)

Kivétel lehet Dzséjt, szerintem neki marha nagy tudása van EU terén is, és az ifjabbak, akik az elmúlt pár évben ismerkedtek meg ezekkel a sztorikkal :D Szóval szerintem labdába rúgunk azért mi is :D

Egyébként szerencse, hogy játékok és képregények nem játszanak :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az Oldi féle röpdoga is érdekesen hangzik. Mit eszeltél ki Oldi? Remélem sok űrhajós kérdés lesz benne.
Majd meglátod :)

Annyi már biztos, hogy a hat mozifilmből lesznek a kérdések és össz-vissz tíz perc áll majd rendelkezésre a válaszadásra. Hogy hány kérdés lesz az még kérdéses. Szóval totál röpdoga lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivétel lehet Dzséjt, szerintem neki marha nagy tudása van EU terén is

Inkább csak volt, hosszú ideje már annak, hogy nem foglalkozom az EU-val (igaz, a TCW hatására újra elkezdtem, de még messze nem érzem magam azon a szinten, mint mikor anno csatlakoztam ehhez a csapathoz). Könyveket is már rég olvastam. Képregényekből (hazánkban megjelentekből) és játékokból, na, abból nagyon menne :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A játékokat felsorolni sem tudnám, nemhogy kérdéseket tenni fel belőlük. :D

 

Viszont hoztam egy kis segítséget. Néhány ajánlott olvasmány, melyekből a kérdéseimet összeállítom:

Michael Reaves - Darth Maul: A vadászó árnyék

Greg Bear - Az álmok bolygója

Timothy Zahn - Kirajzás

James Luceno - A gonosz útvesztője

James Luceno - Sötét Nagyúr

Ann C. Crispin - A Hutt játszma

Alan Dean Foster - Az erőpróba

Steve Perry - A Birodalom árnyai

K.W. Jeter - A mandalori páncél

Kathy Tyers - Különbéke

Michael A. Stackpole - A Krytos csapda

Michael A. Stackpole - A Bactaháború

Pillanatnyilag ezek azok a könyvek amelyekből előfordulhatnak kérdések, de nem mindegyikből lesz kérdés. (Gonosz voltam, és nem töröltem azokat a regényeket, amelyekből nincs kérdés. :) De azért több mint feléből lesz, hogy annak is legyen esélye, aki egyiket-másikat nem olvasta. :D )

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért több mint feléből lesz, hogy annak is legyen esélye, aki egyiket-másikat nem olvasta. :D )
:) A Kirajzást és a Luceno könyveket olvastam a többit nem. A kirajzás pedig tipikus Zahn mű, azaz nagyon szeretném felejteni :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mind ott van a polcomon :D Bár van, amit régebben olvastam, pl. Mandalori páncél, az már homályosabb, de pl. az X-szárnyúakat többször is, azokra sokkal jobban emlékszem :D

Meglátjuk, mi lesz :)

 

Ma úgyis windowst telepítünk, nuku gép, jöhet a könyvlapozás :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én bármilyen könyvet csak este lefekvés előtt és a metrón utazva tudok olvasni, így nálam ez jóval több időbe telne, arról nem is beszélve, hogy többségében nincsenek is meg. :lol: Szóval nálam marad a "futottak még"kategóriára való esély. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd én is szeretnék egy kvízt levezényelni csak a klasszikus trilógiából :lol:
Rendben. aki beírta már hajlandóságát az írja meg nekem mikor szeretné tartani azt, és csinálok majd egy naptárat amit itt közzé teszek. Hajrá!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.