Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

A mai kvíz 20:30-kor kezdődik, már persze, ha Ody addigra megnyitja a topicot ( :) ). Remélhetőleg mindenki megérkezik, max 3/4-ig várunk a későkre.

 

(Ha gondoljátok, lehet a mai kvíz is 13+1 kérdéses. Nekem is van még tartalékban pár kérdés. :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Ha gondoljátok, lehet a mai kvíz is 13+1 kérdéses. Nekem is van még tartalékban pár kérdés. :D )
EU-témában abszolút kell ennyi kérdés, mert ez sokkal szerteágazóbb téma, mint a filmek világa. Így lehetőség van több művet is sorra keríteni, és nő az esélye, hogy többen is tudják majd a kérdésekre a választ, ergo izgalmasabb lesz a verseny. :) Persze nem nekem, mert sok esélyem sem így, sem másképpen nincs. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, lesznek könnyű, "Ki volt Luke felesége?" stílusú kérdések is, szóval senki sem teljesen esélytelen. :D

 

Phobos, nekem sem volt leányálom megválni a kérdések 2/3-ától... :D

 

Kolmilan, a kérdések több mint felére garantáltan megtalálható a válasz a Wookieepedia-n, és rád is vonatkozik, amit Pildinek írtam. (Egyébként meg nem lehetsz mindig te az abszolút nyertes... :):P )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ööö... ilyesmi kérdések is lesznek? Nagyszerű :) Mondjuk erre szerintem sokan tudják a választ, de nem az általad ajánlott kötelező olvasmányokban szerepel :D De gondolom, ez csak egy példa volt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai kvíz 20:30-kor kezdődik, már persze, ha Ody addigra megnyitja a topicot ( ;) ). Remélhetőleg mindenki megérkezik, max 3/4-ig várunk a későkre.

 

(Ha gondoljátok, lehet a mai kvíz is 13+1 kérdéses. Nekem is van még tartalékban pár kérdés. :) )

Itt vagyok, pedig nagyon sanszos volt, hogy nem jövök. Kb. tíz perce jött vissza a netem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úton vagyok, de aki Talasea felől érkezik, az ne lepődjön meg, mert a 6-os gyorsforgalmi hipersávon éppen felújítás végeznek, Sullustnál meg félpályás stacionárius útlezárás van; a helyi gazdák tüntetnek az irreális import banthatrágya árfekvése miatt. Máskülönben meg jawa vendégmunkások tartanak hazafele Tatooinra......

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: A 2. könyvben párbajoznak nem? Sajnos régen olvastam nem emlékszem, hogy a többiben említették volna.

Abban is párbajoznak, de akkor Xanatos megpattan. Aztán a 8. könyvben újra elődugja sebhelyes pofázmányát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zárva a topik, szóval ide másolom be, amit oda akartam.

Már akinek :P:D

:D irtó gáz, hogy így elcsesztem egy választ, mármint hogy az előbb volt, no meg a lassúság is. sajna ilyenkor mindig lelombozódok egy kicsit :D de a srácoktól majd könnyesre nevetem magam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.