Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Mindig éhes a csillagközi utakon? Egyen légaknában sült császármorzsát! Az Uralkodó ajánlásával.

 

Kedvezményes utak az Alderaanra. Napsütötte, hófödte csúcsok, panorámakilátás a Halálcsillagra. Megjegyzés: retúrjegy nem kapható.

 

- Buckapapa, Bantha kiszökött.

- Oké, megyek már.

Megfázott és fáj a torka? Nyalogasson fénykardpengét! A kockázatok és fejlevágások elkerülése végett kérdezze meg Jedi lovagját, Sith Nagyurát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abban is párbajoznak, de akkor Xanatos megpattan. Aztán a 8. könyvben újra elődugja sebhelyes pofázmányát.
Téééénnnyleggggg :D

Jól emlékszem hogy ez az a könyv, amikor ő valami nagy ember a bolygón? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vidám kvíz volt, de talán jobb lett volna, ha a 13+1 kérdés jobban szóródott volna a megadott könyvek között, mert így tényleg csak hárman voltak igazán versenyben. :) Persze ez teljesen szubjektív vélemény, de gondoltam, azért leírom. :)

 

Ezen apró megjegyzés ellenére köszi a kvízt, Gyoka :D, ha pontot nem is szereztem, de legalább jól szórakoztam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a játékot, jó kvíz volt :) Az eleje döcögősen ment, de aztán a végére összeszedtem magam és jobban koncentráltam :D

És mindent fejből válaszoltam :D Kivéve a két bacta-összetevő nevét, megnéztem, hogy jól tudom-e :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a játékot, jó kvíz volt :) Az eleje döcögősen ment, de aztán a végére összeszedtem magam és jobban koncentráltam :D

És mindent fejből válaszoltam :D Kivéve a két bacta-összetevő nevét, megnéztem, hogy jól tudom-e :D

Gratulálok :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor még nem is voltak itt a Zahn-könyvek, no meg némi Jedi Akadémia :)

 

Amint elnézem, a felsorolt könyvekből jó pár nem szerepelt, pl. Különbéke, A mandalori péncél, A Sötét Nagyúr, Az álmok bolygója sem :)

Szerintem lesz még ezekre lehetősége Gyokának később is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde gratulálok :)

Gyoka, ezek nagyon szép kérdések voltak, önbizalmat adtak a jövő heti kvízre. :D

 

No szóval 8 nap van hátra gyerekek, rendesen felkészülni a jövő heti kvízre :P

Köszi, nyugi, készülünk :D

 

Amiket olvastam. Mondom én, direkt válogatta így össze :D

Zahn-könyveket én is vártam.

Ezekből leginkább a Fettes sztorira nem emlékszem már, de olvastam mindet. Ha azon múlik, Gyoka megkapja tőlem mailben az összes Zahn-könyvet wordben, és akkor azokból is lehet kérdés :D Sőt, jó is lenne, még azokat ismerem a leginkább az EU-sztorikból :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amiket olvastam. Mondom én, direkt válogatta így össze :)

Zahn-könyveket én is vártam.

Kikérem magamnak! :D Direkt nem néztem meg, ki melyik könyvet olvasta, amikor a kérdéseket válogattam. :)

 

Egyébként nem a Zahn könyvre kaptad a pontjaidat... Ennyire vártad? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezekből leginkább a Fettes sztorira nem emlékszem már, de olvastam mindet. Ha azon múlik, Gyoka megkapja tőlem mailben az összes Zahn-könyvet wordben, és akkor azokból is lehet kérdés :) Sőt, jó is lenne, még azokat ismerem a leginkább az EU-sztorikból :D

Azt hiszem megvan az összes, amit magyarul kiadtak. (6 könyvben, 1 ebookban)

 

Olyanra vártam, amit olvastam is. Pont abból az egyből kellet kérdezned, amit nem olvastam még :D

Akkor bocsi! :D Majd legközelebb... :)

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.