Ugrás a kommentre

Háttérben lévő érdekességek, történetek


Ajánlott hozzászólás

Nohát Pildi, nem is tudtam hogy te is mentél!

Egyetértek, jó lenne egy SWSaga -s közös utazás. Nekem couchsurfing-gel 90 000 Ft-ból kijött egy négynapos északolasz túra (itt írtam róla, csak a képeket nem tettem föl.... azóta sem) és ha nem voltál az épületben, akkor plusz egy érv visszamenni! :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Tegnap tartottam egy újranézést - továbbra is a kedvenc a részem elképesztő képi világgal - és most vettem észre, hogy amikor Windu levágja Jango fejét, előtte Jango hátirakétájából üzemanyag füst tör fel. Erről beszéltünk már korábban? Nem a szikrázásra gondolok, ezt eddig is észrevettem, hanem arra, hogy Jango terve egyértelműen az volt, hogy lő Windura, amíg lehet, aztán felrepül, csak épp nem látta, hogy a háti rakétája ( a Fett packje, ha úgy tetszik :P) már nem működik. Épp ezért, mikor aktiválja, csak enyhe löket tör elő belőle, ami végül a halálához vezet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jango Fett pusztulását valóban nagyon szépen megcsinálták. A szikrákkal lett teljes, azok ugye anno még hiányoztak a sima mozis változatból (a digitális változaton már ott voltak). Nekem még ilyen apróság, hogy ahogy Windu lenyisszantja a fejét, a jettpack rakétájának csúcsát is levágja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Mivel a koncepciórajzok a filmekhez, nem a könyvekhez készülnek, így eléggé valószínű, hogy a könyv e jelenetéhez nem készült semmi. :P Az ep2-höz készült pár hálótermes koncepciórajz.

S03E01a.jpg

Ezt ugye a TCW-ben meg is valósították.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: elmagyarázod hogy miért nem, aztán belinkelsz egy képet amin mégis :) Egyébként a könyvet egy, a film végleges állapotát megelőző forgatókönyv alapján írták, azért reménykedtem. Mindenesetre elég fura ötlet páncélban aludni....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: elmagyarázod hogy miért nem, aztán belinkelsz egy képet amin mégis :)

Ne köss belém, nem vagyok pulóver. :P:) A könyvhöz nem készül koncepciórajz - vicces is lenne, hiszen "a film végleges állapotát megelőző forgatókönyv alapján írták". A filmhez készült egy koncepciórajz a kaminoi szálláshelyekről, de annak, mint látod, köze nincs az általad leírt jelenethez. Egy darab gyerek nincs rajta, pláne nem aludni térő gyerek. Az pedig, hogy a forgatókönyv alapján írják, egy dolog, az pedig, hogy a legtöbb író hajlamos kiegészíti azt a saját fantáziája által, egy másik. És, ahogy Ody is írta, nem alszanak páncélban. Tessék szépen TCW-t nézni. Egy klón mániásnak legalább a klónos részeket illene megtekinteni. :);)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ilyen probléma/kérdés merül fel, tessék szépen elmagyarázni, hogy igenis másképpen alszanak a kánon szerint, ne pedig felszólítani olyasmi megnézésére, amit biztosan nem néz meg az emberlánya :P Ez esetben valószínűleg ketten sem :) Sokkal segítőkészebb megoldás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Honnan tudjuk, hogy biztosan nem nézi meg? Pláne, hogy legjobb tudomásom szerint Krnde látott is TCW-epizódokat vagy legalábbis elég jól utánuk nézett ahhoz, hogy behatóbban ismerjen olyan epizódokat, mint a hatodik évad klón szálát felgöngyölítők. Mellesleg, azt, hogy nem páncélban alszanak, különösebben szerintem nem kéne magyarázni, csak szimplán belegondolni. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sincs "piszkálva" legalábbis nem látványosan, viszont a sziluettjét szépen beállították tökéletesen Vader-szerűre.

 

Ha a Brain invaders-re gondoltok, azt megnéztem. Pontosan ezért :-) Nem javította nagyon a véleményemet a TCW-vel kapcsolatosan.

Amúgy a belinkelt képen vannak páncélban, azért kérdeztem hogy ennek mi az értelme. De eszerint egyetértünk, hogy nem sok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a Brain Invaders, annak semmi köze a Kaminóhoz. Eme részekben kaphatsz a kaminói életről képet: 3x01 Clone Cadets, 3x02 ARC Troopers, 6x02 Conspiracy, 6x03 Fugitive. Tudtommal ez utóbbi kettőt láttad is. De ha ebbe beleveted magad, akkor érdemes lenne a teljes Domino-osztag történetszálat végignézni.

 

A Brain Invadersnek mi köze ehhez? Nem is klón központú rész. A geonosisiakról, Ahsokáról és Barrisről szól, egy szimpla Testrablók támadása feldolgozás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Brain Invadersnek mi köze ehhez? Nem is klón központú rész. A geonosisiakról, Ahsokáról és Barrisről szól, egy szimpla Testrablók támadása feldolgozás.

Megszokhattad volna már, hogy nincs képben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát pedig az az árnyék tök olyan, mint Vader árnyéka. ;)

Jó lenne egy screenshot..komolyan már azt gondolom, hogy vak vagyok, vagy nem is jó helyen keresem..

Kb, mint az x wingek meg TIE ok a Coruscanti üldözésben..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.