Ugrás a kommentre

Háttérben lévő érdekességek, történetek


Ajánlott hozzászólás

Én néhány nappal a premier után tudtam le tesómmal a Szolnok Plázában. Szinte tele volt a terem. A stáblista indulása után enyhén sírva álltam fel a székemből mert az esküvős jelenet közben a meghatottság miatt elkezdtem pityeregni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belém elég kevés romantika szorult de néha elő szokott fordulni hogy némelyik film vagy sori romantikus szála mégis magával ragad. Az AotC-é már elsőre könnyedén megtette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ma 20 éve mutatták be a filmet! Még tisztán emlékszem amikor mentünk a Kecskeméti moziba, ahol premier napon néztük meg az egyik jó barátommal. Mintha tegnap lett volna. Ti mikor és hol láttátok először a filmet?

 

Interjú Haydennel.

 

https://www.starwars.com/news/clones-at-20-hayden-christensen-interview

Én a keresztapámmal néztem meg, születésnapi ajándékként. Emlékeim szerint egy hétvégi nap volt, szombat vagy vasárnap és talán már a születésnapom után így május 25-26-ra saccolom. Életem első Star Wars élménye volt. Annyira megtetszett, hogy egyből be is szippantott, megvettem a zenéjét kazettán és elkezdtem gyűjtögetni a matricákat, majd nem sokkal később regisztráltam a starwars.hu-ra. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Arra emlékszem, hogy hatalmas EP2 fan voltál. 

Sose értettem, akik nyafogtak a film szerelmi szála miatt, hogy őszinte legyek. Anakin ilyen nyafogós korszakában volt, és talán én is. :D Jobban tudtam vele azonosulni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már nyáron láttam, a Pólus Center mozijában, ahová a tesómmal egy sörözés után ugrottunk be. Akkoriban elég messze voltam még az SW-től, a premier szóba sem jött, azt hiszem azt is ő javasolta, hogy nézzük meg. Alapvetően tetszett a film, de semmi különös, amit utólag főleg a szinkronnak tudok be, mert amikor DVD-n megvettem később, angolul már nagyon bejött. :) Ezzel együtt nem lettem tőle ismét rajongó, ehhez a Sith-ek bosszúja kellett. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A premier hetében néztem meg szombaton egyedül a Westendben. Nem ért rá egyik barátom se, én meg nem akartam várni. Akkoriban szombatonként angol nyelvtanfolyamra jártam és aznap is voltam órán.

A szünetben beszélgettünk hogy ki mit csinál sete. Mondom én hogy az új sw-filmet nézem meg.. Mire egy 17 éves lány mondta hogy ő már látta ,tetszett neki, de sajnálta Aanakint mert levágták a karját.

Ott állatm spoilermentesen, erre a kis hölgy szépen spoilerezett. Addig és utána sem utáltam annyira tinédzserlányt mint akkor. :DEmlékszem még gondoltam is rá hogy le kéne rúgni az erkélyről.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Frenkie, neked mindent spoilereztek? Az EPV-öt is valamelyik haverod elmesélte előre. :lol:

 

Ne is mondd. Az EP5-nél az volt hogy az osztálytársam aki már látta, folyamatosan bökdösött a film alatt és mondta hogy mi fog jönni. Viszont hálistennek az én vagyok az apádat nem spoilerezte el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, Frenkie írta:

Ne is mondd. Az EP5-nél az volt hogy az osztálytársam aki már látta, folyamatosan bökdösött a film alatt és mondta hogy mi fog jönni. Viszont hálistennek az én vagyok az apádat nem spoilerezte el.

Na, ha valaki elspoilerezett volna valamit az ep8 előtt is, akkor elmondhattad volna, hogy mindhárom trilógia középső részénél lelőttek neked egy-két poént. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Jelenleg nézem a 20 éves évfordulót. Temuera eddig viszi a hátán a műsort. :lol2:

 

Ashley hogy berobbant már... :D 

Hozta is Ahsoka első pár évados, TCW-s idegre menő szinkronhagját....  :lol:  

De Temura vitte a show-t, egyértelműen. :P  

 

"Like a bantha"  Kész vagyok.... :lol:

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

A szavazás kapcsán ugrott be egy kérdés. Szerintetek R2 mit csinált a geonosisi droidgyár és az arénabeli Jedi vs droidok csata között? Hol volt? Miért nem próbálta meg kiszabadítani Anakint, Padmét és Obi-Want? Mert abban a jó pár órában ő teljesen felszívódott. Utoljára akkor látjuk, amikor lekapcsolja azt a gigantikus tartályt, amiben Padmé volt, aztán legközelebb akkor jelenik meg, amikor begördül az arénabeli csatatérre, hogy magával rángassa 3PO fejét. De hol volt közben és mit csinált? R2-ra nem igazán jellemző ez a tétlenség, főleg, ha a barátai fogságban és bajban vannak. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez lehet az a kérdés, amiről Lucas azt remélte sose teszik fel neki. :lol: 

 

Bárhol lehetett. Eltévedt, vagy kereste az utat...rejtőznie is kellett. Hisz ha észreveszik akkor egyből elfogják. Szóval ezt sokféleképpen lehet magyarázni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.