Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én már reggel megnéztem. Jó izgis szupermozid lesz. :lol:
Rog! Sose írsz a részekhez. Pedig engem érdekelne a véleményed.

 

Próbáltam korábbi részekkel hangolni, de annyira erre vagyok ráállva, hogy nem is tudtam rájuk figyelni kellően. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan valakinek a The Art of Star Wars: The Clone Wars c. könyv? Most olvastam róla az új klubújságban (Starfighter 9.), és nagyon megtetszett. Ha nem mondjátok, hogy iszonyú boromság, akkor megrendelem...
Szerintem ki sem adták nálunk. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, sajnos nem adták ki nálunk, az angol változat pedig 11e HUF. Viszont a sorozat készítése már 2005- elejétől dokumentálva van, Dave Filoni első vázlatrajzaival, közel 300 oldalon. Leginkább az első évaddal foglalkozik, de a másodikból is tartalmaz jónéhány kulisszatitkot.

Nekem pl. az is új, hogy Ahsoka neve majdnem Ashla lett...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszel arra a kis torgutára aki az ep2-ben megmondta hogy: "Mester, biztos kitörölték az adatbázisból", na ő Ashla és ő ihlette meg Ahsokát.
Az ember gyerek volt, nekem úgy rémlik. :) Bár volt ott a csapatban egy togruta is. Nem rá gondolsz?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, sajnos nem adták ki nálunk, az angol változat pedig 11e HUF. Viszont a sorozat készítése már 2005- elejétől dokumentálva van, Dave Filoni első vázlatrajzaival, közel 300 oldalon. Leginkább az első évaddal foglalkozik, de a másodikból is tartalmaz jónéhány kulisszatitkot.

Nekem pl. az is új, hogy Ahsoka neve majdnem Ashla lett...

Amazon-éknál $31.50 (~6200 HUF), a brit részlegen meg két verzió is van, az amerikai kiadással megegyező 272 oldal és Ł22.50 (~7000 HUF), a másik meg egy rövidebb 192 oldal és Ł14.96 (4700 HUF). Plusz szállítás persze, de tuti mind olcsóbban kijön, mint a 11000.

Szerkesztve: - Llew
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Voyage of Temptation

 

Spoiler:

Amúgy a következő rész egy ürhajón(gondolom satinéjén) fog játszadni,ahol a szeparatisták átszálló hajóval átszállnak,és megtámadják a köztársaságiakat.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.