Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ na mindegy az én kommentemet nem akartam ide írni,csak még kicsit kezdő vagyok.
Én tettem át ide, mert ide való.

 

Még nem éreztem megfelelő késztetést hogy írjak róluk. Valamikor biztos eljutok odáig.
Remélem egyszer majd kedvet kapsz hozzá. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még azt se tudom mi a véleményed az évadról. :)
Palpi gyerekrablós akciózásán kívül mind bejön. Akadnak ugyan apró-cseprő nemtetsző elemek de azok nem sok vizet zavarnak.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palpi gyerekrablós akciózásán kívül mind bejön. Akadnak ugyan apró-cseprő nemtetsző elemek de azok nem sok vizet zavarnak.
Annyi negatívum kell is. Csak én vagyok olyan, akinek maradéktalanul tetszik. :) De nekem a szívem csücske a sorozat. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én 'álmaim epizódja' egy víz alatti és felszíni monumentális ütközet. Új víz alatti járművek, hajók (amik a víz felszínén úsznak), víz alatti bázis, új élőlények, növények és még sorolhatnám. Az biztos, hogy látványos lenne és egy jó sztori keretében, minden idők egyik legjobb TCW epizódjaként emlegetnénk. (bár inkább trilógiára gondoltam, mert egy részbe nehéz lenne ennyi mindent belesűríteni) Remélem valami csoda folytán eljut Lucashoz és Filonihoz ez a hsz angol formában és megszállja őket az ihlet ennek kapcsán. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne, ha lennének olyan részek is, ahol a Konföderáció teljes győzelmet arat és ahol a Köztáraság súlyos vereséget szenved. Ahol több tucat Jedi elesik.

Én annak örülnék hogy ha a mostani trilógia érne véget CIS győzelemmel.Nekem ezek a pacifista mandalorian(én asszem maradok az angolnál)-ok nagyon bűzlenek, és tetszene ha visszatérnének a harcos életmódhoz(mondjuk Satine a nyomás hatására újraszervezi a True Mandalorians csoportot hogy lefoglalják a DeathWatch-t nehogy csatlakozzanak a háborúba, így dooku se nyerne és én is örülnék)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyi negatívum kell is. Csak én vagyok olyan, akinek maradéktalanul tetszik. De nekem a szívem csücske a sorozat.

Nekem meg a sorozat maga a SZÍV :para:

 

Ui.:Ez eszembe jutott, de nem írtam volna le... Csak azért írtam le, mert a következő post 2szer ment el...

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én 'álmaim epizódja' egy víz alatti és felszíni monumentális ütközet. Új víz alatti járművek, hajók (amik a víz felszínén úsznak), víz alatti bázis, új élőlények, növények és még sorolhatnám. Az biztos, hogy látványos lenne és egy jó sztori keretében, minden idők egyik legjobb TCW epizódjaként emlegetnénk. (bár inkább trilógiára gondoltam, mert egy részbe nehéz lenne ennyi mindent belesűríteni) Remélem valami csoda folytán eljut Lucashoz és Filonihoz ez a hsz angol formában és megszállja őket az ihlet ennek kapcsán. :para:

Jó téma, lehetne ilyen tényleg! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én annak örülnék hogy ha a mostani trilógia érne véget CIS győzelemmel.Nekem ezek a pacifista mandalorian(én asszem maradok az angolnál)-ok nagyon bűzlenek, és tetszene ha visszatérnének a harcos életmódhoz(mondjuk Satine a nyomás hatására újraszervezi a True Mandalorians csoportot hogy lefoglalják a DeathWatch-t nehogy csatlakozzanak a háborúba, így dooku se nyerne és én is örülnék)

Ez tetszik. Jó ötletek. A pacifista mandikkal valahogy nem vagyok kibékülve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs még új tréjler?

Sajátomra válaszolok :)

 

Igen, mostmár van!

 

Szerk.: Nekem ez a jútúb felrakás nem megy...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
Azért nem megy, mert nem az egész link kell, hanem csak az egyenlőség jel utáni rész. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik ez a rész jobb lesz, mint az előző.
Nekem elég ha ugyanolyan nagyszerű lesz. :D

 

 

Most olvastam, hogy felkérték, hogy segítsen a TCW 3. évadának írásában, de a sok munkája miatt el kellett utasítania az ajánlatot :lol:
Hol olvastad? Eddig mind a két évadba írt Dini, 1-2 részt. Kétlem, hogy a jövőben ne bírná ezt a munkatempót. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wookeepedia Paul Dini szócikkében.
Keress inkább autentikusabb forrást, a wookie nagyon nem az :lol:

 

Amúgy itt írnak róla: http://www.newsarama.com/tv/110828-CloneWars-Dini.html

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.