Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De épp ez az, hogy nem akarják megölni a Jedik. :D

 

 

 

 

Az egyik szinopszisban azt olvastam, hogy a Jediknek választani kell, hogy elpusztítják az utolsó zillo példányt vagy veszni hagyják Coruscant lakosait...

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Letöltöttem a Bounty Hunters 720p HD részt és nekem apró pixelek villannak be az egész rész alatt.

 

Más is tapasztalt hasonló problémát?

 

Aki ugyancsak leszedte, legyen olyan kedves és írja be, hogy nála is van e tömörítési probléma. THX!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, Boba egy kicsit be van pöccenve.

Jó lesz végre érzelmeket látni tőle.

Én nem csodálkozom rajta, sőt...meg is értem.

Béke őrei ide vagy oda, egy Jedi megölte az apját. Ezek után az lenne meglepő, ha a fejvadász-véna ellenére nem lenne bepöccenve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem csodálkozom rajta, sőt...meg is értem.

Béke őrei ide vagy oda, egy Jedi megölte az apját. Ezek után az lenne meglepő, ha a fejvadász-véna ellenére nem lenne bepöccenve.

 

Az a Jedi önvédelemből tette.Bobba jogtalanul utálja a Jediket.Az apja azt kapta amit megérdemelt.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a Jedi önvédelemből tette.Bobba jogtalanul utálja a Jediket.Az apja azt kapta amit megérdemelt.
Ezt magyarázd el neki. :D

 

 

Ne is mond. Rettegek Kolmilant serkenteni :D
Holnap lesz belőle valami. :D

 

 

Zillo for president! :D

Nagyon ígéretesnek néz ki a rész, köszi a képeket

Szívesen.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a Jedi önvédelemből tette.Bobba jogtalanul utálja a Jediket.Az apja azt kapta amit megérdemelt.

Önvédelemből elég lett volna lefegyverezni, de tény, hogy Jangót veszélyes lett volna életben hagyni. Ennek ellenére természetes, ha egy fiú meg akarja bosszulni apja gyilkosát.

Spoiler:

Kíváncsi vagyok, mihez fog kezdeni Boba az évadfináléban...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Önvédelemből elég lett volna lefegyverezni, de tény, hogy Jangót veszélyes lett volna életben hagyni. Ennek ellenére természetes, ha egy fiú meg akarja bosszulni apja gyilkosát.

Spoiler:

Kíváncsi vagyok, mihez fog kezdeni Boba az évadfináléban...
Lesz segítsége bőven. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz segítsége bőven. :D

Spoiler:

Az nem is kétséges. :D Aurra Sing érdekes anya-szerűségnek tűnik az alábbi képen...jó párost alkotnak. Bár azt tudjuk, hogy se Windu, se Boba nem fog meghalni a TCW-ben én mégis kicsit drukkolok a srácnak. :D

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nem is kétséges. :D Aurra Sing érdekes anya-szerűségnek tűnik az alábbi képen...jó párost alkotnak. Bár azt tudjuk, hogy se Windu, se Boba nem fog meghalni a TCW-ben én mégis kicsit drukkolok a srácnak. :D

 

 

 

 

És Ha Aurra nem lenne elég, ott lesz Bossk vagy Bane. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a Jedi önvédelemből tette.Bobba jogtalanul utálja a Jediket. Az apja azt kapta amit megérdemelt.

Hát szerintem ha egy szerettedet megölné valaki, akár jogosan, akár nem, te is utálnád az illetőt. Bobának ráadásul az apja volt az egyetlen hozzátartozója, és a filmből is kitűnik, hogy elég szoros volt köztük a kapcsolat. Szóval szerintem joggal utálja a jediket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szerintem ha egy szerettedet megölné valaki, akár jogosan, akár nem, te is utálnád az illetőt. Bobának ráadásul az apja volt az egyetlen hozzátartozója, és a filmből is kitűnik, hogy elég szoros volt köztük a kapcsolat. Szóval szerintem joggal utálja a jediket.

 

 

Jó akkor másképp.Apád holnap bemegy a Westendbe és csak úgy agyonlő egy gyereket.Másnap a szülők agyonlövik a te apádat.Ami helyes.De az már nem lenne hogy te apád miatt bosszút állsz.Már ne haragudj de elég kifacsart gondokodásod van.Nekem támad egy tetűláda meg akar ölni(én addig nem tettem ellene semmit lsd Jedik), én megölöm.Erre a fia engem utál?Én nem tehettem róla, hisz az apja támadt rám.Mit vár a fiúcska?Hogy majd hagyom magam megölni hogy a börtönbevaló apjának ne okozzak kárt?.Gondolkozz már el ezen.Különben Boba megérdemelte volna hogy ott az arénában öt is átszúrják egy karddal, mert meg akarta ölni Kenobit.Nem rajta múlt, hogy a Jede életben maradt.És még csak 10 éves.Meg azért van egy olyan mondás, hogy aki fegyvert fog az fegyver által hal meg.

 

Ody: A fentieket mondanám el a kis hülyegyereknek(Bobának).Már aztért hülye mert teljesen jogosan ölték meg az apját.Ott volt láthatta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.