Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hát ezek a kanadaiak...elég lassú népség... :lol:
a kanadaiak lusták, mert nem rakják fel. az angolok a lassúak :D
Kanada már beérte az USA -t, mivel ott nem volt a múlt héten TCW. Egyébként eddig sem Kanadából hanem UK -ból jött a rilíz. :D Köszi Phobos a linket. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kanada már beérte az USA -t, mivel ott nem volt a múlt héten TCW. Egyébként eddig sem Kanadából hanem UK -ból jött a rilíz. :lol: Köszi Phobos a linket.
Épp azért mondom, hogy a Kanadaiak lusták feltenni, ezért kell az angolokra várni :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből is látszik, hogy a CN-esek is 'tudnak' műsort szerkeszteni. Az unalomig ismételt 1. évadot újra és újra levetítik, de az új évad premierét nem tudják megismételni, nehogy örüljenek azok, akik esetleg lemaradtak róla. :lol:

Többek között ezért nem nézek szinte semmit a tévében. Ha kell valami letöltöm, kiírom és ott a DVD...

A csütörtöki részek a rákövetkező szerdán, 19 órától lesznek ismételve.
Akkor mégsem jön össze a hétvégi délelőtti TV-zés. :D Így én is kénytelen leszek letölteni magyarul is.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újból megnéztem magyarul a Holocron Heistet. Megfigyeltem, hogy a magyar szinkronnak még mindig problémát jelent az, ha egy alapból torzított hangú szereplő adóvevőn keresztül beszéljen. Például Plo Koon esetében, de az első évadban is volt erre példa számtalanszor, főleg a rohamdroidoknál, akiknek adóvevőn keresztül már nem volt olyan vékony hangja... De ez nem mindig volt így, mert a Storm Over Rylothban például rendben volt... Ki érti ezt? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hihhhhetetlen hogy nincs 720 a mostani részből. Úgy látom már fölösleges is ezen aggódni. Már biztos hogy megvárom a szombatot vele. Kések hozzátok képest egy hetet, de talán megéri. :P
Én sem értem a dolgot. De szerintem nézd meg a Phobos által belinkelt verziót, szerintem elég jó.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam így is mindig szombatra jut az előző heti adag, úgyhogy akaratlanul is együtt haladok a CN-el. :P

Kb. szerda estére van felirat, de akkor már nem ülök neki, csütörtök, péntek LOST-Supnat, úgyhogy marad a TCW szombatra.

Én meg az utolsó hármat nem láttam... :P :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.