Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem Frenkie képletesen érti, vagyis ugyanúgy nem fogadja el a páncélos Jediket, mint én. :)

 

Én sosem láttam. Kiábrándító is lenne. Egy Jedi az Erőt használja a lövedékek kivédésére ne páncélt. BRRRRRRR.

Hát, a klónok és rohamosztagosok elhullásából kiindulva, a Jedik sincsenek előbbre a páncélokkal, mert azok egy szemernyi lövedéket sem képesek elhárítani :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk nekem sem tűnt fel nagyon, hogy van páncéljuk, csak inkább az, hogy nem a szokásos csuklyás köpenyüket viselik. :D

Mik nem derülnek ki utólag... :D Talán azért, mert folyton a feliratra koncentráltatok. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Visual Dictionaryban olvastam még 2008-ban, hogy ezek megvédi őket a kisebb sérülésektől, így minimalizálja a sérülésekre való figyelést a csatában.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Visual Dictionaryban olvastam még 2008-ban, hogy ezek megvédi őket a kisebb sérülésektől, így minimalizálja a sérülésekre való figyelést a csatában.
Valami ilyesmiről lehet szó. Biztos nem kimondottan életvédelmet szolgál. :evil:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk nekem sem tűnt fel nagyon, hogy van páncéljuk, csak inkább az, hogy nem a szokásos csuklyás köpenyüket viselik. :D

Az 1x11 egyik jelenetben egyértelműen kiderül, hogy páncél van rajtuk. :) Amikor a barlangban, Anakin nekidob Obi-Wan mellvértjének egy kis kődarabot és hallatszik az a bizonyos fémes koppanás. Bár én addig is sejtettem, hogy nem habszivacs van rajtuk. :D

 

Én a Visual Dictionaryban olvastam még 2008-ban, hogy ezek megvédi őket a kisebb sérülésektől, így minimalizálja a sérülésekre való figyelést a csatában.

Maga a páncél, pontosabban páncélrészlet funkciója számomra sem teljesen egyértelmű, mert olyannyira nem véd, hogy a Jedi abba tudja hagyni a sérülések kivédésére való fókuszálást, így nem éri meg neki a némi plusz súlyt jelentő páncélt viselni.

Főleg azokra a Jedikre igaz ez, akik csak alkartól lefelé viselnek páncélt. (Windu, Fisto, Plo-Koon...) Bár az az érzésem, hogy ők csak a komlink miatt hordják, vagy szimplán csak mert "kúl". Szerintem ez utóbbi a magyarázat az egész páncél kérdésre. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár az az érzésem, hogy ők csak a komlink miatt hordják, vagy szimplán csak mert "kúl". Szerintem ez utóbbi a magyarázat az egész páncél kérdésre. ;)

Szerintem ez a kettő együtt adja a tökéletes magyarázatot azokra :D

Mondjuk azért ütésektől is megvédheti őket. Pl. ha Obi-Wanon az ep3-ban is rajta lett volna a lábszárvédő, akkor nem jajgatott volna, mikor lábon rúgta Grievoust :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, köszi szépen. ;)

 

Mik nem derülnek ki utólag... :) Talán azért, mert folyton a feliratra koncentráltatok. :D
Pedig nem. :P Én mindig felirat nélkül néztem meg minden részt először. :D

 

 

Az 1x11 egyik jelenetben egyértelműen kiderül, hogy páncél van rajtuk. :D Amikor a barlangban, Anakin nekidob Obi-Wan mellvértjének egy kis kődarabot és hallatszik az a bizonyos fémes koppanás. Bár én addig is sejtettem, hogy nem habszivacs van rajtuk. :D
Én az ilyeneket nem nagyon figyelem, inkább a beszédre és a történetre koncentrálok. :D Vagyis inkább az a helyzet, hogy nem nézem meg sokszor egymás után, hogy az ilyesmi is feltünjön. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az ilyeneket nem nagyon figyelem, inkább a beszédre és a történetre koncentrálok. :D Vagyis inkább az a helyzet, hogy nem nézem meg sokszor egymás után, hogy az ilyesmi is feltünjön. :D

Nálam épp ellenkezőleg. Olykor túl sokszor nézem meg az aktuális részt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nekem van enyhe Tron-os beütése ama jelenetnél amikor a négyzethálós teremben küzdenek a droidok meg a klónok? :D
Nem csak neked. :D Az űrcsata döbbenetesen jónak ígérkezik, végre megkapjuk a monumentális űrcsatánkat? Kamino mellett nagy cséphadarás lesz ami nem is lehet csak epikus, hisz a klón gyártó telepről van szó! Egyébként elég sok ismeretlen világot is láttam, gyönyörű képeken. Egy dolog viszont nem tetszik. Bane kardozása Obival. Mikor tanult meg így kardozni a fejvadász? De amúgy se kellene, nagyban rombolja a fénykardforgatás művészeti értékét. Nem arről van szó, hogy Bane egy senki lenne, de ne tudjon már mindenki kardozni... :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi jó előzetes. Lehet, hogy ez a harmadik évad jobban fog tetszeni, mint a második (pláne ha több új világ lesz, új dolgokkal és visszaveszik a totális másolásokat) :D

 

Mikor tanult meg így kardozni a fejvadász?

Azért ne feledjük el, hogy a Star Warsban a kard, mint fegyver, nem Jedi privilégium. Vibrokardok, vibrobárdok, vibrolándzsák milliói terjedtek el a Galaxisban, és ezeket a leggyakrabban a fejvadászok és a zsoldosok használják (elég csak Jabba palotájának őreire, a vagy a császári őrségre gondolni). És ha Cad Bane olyan jó, mint mondják, márpedig az eddigiek alapján olyan jó, akkor az a minimum, hogy elsajátította a párbajozás művészetét. De szerintem még ő sem fog sokáig talpon maradni fénykardpárbajban Obi-Wan Kenobival szemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.