Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Először talán nézzük meg az évadot, hogyan is néz ki ez a valóságban.

Szerintem is. Kicsit tartok tőle, hogy nagyon összekutyulnak mindent, de... Majd meglátjuk. :) De egyébként ettől az EU féltésemtől eltekintve a trailer iszonyatosan ütőőős. :D Nagyon durva, ahogy Ventress ott úszkál a víz alatt. Cham Syndulla visszatér? :P Hmmm... Erre nem számítottam, most így utólag bánhatja, hogy megígértette Orn Free Taa-val, hogy a köztársasági erők elvonulnak Ryloth-ról, miután megszabadították őket a szeparatistáktól. Ki tudja, lehet, hogy ezúttal hősi halált hal a népéért. Te jó ég, Coruscant lángokban? :D Ha jól látom, Cad Bane valami mocsárbolygón száguld azzal a... Járművel. A való életben is van egy ilyen hajó, amit egy marha nagy propeller hajt, de nem tudom, hogy mi a rendes neve. Nagyon durván néznek ki az összeomló klóntartályok. És igen... Echo és Fives... Azt hiszem már mondtam korábban, hogy milyen poén lenne, ha Echo megtartotta volna a páncélján Rex százados véres tenyérlenyomatát, és hát még mindig ott van. :P Úgy vélem, hogy a dathomiri éjnővérek szála legalább olyan jelentős lesz, mint a mandalori szál az előző évadban. Savage Opress pedig elég ijesztően fest. Ahogy a trailer végét elnézem, Cad Bane szerzett néhány új játékszert magának. Hmmm... Katuunko király... Kíváncsi vagyok, miféle szerepet kaphat majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki tudja? Lehet, hogy csak abból áll, hogy tálcán kell kivinni a piát a csajoknak. :)

Ennél azért többet kell tenniük :D

A linket szívesen, remélem, azért az infók még hitelesek nagyjából.

 

Ki merem mondani, hogy az élőszereplős sorozat visszaesés lenne látvényban, mert ilyet egyszerűen NEM lehet élőszereplős sorozatba átültetni.

Bármit át lehet ültetni élőszereplős sorozatba, a technika adott, lásd Avatar :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg úgy özönlenek a spoilerek, hogy lépést sem lehet vele tartani. Azt hiszem, egy évadnyi időre újra csak alkalmi és szelektív látogatója leszek ennek a topicnak :)
Lassan én is így fogok tenni. De azért ezt a mega-trailert még megnéztem. :D Érdekes évad lesz, az biztos. Külön örülök Satine-nak, és az a rossz arcú új gonosz is egész jól néz ki. :D

 

 

Egyébként a legjobb bennük, hogy a Dathomiron nőuralom van, a pasikat leginkább egy célra (lányok létrehozására), és rabszolgának tartják :P Meg rancoron lovagolnak, él egy csomó a bolygójukon, de ez már szerepelt alább :D Egyébként úgy kerültek hőseink (Luke és a többiek) a Dathomirra anno, hogy Han megnyerte kártyán a bolygót Leiának, bár arról már nem szólt az előző tulaj, hogy egy birodalmi fészek kellős közepén található :D Szóval érdekes kis EU-sztori, és itt kezdődött :P
Ez érdekes infó, én sem hallottam róluk korábban. Köszi a linket is. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Ventress részek irója sok EU művet átnézett, hogy minél jobban illeszkedjen az eddigiekhez a TCW-s szereplése.

Lucassal még tárgyalnak Papanoida báró hangja miatt.

És ha most elmondanák, hogy mi lesz majd Ahsokával, azzal elpusztítanák mindazt amit eddig felépítettek vele kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyereke, a mai napom majdnem nagyon szenny lett...én se voltam a legjobb hangulatomban, sok paraszttal is találkoztam, először egy eladó volt rettenetesen bunkó velem, aztán a mekis csaj nem tudta leolvasni a kártyámat, a nap végén meg egy kis misszpicsa tette fel a patáit a buszon.....DE EZ...ez a trailer, ez valami csodálatos.

 

Ebben annyi szépség, művészet, elegancia, csoda, dinamizmus, professzionalizmus, ámulatba ejtő képsor, izgalom, rejtély, és kilónyi STAR WARS életérzés van, amit szavakkal nem lehet kifejezni, mert még gyönyörűséges magyar nyelvünk is kevés volna hozzá. Nincs az a költő, aki versbe tudná foglalni, nincs olyan író, aki illő lírát tudna róla költeni, csak szuperlatívuszokban lehet róla beszélni.....most el kell vonulnom, mert érzelmi sokkot kaptam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben annyi szépség, művészet, elegancia, csoda, dinamizmus, professzionalizmus, ámulatba ejtő képsor, izgalom, rejtély, és kilónyi STAR WARS életérzés van, amit szavakkal nem lehet kifejezni, mert még gyönyörűséges magyar nyelvünk is kevés volna hozzá. Nincs az a költő, aki versbe tudná foglalni, nincs olyan író, aki illő lírát tudna róla költeni, csak szuperlatívuszokban lehet róla beszélni.....most el kell vonulnom, mert érzelmi sokkot kaptam.
Na kérem! Aki ezentúl azzal vádol, hogy én vagyok a legelfogultabb TCW rajongó, az téved. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki öntse nyakon egy vödör hideg vizzel Zééé-t :D

 

Azért látszik, hogy amint megvannak a fő karakterek és a pár sablonra épült mellékes szereplők, máris kezdik az animátorok a háttereket szépen beépíteni. :D Már nincs egy lyukas semmitmondó háttérelem a képkockákon. Valahogy kezd élni az egész :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most láttad először? :D

Igen. Az ep6 kivágott jelenetet leszámítva egyetlen videót sem néztem meg, ami kikerült a Celebrationról. Lássam jó minőségben, vagy sehogy. És maximálisan megérte az a kis várakozás. Annyira, hogy holnap neki is ugrok a TCW-nek :D

 

Na kérem! Aki ezentúl azzal vádol, hogy én vagyok a legelfogultabb TCW rajongó, az téved. :D

Bennem is ez futott át :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyszerűen imádom a TCW-t...annyira odáig vagyok érte, hogy folyamatosan újra és újranézem. Itt van minden a winyómon amit Phobos valaha belinkelt és ami leszedhető volt a netről. Annyira szeretem, hogy egy részt megnézek és másnap megnézem újra....és még utána is éget a vágy, hogy ismét meg kéne nézni.

 

Számomra a TCW egyértelműen egyfajta reboot, hiszen most annak a korát éljük. Itt is megpróbálják a történéseket más szempontból megvilágítani. Nyilván nem indították újra az egész SW-t mint mondjuk a Batman, Star Trek vagy egyéb filmek esetében...de kétség kívül új fejezetet nyitottak, új vért csörgettek az öreg saga ereibe...és ahogy elnézem a TCW sikerét, egyértelmű a diadalmenet.

 

Érdemes belegondolni, hogy ez a 3 évad, mennyi frissességet vitt bele az SW világába, mennyi új rajongót szerezhetett és mennyi beszédtémával látott el minket az elkövetkező évekre.

 

Kétség kívül reboot, mégha nem is a hagyományos értelemben.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Atyajóúristen. Én is most néztem meg(utálom a rossz minőséget). Ez valami brutál jó. Amikor a tenger alól feljön az a tengeralatjáró a Jedi csajjal a fedélzetén a Kaminón az rendesen félelmetes. Na de megláttam valamit amitől lehidaltam. Az EP 3 nyitójelenetéből egy részt. Egy ETA 2-est egy csillagromboló vonalán repülni. Imádni fogom.

Az EU abszólut nem érdekel Lucas találta ki az egészet, majd ő tudja mi hogy van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor a tenger alól feljön az a tengeralatjáró a Jedi csajjal a fedélzetén a Kaminón az rendesen félelmetes.

[...]

Egy ETA 2-est egy csillagromboló vonalán repülni. Imádni fogom.

Csak a pontosság kedvéért. A tengeralattjáró egy űrhajó, ugyanaz, amivel a mozifilmben elrabolták Rottát (látható volt az elején, illetve a Hidden Enemy végén), és az a Jedi csaj Ventress. Az Eta-2 meg valójában a szokásos Delta-7B :D

 

Piszok jó lesz ez az évad. Nagyon tetszik, hogy nagyobb hangsúlyt kap a Sötét Oldal szemszöge. Dooku parancsot kap Ventress megölésére (ezek szerint a Cloack of Darknessben történtek nem nyűgözték le Sidioust), újra szerepet kap Katuunko (csak nem megyünk a Toydarra?), jön a Death Watch, az éjnővérek, a gonosz zabrakok, megjelennek az új páncélok, a klón kommandó, a tri-vadászok, és ahogy elnéztem, ahogy szétlőnek minden útjukba esőt, itt már azt a fenyegetést fogják jelképezni, ami az Enciklopédia szerint kell is. Amúgy megjegyzem, baromi jó, hogy a Trik az ARC vadászok után tűnnek fel, mert az EU szerint is a Tri vadászok voltak a Konföderáció válasza az ARC-ékre. És ahogy elnéztem, jön Jabba is Cad Bane oldalán (vajon Rotta cameozik? :D), és hát korábbi trailerből tudjuk, hogy Ziro is szerepet kap, szóval talán végre kiderül, ki is szöktette meg.

Ebből kifolyólag van egy olyan érzésem, hogy a kaminoi sztori a Rookies folytatása lesz, a Jabbás pedig a Hostage Crisisé. Az elsőt azért gondolom így, mert furcsa lenne, ha Kaminot kétszer próbálnák meg ugyanúgy megtámadni. Úgy értem, elküldik Ventresst, aztán jön Grievous csapata, majd hónapokkal később megint elküldik Ventresst, és jön Grievous csapata? Viszont a Rookies után még vígan megpróbálhatja újra, sőt, annak eseményeiből következik is, hogy Obi-Wanék a Kaminora menjenek ennek jogos gyanújával.

A második dolgot meg szeretném, ha így lenne, úgy érzem, hogy a Hostage Crisis története még nincs kiteljesedve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Ventress részek irója sok EU művet átnézett, hogy minél jobban illeszkedjen az eddigiekhez a TCW-s szereplése.

Ennek viszont nagyon örülök. :D

 

Lucassal még tárgyalnak Papanoida báró hangja miatt.

Egyszerűen muszáj neki szinkronizálnia Papanoidát. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.