Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt: Pedig 2:18 és 2:20 között az szerintem egy Eta 2-es. Viszont nem csillagromboló felett megy abban tévedtem, hanem egy robbanó hajó felé, hátulról mutatják, és egy Y-szárnyú követi.

 

Különben jól láttam lesz már benne Phase II-es páncél? Endoros motoros páncél már lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idézet a www.starwars.com-ról. Asajj Ventressről van szó.

 

Filoni: "We get into her backstory. We get into who she was and what happened to her and why she's the way she is."

 

"She's had a bad war so far. She's fighting for respectability. I feel bad for her. Dooku keeps stringing her along, and like George said, there can only be two [master and apprentice], she's like the third wheel that Sidious barely recognizes but he's content with her as long as she's out there killing Jedi and serving his war purpose. But if ever she were to become powerful enough to give Sidious the idea that she might be a threat, it could go badly for her. So I don't know what I'm foreshadowing, but...

 

"Her life at the beginning of the season and her life at the end of the season will be drastically different."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Pedig 2:18 és 2:20 között az szerintem egy Eta 2-es. Viszont nem csillagromboló felett megy abban tévedtem, hanem egy robbanó hajó felé, hátulról mutatják, és egy Y-szárnyú követi.

 

Különben jól láttam lesz már benne Phase II-es páncél? Endoros motoros páncél már lesz.

Az egy Delta-7B. Látható a legjellemzőbb része, a függőleges "vezérsík":

1jm31nk538ip56gfk559.jpg

 

Itt meg elmosódottan ugyan, de látható a hegyes orr:

7waxd35pxykxrrj9as0z.jpg

 

Az Eta-2 teljesen máshogy fest hátulról, lejjebb és egymáshoz közelebb vannak a hajtóművek, keskenyebb a törzs, nincs vezérsík, és gömbölydedebb a hátsója :)

http://www.alexandgregory.com/images/Battl...r_coruscant.jpg

És valószínűleg - bár az ep3 alapján a fene se tudja - az Eta-2-esnél nyitva lennének a csata alatt a hűtőbordák.

 

A trailerben van Phase II páncél, szerintem az évad vége felé elkezdenek azok is megjelenni. Viszont "robogós" páncél már a mozifilmben is volt. Azok a felderítőké, ilyet használnak az AT-RT pilóták mind a mozifilmben, mind a Liberty on Ryloth-ban, és azok is, akik a Teth bolygón felkutatták Rottát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből kifolyólag van egy olyan érzésem, hogy a kaminoi sztori a Rookies folytatása lesz,
Érdekes, mert valószínű, hogy annak az eseményfolyamnak a folytatása lesz, még ha időben el is csúszik. Akkoriban Griviéket kiűzték a rendszerből, és tudtak is a támadási szándékról. Nem hinném, hogy másnap már meg is támadta volna a bolygót. Szerintem ez egy második próbálkozás lesz. Kamino egy olyan bolygó, amit mindenféleképpen meg kell semmisíteni. :) De ezt csak én gondolom így, ettől még lehet egyenes folytatása is a Rookies-nak, szóval a válaszra még egy hónapot várnunk kell. :) Egyébként örülhetsz, mert úgy tűnik sok új bolygó lesz. :

 

 

Az író pedig nem más, mint Katie Lucas :yes:
Bizony! Ő fogja írni a boszorkányos szálat, rengeteg adatot gyűjtött hozzá! Reméljük olyan mester munka lesz mint a Jedi Crash. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, mert valószínű, hogy annak az eseményfolyamnak a folytatása lesz, még ha időben el is csúszik. Akkoriban Griviéket kiűzték a rendszerből, és tudtak is a támadási szándékról. Nem hinném, hogy másnap már meg is támadta volna a bolygót. Szerintem ez egy második próbálkozás lesz. Kamino egy olyan bolygó, amit mindenféleképpen meg kell semmisíteni. :) De ezt csak én gondolom így, ettől még lehet egyenes folytatása is a Rookies-nak, szóval a válaszra még egy hónapot várnunk kell. :yes: Egyébként örülhetsz, mert úgy tűnik sok új bolygó lesz. :

Lehet időbeni csúszás, de szerintem nem lesz sok. Már csak Ventress ottléte miatt sem. Olcsó húzás lenne a készítőktől, ha kétszer lőnék el ugyanazt a haditervet (Ventress sutyiban ott lapít, kijátssza a kijátszani valót, aztán Grivi támad). Ez olyan, mint a börtönszöktetés, abból se legyen kétszer ugyanolyan (nem is volt, mind Ziro, mint Gunray máshogy szökött meg, hál' isten). Na de majd elválik, nem is olyan sokára. Hála a tervezőnek :D

 

Az új bolygóknak nagyon örülök! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet időbeni csúszás, de szerintem nem lesz sok. Már csak Ventress ottléte miatt sem. Olcsó húzás lenne a készítőktől, ha kétszer lőnék el ugyanazt a haditervet (Ventress sutyiban ott lapít, kijátssza a kijátszani valót, aztán Grivi támad). Ez olyan, mint a börtönszöktetés, abból se legyen kétszer ugyanolyan (nem is volt, mind Ziro, mint Gunray máshogy szökött meg, hál' isten). Na de majd elválik, nem is olyan sokára. Hála a tervezőnek :yes:
De az is lehet, hogy itt már együtt mennek a Kaminora Grivivel, és Ventress nem kém, csupán a víz alól támad. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megeshet. De az is lehet, hogy jól átvágnak minket, és Grivit csak emlegetik, Ventress meg maga zavarja le a támadást :yes: Bár még így is lehet a Rookies közvetlen folytatása, sőt, így még inkább az lehetne. A fene beléjük, kellett nekik ilyen jó trailert összerakniuk. Elhúzzák az ember orra előtt a mézesmadzagot, aztán kombinálhat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most, hogy sokadszorra átnéztem a trailert, feltűnt ez a Jedi és a nautoli padawanja.

Netán egy kyuzo-i Jedi lenne? Bár Embonak a fejtete sima, ennek meg "rücskös" de nagyon hasonlít rá.

Az nem egy kyuzo, hanem egy roonan. Nyilván ő Lev'loa a Grievous Intrigue-ből.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megeshet. De az is lehet, hogy jól átvágnak minket, és Grivit csak emlegetik, Ventress meg maga zavarja le a támadást :D Bár még így is lehet a Rookies közvetlen folytatása, sőt, így még inkább az lehetne. A fene beléjük, kellett nekik ilyen jó trailert összerakniuk. Elhúzzák az ember orra előtt a mézesmadzagot, aztán kombinálhat. :yes:
Épp ez benne a jó! Vajon Bomarr látta a trailert? :) Az is érdekes, hogy alig van a trailerben valami a főszereplőkről. anakin pl. fel se tűnik, Ahsoka is egy snittig talán. Obi szerepel a legtöbbet, de még az is kevés a többiekhez képest. Ez is csak azt a teóriát erősíti, hogy most a sötét oldal kerül középpontba.

 

KisKósa! Irgalmatlan jó az avatarod. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon Bomarr látta a trailert?

 

Igen, láttam :) Bejövős. Az elözőeket picit közepesnek éreztem, de ezt nagyon jól összerakták. A klóntartályos részleg összeomlása meg az új bolygókról a snittek nagyon hatásosak.

 

A híreket egyelőre távolságtartással fogadom. Remélem jól sülnek el. Az viszont, hogy Katie Lucas visszatér, mint forgatókönyviró, nagyon izgalmasan hangzik!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, láttam :yes: Bejövős. Az elözőeket picit közepesnek éreztem, de ezt nagyon jól összerakták. A klóntartályos részleg összeomlása meg az új bolygókról a snittek nagyon hatásosak.

 

A híreket egyelőre távolságtartással fogadom. Remélem jól sülnek el. Az viszont, hogy Katie Lucas visszatér, mint forgatókönyviró, nagyon izgalmasan hangzik!

Ebben az esetben remélem tevékeny részese leszel a harmadik évad kitárgyalásának. :) Az érdekes számomra, hogy Ventressel ennyit foglalkoznak.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... megnézve a 2x09-et valóban ő lehet. Viszont akkor a padawanja se biztos (bár, mintha csápok lennének a fején), hogy Fisto fajához tartozik, hisz ebbe a részbe nem olyan fajú ifjoncok vannak mellette. Pedig a 2x03 után megnéztem volna egy ilyen kissrácot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az is lehet hogy miután Obi-wan és Anakin elkergették Grievoust beugrottak a Kaminóra hogy felkszüljenek egy esetleges támadásra, Grievous közben meg beszerzett egy Providance-t meg 1-2 Recuscant-ot, és egybehangolt támadást indítanak Ventressel, és így Assaj alulról Grivi meg felülről köszönne be Kamino-ra(bár ennek elg alacsony a valószínűsége).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.