Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

Ventress elképzelhető, hogy csatlakozni fog a Köztársaságiakhoz miután Dooku megpróbálta megölni? Persze ez egy egész évadon át tartó folyamat, de lehetséges. :) Mondjuk Obi-Wan elcsábítaná. :D

 

 

Vagy egyszerűen csak eltűnik a színről.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy tele lesz a pelenkája. :D

 

 

Ventress elképzelhető, hogy csatlakozni fog a Köztársaságiakhoz miután Dooku megpróbálta megölni? Persze ez egy egész évadon át tartó folyamat, de lehetséges. :D Mondjuk Obi-Wan elcsábítaná. :)

 

 

 

Én el nem tudom képzelni, hogy Ventress átállna, hiszen úgy vettem észre, hogy szinte gyűlöli a Jediket, és nem csak Dooku parancsait követi. Egyébként amilyen "bájos", Obi-wannak fel sem tűnt eddig, hogy nő. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Juj, akkor már nagyon várom a 15.0-át!!!

 

Banyek, mi lesz itt a 4-5. évadra ha már a 3.-nak ilyen tápos lett a minősége így első pillantásra. Már a Savage-os videóban jól látszik, mennyit fejlődött a mimika, hiszen Dooku arca köbö olyan volt az érzelmek terén mint a híres színész Sztívön Szigál színészi eszköztára, most pedig rendesen él az arca.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Banyek, mi lesz itt a 4-5. évadra ha már a 3.-nak ilyen tápos lett a minősége így első pillantásra. Már a Savage-os videóban jól látszik, mennyit fejlődött a mimika, hiszen Dooku arca köbö olyan volt az érzelmek terén mint a híres színész Sztívön Szigál színészi eszköztára, most pedig rendesen él az arca.
A mimikát külön kihangsúlyozták a bemutatón, hogy arra külön rágyúrtak. Kíváncsi leszek. :) Véleményem szerint már eddig is volt néhány nagyon jó grimasz. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félreértesz Ody...a TCW már eddig is tökéletes volt. :D Csak most még tökéletesebb lett!

 

Dooku karakterének különösen jól állt a minimál mimika és a kockavonások, de azért ha lehet így még jobb lett. Ahogy a trailert elnézem, minden karakter módosult a korábbi modellhez képest, főleg Obi arca lett kifejezőbb...ez a Delta osztagos szösszenetből látszik nagyon jól. Igazából mást nem is nagyon kellett javítani, hiszen a 2. évad végére már néha súrolták a fotoreal CGI hatást, főleg a coruscanti látképekkel. Tehát itt már nem az a kérdés, hogy eléri e a 100%-ot, hanem hogy mennyivel tudja azt túlszárnyalni....és most finoman fogalmaztam és tényleg nem akartam nagyképű lenni a sorozat védelmében, de azt gondolom, valóban annyira jó, hogy néhány évad múlva a TCW lesz a Star Wars definíciója. Még azt is meg merem kockáztatni, hogy a TCW-t szélesebb körben fogadják el a rajongók, mint az új részeket.

 

Amit mondtam, azt majd az idő igazolja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mi lesz akkor Darth Vaderrel, Han Soloval, Csubakával meg úgy a többi filmbéli szereplővel kiknek karakterei egybeforrtak a Star Wars névvel? :P;)

Egy animációs rajzfilm messze nem fog felérni ezekkel, akármennyire is jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Obi-Wan arcára leszek kíváncsi, amikor először szembekerül vele. ;)
Majd a nagy Jedi Diplomata neki is lyukat beszél a hasába, mint a testvérének :P Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért a TCW szerintem se legyen definíciója a Star Warsnak. Mint ahogy a Gyűrűk Ura se legyen soha egyenlő a filmekkel, a Star Trek a filmekkel, az Alien Saga a könyvekkel, stb. Azért maradjon meg minden a maga helyén.

 

Zééé, nem viszed kicsit már nagyon túlzásba a TCW dicsőítését? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért a TCW szerintem se legyen definíciója a Star Warsnak. Mint ahogy a Gyűrűk Ura se legyen soha egyenlő a filmekkel, a Star Trek a filmekkel, az Alien Saga a könyvekkel, stb. Azért maradjon meg minden a maga helyén.

 

Zééé, nem viszed kicsit már nagyon túlzásba a TCW dicsőítését? ;)

 

 

Bár nem ide tartozik, de nálam a Lord of the Rings filmek, alapmű és filmminőségében megegyezik a könyv irodalmi értékével.

A TCW pedig szuper és nem úgy viszonyul az alap filmekhez, mint a könyvek...annál sokkal több van benne, számomra egyenértékű a nagyfilmekkel és ebben vagyok annyira önző, hogy más véleménye ne is érdekeljen. Ez persze nem erre a fórumra vonatkozik, csak általános megállapítás, amikor az életben a TCW-ről cseverészek.

 

Lehet hogy nekünk, nekem az alapfilmek sokat jelentenek és egyenlők az SW életérzéssel, csak az a tény, hogy az SW 30 éve alatt már felnőtt egy generáció és kialakulóban az újabb és újabb rajongói korosztály, akiknek a látását már nem ködösítik el a szép emlékek, amik nagyon is sokat adnak hozzá az általunk nevezett filmélményhez. Vannak, akiknek már a TCW az alapmű, mint ahogy vannak SW fanok, akik csak az új vagy csak a régi részeket szeretik.

 

Mivel az SW egy dinamikusan változó valami, azért nincsenek benne olyan alapigazságok popkultúrális szempontból...amik mondjuk egy másik hasonló filmfolyamra igazak lehetnek.

 

Mivel az SW világa áll az alap filmekből, az új részekből, a kettő közötti korszakot kitöltő EU művekből, könyvekből és képregényekből, majd a TCW sorozatból és még ki tudja mennyi komponensből és mivel mindez 30 év tömör történelme, ezt a sok dolgot nem lehet egy kalap alá venni és kijelenteni, hogy a nagyfilmek fontosabbak, mint az EU, a TCW, a képregények vagy akármi SW címszó alatt.

 

Igen, nekem fontosabbak a nagyfilmek, mint akármilyen EU mű, de én mindjárt 30 éves leszek...másnak, aki mondjuk 10 éves, lehet, hogy a TCW az alapmű és magasról tesz a régi részekre és abszolúte nem érdeklik a nagy összefüggések, hogy ki kinek a kicsodája....csak a gyermeki lelkesedés miatt nézi. De lehetne ezt még a végtelenségig bontani, hiszen 30 év alatt nem kevés frakció alakult az SW égisze alatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam egyértelműen a filmek után jön a TCW. Rólam tudvalévő, hogy a filmeken kívül nem is igen érdekelt más mű ebben az univerzumban. Szinte el se fogadtam őket. Azonban a TCW valami olyat adott, amit a filmeken kívül más SW munka nem. És most akár tetszik akár nem, a TCW az SW frenchise zászlóshajója. Persze mint első generációs rajongónak, a filmek maradnak mindig az élen, azt sose fogja onnan letaszítani semmi, de emellett elismerem az új korszak hangját is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen Phobos. Mondjuk már a hangulat önmagáért beszél. ;)
Kíváncsi vagyok, Dooku valóban Jedi Assasinok ellen harcol-e, mint ahogyan a hír írja. Vagy ezek is szereztek fénykardot, mint Cad Bane (vagy Grievous).
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, de azt is olvashattuk, hogy a Cloaking nevű erőt használják, az pedig, hogy tudják használni az erőt, valamit sejtet.

Vagy azt, hogy Jedik, vagy azt, hogy a nővérek közül valók, mert mintha Karrde linkjében azt olvastam volna, hogy ők is értenek az Erő használathoz, ha énekelnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, de azt is olvashattuk, hogy a Cloaking nevű erőt használják, az pedig, hogy tudják használni az erőt, valamit sejtet.

Vagy azt, hogy Jedik, vagy azt, hogy a nővérek közül valók, mert mintha Karrde linkjében azt olvastam volna, hogy ők is értenek az Erő használathoz, ha énekelnek.

Akkor már legyenek inkább Jedik. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már a Savage-os videóban jól látszik, mennyit fejlődött a mimika, hiszen Dooku arca köbö olyan volt az érzelmek terén mint a híres színész Sztívön Szigál színészi eszköztára, most pedig rendesen él az arca.

Jah, ő általában csak csúnyán néz fegyverrel a kezében. :P

 

Az tényleg vicces lenne mert már az ep.1 egyben sem az ő hangját halhattuk hanem Peter Serafinowicz -ét

Oppá. ;) Megint összekevertem. Rá gondoltam egyébként, csak egy pillanatra azt hittem, hogy fordítva van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ezt a sok dolgot nem lehet egy kalap alá venni és kijelenteni, hogy a nagyfilmek fontosabbak, mint az EU, a TCW, a képregények vagy akármi SW címszó alatt.

Dehogy nem, hiszen a filmek nélkül nem lenne se EU, se TCW, se képregények, se semmi. Az alapmű, legalábbis ha nem vagy elfogult, mindig fontosabb kell, hogy legyen, még ha nem is tetszik, akkor is. Mert az a kiinduló pont, anélkül semmi nem lenne. A háznak is az alapzata a legfontosabb, nem a teteje. Tető hiánya miatt még egy ház sem dőlt össze, alap nélkül azért már nem költöznék be. És igen, ebben az esetben az elkészülési sorrend számít, hiszen a sztorik az előzőhöz/előzőekhez igazodva íródtak. A legfontosabb része a Star Warsnak mindig is az ep4 marad.

 

Igen, nekem fontosabbak a nagyfilmek, mint akármilyen EU mű, de én mindjárt 30 éves leszek...másnak, aki mondjuk 10 éves, lehet, hogy a TCW az alapmű és magasról tesz a régi részekre és abszolúte nem érdeklik a nagy összefüggések, hogy ki kinek a kicsodája....csak a gyermeki lelkesedés miatt nézi. De lehetne ezt még a végtelenségig bontani, hiszen 30 év alatt nem kevés frakció alakult az SW égisze alatt.

De az a tíz éves még fejlődik és kialakul benne - jó esetben -, hogy a Star Wars az a hat mozifilm, és csak arra épül (néha elég ingatagon) minden más. A téves elképzeléseket meg el kell oszlatni, mert azokból semmi jó nem sült még ki. Lehet szeretni a TCW-t és utálni mind a hat filmet, ez ízlés kérdése. De, hogy mi alapmű és mi mire épül, azt nem az ízlés dönti el. A TCW a hat film sikerét lovagolja meg, így nincs akkora értéke. Ugyanez igaz minden olyanra, ami már előtte elkészült művek sikerén lépdel, legyen az folytatás vagy spin off. A Gyűrűk Ura is ilyen, Tolkien a saját erejéből találta ki és rakta össze a könyveket, Peter Jackson és igen népes csapata meg csak "lemásolta". A TCW-nél mondjuk annyiból jobb a helyzet, hogy ott a Lucas által létrehozott univerzumba ezúttal maga Lucas iránymutatásával helyez el újabb (illetve néha csak átültetett) történeteket, ezért tartom közelebbinek a sorozatot a filmekhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.