Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ilyet se pipáltam még....törölték az összes kommentet az SW.com episode guid múlt heti része alól, a 6. rész alatt meg már nincs is comment. DURVA.

Népharag volt az 5. rész episode guide kommentjei alatt...érzi a Lucasfilm, hogy nem jó irányba tereli a TCW-t...helyes helyes!

 

....de az igazságot ugye nem lehet leplezni az internet korában, a 3. évad sokaknak nem nyerte el a tetszését.

 

Csalódtam az SW.com -ban.....működik a cenzor keze és ez nem szép dolog, tessék felvállalni a rajongók véleményét!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyet se pipáltam még....törölték az összes kommentet az SW.com episode guid múlt heti része alól, a 6. rész alatt meg már nincs is comment. DURVA.

Népharag volt az 5. rész episode guide kommentjei alatt...érzi a Lucasfilm, hogy nem jó irányba tereli a TCW-t...helyes helyes!

 

....de az igazságot ugye nem lehet leplezni az internet korában, a 3. évad sokaknak nem nyerte el a tetszését.

 

Csalódtam az SW.com -ban.....működik a cenzor keze és ez nem szép dolog, tessék felvállalni a rajongók véleményét!

Sok ökör írogatott oda össze-vissza, plusz rengeteg spam volt. Te is kezdesz Quarroni szintre süllyedni. Amit oda írtál....mélységes csalódás. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A spameket lehet törölni, de nem volt egy gyalázkodás sem. Mindenki kultúrvéleményt fogalmazott meg. :)

 

Egyértelmű hogy miért törölték...nem kell a negatív kritika, ami mellesleg jót tesz a TCW-nek, hiszen rajongói véleményt tükröz. Sajnálom a gyávaságot a Lucasfilm részéről. Az lett volna a tisztességes, ha Filoni kifejti a véleményét. Ha én lennék az alkotó, nyiltan állnék ki a véleményem mellett.

 

Érdemes elolvasni a TFN részenkénti értékeléseket...igen mélyen elemeznek minden epizódot. Nagyon okos meglátások vannak benne, nálam az a vélemény az alap.

 

Felkészült, szakmai és elfogulatlan. :)

 

http://www.theforce.net/latestnews/story/T...tion_134303.asp

http://theforce.net/latestnews/story/TFN_R...demy_134455.asp

 

Ezt mintha én írtam volna:

"In short, I have never been so disappointed with an episode of The Clone Wars, and I only hope that whatever thinking was behind this episode and its execution does not appear again. We need more stories like Landing at Point Rain, Rookies, and yes, even Supply Lines."

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még szerencse, hogy nem ti alakítjátok a sorozatot, mert nagyon egysíkú lenne. Vannak ennél hozzáértőbbek is. Ráadásul volt két másabb rész és micsoda nyafogás van. Én a Lucasfilm helyébe most beszüntetném a sorozatot! A sok kritikus meg nézzen azt amit akar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hazudozok (az ilyen kifejezést kerüljük please)....

 

....nekem ezt írja ki az oldal:

 

"Comments: 0 total Close Comments Show All Comments"

 

 

update:

 

 

Nálam van a hiba....nem hozza be az explorerem!!!!!!!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a szomorú, hogy az sw.com-on megjelentek a világ Quarronjai. Ez ugyanaz a réteg mely az ep3 bemutatója után irogatott az sw.hu-ra. Akkor az volt a baj, hogy rossz a prequel mert nincs benne Tie-vadász, most meg nekiestek a tcw-nek, merthogy nem minden részben csata van. Sajnos ezen emberek nagyon felületesen látják az sw-t, tulajdonképpen egy akció-sorozatot látnak bele a tcw-be.

A Lucasfilm-nél egyet tehetnek ez ellen, hogy nem engednek kommenteket, mert ha menni fog tovább lesüllyed az egész fröcsögés szintre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Egyébként külföldön olyan hülyeségeket találnak ki a rajongók. Most azt hiszik, hogy Savage Opress és Asajj Ventress egy és ugyanaz. Mindezt arra alapozzák, hogy kiejtésben a két név nagyon hasonló. (Ez azért igaz, meg kell hagyni.) És hogy van egy jelenet a trailerben, ahol az éjnővérek valamit varázsolnak Ventress testével. Szóval odakint most van egy ilyen teória, hogy az éjnővérek átváltoztatják Ventress-t Opressé. -.-

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok ökör írogatott oda össze-vissza, plusz rengeteg spam volt. Te is kezdesz Quarroni szintre süllyedni. Amit oda írtál....mélységes csalódás. :)

Mi az a quarroni szint?

 

Spoiler:

Egyébként külföldön olyan hülyeségeket találnak ki a rajongók. Most azt hiszik, hogy Savage Opress és Asajj Ventress egy és ugyanaz. Mindezt arra alapozzák, hogy kiejtésben a két név nagyon hasonló. (Ez azért igaz, meg kell hagyni.) És hogy van egy jelenet a trailerben, ahol az éjnővérek valamit varázsolnak Ventress testével. Szóval odakint most van egy ilyen teória, hogy az éjnővérek átváltoztatják Ventress-t Opressé. -.-

 

Ez elég érdekes. Milyen fura dolgokat tudnak kitalálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi az a quarroni szint?
Az a létnek egy olyan magas fajtája, amit halandó ember el nem érhet :)

 

Komolyan: Ő egy prequel mocskoló hülye gyerek volt az SW.hu-n, aki mindenkit lehülyézett aki szerette a Prequel epizódokat. Többek között miatta is lett létrehozva a Sagaforum, ahol ilyenek nem igazán fordulhatnak elő.

 

Jó kedvembe előkerestem a hozzászólásait: http://starwars.hu/forum/pfound.php3?crit=...ron&level=1

Ez meg a másik díszpinty, Moon: http://starwars.hu/forum/pfound.php3?crit=...987&level=1

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a létnek egy olyan magas fajtája, amit halandó ember el nem érhet :D

 

Komolyan: Ő egy prequel mocskoló hülye gyerek volt az SW.hu-n, aki mindenkit lehülyézett aki szerette a Prequel epizódokat. Többek között miatta is lett létrehozva a Sagaforum, ahol ilyenek nem igazán fordulhatnak elő.

 

Jó kedvembe előkerestem a hozzászólásait: http://starwars.hu/forum/pfound.php3?crit=...ron&level=1

Ez meg a másik díszpinty, Moon: http://starwars.hu/forum/pfound.php3?crit=...987&level=1

Jézusom, ezek nem komplettek. :)

 

Visszatérve a TCW-re lehet már tudni, hogy az Assassin után mi jön?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.