Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Köszi. Én nagy különbséget nem látok a két minőség között, de legalább nincs ott a cn.

MErt elvileg nincs is különbség. Ugyan az a 720p -s változat. :) Ami eltérés van, az tömörítésbeli, ugyanis a CN -ről felvett az pixelesedik, ráadásul nem is anamorphic -us.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gigantikus minőségbeli különbség van a 2HD és a WEB-DL között. A WEB-DL felvételen egy deka pixeleződés sincs, jobb a bitráta is, így a legjobb nemhivatalos minőséget nyújtja, ráadásul élesebb is a képe mint a 2HD-nak...mondhatni tűéles, és erősebbek a színek is. Egyszerűen jobb. Aki teheti azt töltse...aki egyszer megízleli, annak viszont minden más smafu lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2HD bepixeleződik néhol, a WebDL nem, meg a logo hiánya az ami miatt jobb az utóbbit leszedni. Egyetlen hátránya, hogy szombat délután-este felé van fent és esetleg az, hogy kb. 200 megával többet foglal.

 

Ezek nem hátrányok. Legalábbis nálam. Felirat kb úgyis szombat du-n van a plussz 200 Mb meg semmi. Akkor ezt fogom szedni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul lehet, hogy én csak vasárnap tudom majd megnézni. :( Remélem addig írtok vagy 200 hsz-t. :D

Rajtam nem múlik :D

Iszonyatosan várom ezt a trilógiát, sok érdekes dolog lesz benne. Ez az évad nagyon betalált nálam, eddig nem zsongtam a TCW miatt ennyire :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rajtam nem múlik :D

Iszonyatosan várom ezt a trilógiát, sok érdekes dolog lesz benne. Ez az évad nagyon betalált nálam, eddig nem zsongtam a TCW miatt ennyire :D

Így van, de ez tök jó! Most vannak olyan dolgok amiken lehet csámcsogni, mertek valami újat belerakni. Remek dolog ez. Nálam még mindig a második évad vezet egy paraszthajszállal. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahát ezen is lesz mit megbeszélni. :D

 

 

Az Erő eredete? :para: Remélem nem szúrják el.

 

 

Ez alatt vajon mit ért? Erre én is nagyon kíváncsi lennék, mert tudtommal az EU egyáltalán semmiféle magyarázatot nem adott a kérdésre. Legalábbis én nem tudok ilyesmiről. Csupán annyit, hogy még réges-régen az ősi időkben a Tythonon fedezték fel, ennyit tudok róla. Viszont ha megtudjuk a választ a legfőbb kérdésre, akkor hová tűnik a misztikum? Gondolom ebben a történetszálban nem a midi-chlorian-féle magyarázat kerül az előtérbe.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ez alatt vajon mit ért? Erre én is nagyon kíváncsi lennék, mert tudtommal az EU egyáltalán semmiféle magyarázatot nem adott a kérdésre. Legalábbis én nem tudok ilyesmiről. Csupán annyit, hogy még réges-régen az ősi időkben a Tythonon fedezték fel, ennyit tudok róla. Viszont ha megtudjuk a választ a legfőbb kérdésre, akkor hová tűnik a misztikum? Gondolom ebben a történetszálban nem a midi-chlorian-féle magyarázat kerül az előtérbe.

 

 

 

Szerintem inkább misztikus köntösbe kapjuk a dolgot, nem egyértelműen. Épp ezért lehet majd rajta dilemmázni. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Ennyire még nem vártam TCW részt és a prewiew ezt csak tetézte.Leginkább Piell mester izgat, akármilyen kis szerepet kap a manó.

Érdekesek ezek a madárbőrbe bújt erőhasználók.Kicsit olyan érzésem van, hogy a Mortison nem ismerik a fénykardot.Mindenki csak az erővel powerkodik. :rock:

Mortis egy nagyon barátságos bolygónak tűnik.Teljes ellentéte Dathomirnak.Ez a világoszöld szín és a növények, mint valami üvegház. :yes:

A korábban kiadott videóban, kommandó droidok támadnak Anakinra pajzzsal, plusz kettőnél phrik "elektrorúd" van.Lesznek itt még furcsaságok.

Minden jót egybevéve is, hiányzik már nekem egy "bolygófelszabadításos", amolyan Ryloth-típusú rész. :cool:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki nem olvasta a következő 3 rész előzetesét, ezt se olvassa!

 

Nekem nagyon úgy túnik, hogy hiába testvér a Lány és a Fiú, egymás ellenségei. Mikor a Fiú közelében vannak akkor sötét van és lepusztult a környék, de amikor a Lány közelében, akkor minden színes, vidám.

Ezt támasztja alá a régebbi előzetesben lévő jelenet is, mikor Obi-Wan és Ahsoka mennek és egyszer csak átváltozik a táj.

 

És mivel itt az Erőről fogunk megtudni sok dolgot, így a Fiú a sötét oldalt, a Lány a világos oldalát szimbolizálja és ahogy eddig az infokból megtudtuk, meg ahogy az előbb leírtam valamelyik részben közbe kell avatkoznia az Apának a két gyereke között vívott csatában, nehogy az Egyensúl felboruljon.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem ez a Mortis barlang kicsit Illumra emlékeztet.

 

Ezért is tartom furcsának, hogy a látott előzetesben se a Lány, se a Fiú nem használt fénykardot, pedig ott az alapanyag az elkészítéséhez.Már, ha az a kristály alkalmas a célra.

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért is tartom furcsának, hogy a látott előzetesben se a Lány, se a Fiú nem használt fénykardot, pedig ott az alapanyag az elkészítéséhez.

Nyilvánvalóan más pályán játszanak. :)

 

 

Qui-Gon lehet akár a Fiú alakváltása is. Talán tesztelni akarja Obit.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilvánvalóan más pályán játszanak. :)

 

 

Qui-Gon lehet akár a Fiú alakváltása is. Talán tesztelni akarja Obit.

 

 

 

 

Érdekes feltevés.Talán kis magyarázatot ad a Qui-Gon mellett fekvő Ashoka testére.Lehet, a Fiú kiütötte a fiatalságot és Qui-Gon alakjában maga oldalára akarja téríteni Obit.

De messze lesz még a szombat, már nagyon spekulál az agyam.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Érdekes feltevés.Talán kis magyarázatot ad a Qui-Gon mellett fekvő Ashoka testére.Lehet, a Fiú kiütötte a fiatalságot és Qui-Gon alakjában maga oldalára akarja téríteni Obit.

De messze lesz még a szombat, már nagyon spekulál az agyam.

 

 

 

És ez megmagyarázná, miért ránt kardot Obi-Wan.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.