Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Akkor miből gondolod, hogy este a negyedik évados rész lesz? :)

 

Korábban jeleztem már itt, hogy a magyar cn képviselője írta nekem e-mailben a dátumot és a kezdés időpontját.

Amúgy meg eddig nem volt este rész, csak hétköznap reggel 8: 40-kor meg 7 végén délután talán és eléggé össze vissza.

 

Most viszont ráálnnak az este 18:35-re hétköznap és a 8:40-re reggel szintén hétköznap.

Hétvégék meg hanyagolva.

Van ebben némi logika, még a cn képviselőjének értsítése nélkül is, de azért az magáért beszél.

 

Szóval szerintem este rész, másnap reggel ismétlés és aznap este következő rész és igy tovább...

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt nem értem hova sietnek ennyire a sorozattal. Nem lenne egyszerűbb egy héten egy rész? Nem győzőm majd venni a részeket a Torrent utcából.

 

Hát igen..Tavaly kezdék azzal, hogy hetente dupla rész.

Ídén ez már tényleg a ló túlsó oldala lesz, de én nem bánnám, mert gyorsan meglenne.

Az évadot úgy is kívülről fújom -emésztenem már nem kell a részeket- , szóval felőlem nyomhatják! :D

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

YouTube-on nincsen fent az egész eddigi magyarul? Mert én úgy láttam igen. És onnan is le lehet tök egyszerűen szedni, mondjuk a minőségét nem tudom, milyen lehet. Én inkább HD-ben nézném meg angolul....

 

Max a 3. évadig lehet ott. A minősége meg elég kutya lehet. Jó dolog a YouTube, de azért nem mindenre...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem, ahol én vagyok fent torrent oldalon, ott 1GB/rész a 3.évad van fent végig magyarul. A teljes 4.évad angolul, ez csak 15giga... :S Van Dual-os is, az azonban 12giga, de 720p. Mondjuk én nem sok értelmét látnám ezeket így leszedni, meg kiírni....

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem, ahol én vagyok fent torrent oldalon, ott 1GB/rész a 3.évad van fent végig magyarul. A teljes 4.évad angolul, ez csak 15giga... :S Van Dual-os is, az azonban 12giga, de 720p. Mondjuk én nem sok értelmét látnám ezeket így leszedni, meg kiírni....

 

Ha HD tv-d van otthon és van rajta USB csatlakozó akkor veszel egy külső vinyót, rámásolod a részeket és voalá :) Nagybátyám is így csinálta saját TV-nél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de ha az oldal arányt számol, akkor inkább megnézem a sima HDTV-t, ami 183Mb/rész. Nekem 22" monitorom van, azon még ez a minőség megfelelő, inkább filmeknél igénylem a HD-t, de abból is csak a RIP-et, amik megállnak kereken 1DVD-nél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de ha az oldal arányt számol, akkor inkább megnézem a sima HDTV-t, ami 183Mb/rész. Nekem 22" monitorom van, azon még ez a minőség megfelelő, inkább filmeknél igénylem a HD-t, de abból is csak a RIP-et, amik megállnak kereken 1DVD-nél.

 

Ja igen, ezt el is felejtettem, hogy arány is van. Bár ha jó neted van és seedel vissza normálisan több MB-al akkor megpróbálhatod szerintem. TCW-t mondjuk én is sima HDTV-n nézem, illetve azt írom ki, kicentizve, de épphogy kifér egy teljes egy DVD-re :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Háát nálam nincs CN de nem is bánom inkább az internetre hagyatkozok ez esetben is.Amúgy nagyon várom már hogy milyenek lettek a szinkronok mert bár teljesen értettem az angol szöveget én a magyart is nagyon várom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem indul albundy 720p-je.

Csak úgy mint a Padawan menace esetében; sem a számítógép, sem a BD lejátszó nem viszi.

Pedig 100-ból kb egy ilyennel találkozom.

Másnál minden rendben?

 

 

 

Egyébként meglepetésre nem a Water war-t ismételték, hanem a Sphere of influence ment ma reggel 8: 40-kor.

 

Ennek fényében kíváncsian várom az estét.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 200 megés "WEB-DL" nálam remekül szuperál. Végre megnézhetem majd a nagy TV -n is, mert logómentes és avi. :)

 

Igen, az jó. Remélem rákapcsol a 4 kids és velük Phobos ahogy az eddigiekben, mert az ő mkv-ik kivétel nélkül mennek mindenemen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.