Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

 

Lehet, hogy csak vakriadó, youtube-on az egyik kommentelő szerint Rahm Kota emberei azok a katonák (a ruhájuk tényleg hasonló, de a nabooiaké is ilyen szóval passz), akik többször is feltűntek a trailer-ben, és tényleg az a fickó aki azzal a repülő lénnyel érkezett 0:50 körül, akár a fiatal Kota is lehetne. Ha tényleg ő az, remélem a háttér sztoriját legalább átírják, mert amit a TFU-ban kapott az b*romság.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ben vs. Vader. Obi-wan vs. Jango. Windu vs. Sidious. Anakin - Jedi templom-mészárlás/szakadár vezetők kiírtása. Qui-gon és Obi-wan vs. battle droidok. Elsőre csak ennyi..

Ezt a témát a helyzet dönti el. A filmek úgyérzem bővelkedtek köpenyes Jedikben mind akcióban, mind akción kívül.

Örülnék a Tcw-beli pozitív változásnak!

 

ui.: és bár ez EU, de nézd meg a saját avatarodat! Nem éppen monopoly-zni indul. :lol:

De ezek mind olyanok ahol vagy gyorsan kellett cselekedni (Jango, Sidius, Qui-Gon), vagy bad-ass-ül akartak kinézni (az avatarom, és a két Anakin). Leszámítva Bent, nála szerintem a reuma is közre játszott, hisz a mozdulatai is eléggé kímélőek voltak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Lehet, hogy csak vakriadó, youtube-on az egyik kommentelő szerint Rahm Kota emberei azok a katonák (a ruhájuk tényleg hasonló, de a nabooiaké is ilyen szóval passz), akik többször is feltűntek a trailer-ben, és tényleg az a fickó aki azzal a repülő lénnyel érkezett 0:50 körül, akár a fiatal Kota is lehetne. Ha tényleg ő az, remélem a háttér sztoriját legalább átírják, mert amit a TFU-ban kapott az b*romság.

 

 

Ki ez a tag?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

EU... Rahm Kota a The Force Unleashed-ből, egy 66-os Parancsot túlélő Jedi-mester. Nem hiszem, hogy ő lenne a trailerben, ennyivel kétlem, hogy fiatalabb lenne 16 évvel játékbeli feltűnése előtt. A katonák lehetnek akár alderaaniak is.

 

Elkelne egy jobb verzió ebből az előzetesből, nem értem, mire várnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

EU... Rahm Kota a The Force Unleashed-ből, egy 66-os Parancsot túlélő Jedi-mester.

Annyival még kiegészíteném, hogy nem bízott a klónokban, ezért saját katonákat sorozott helyi milicistákból, zsoldosokból és CIS foglyokból. Így sikerült túlélnie a Nagy jedi tisztítást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, hogy ő lenne a trailerben, ennyivel kétlem, hogy fiatalabb lenne 16 évvel játékbeli feltűnése előtt. A katonák lehetnek akár alderaaniak is.

Van az 18 év is :P

Egyébként tényleg hasonlít rá, és a páncélja is olyan mint az övé.

Meg aztán lássuk be, a TFU nem sokat adott olyasmire, hogy a karakterek életkorának legyen bármi értelme pl Shaak Ti 57 évesen úgy néz ki, mint egy 27 éves, Marriss Brood egyidősnek néz ki Starkiller-rel, miközben legalább 10 évvel idősebb stb.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg aztán lássuk be, a TFU nem sokat adott olyasmire, hogy a karakterek életkorának legyen bármi értelme pl Shaak Ti 57 évesen úgy néz ki, mint egy 27 éves, Marriss Brood egyidősnek néz ki Starkiller-rel, miközben legalább 10 évvel idősebb stb.

Csak nehogy a TFU-ra fogjuk azt, hogy a TCW-s srácok fiatalítanak rajta.

A nőknek meg rengeteg praktikája van hogy fiatalabbnak tűnjenek mint amennyiek valójában :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nőknek meg rengeteg praktikája van hogy fiatalabbnak tűnjenek mint amennyiek valójában :D

Na de Felucia gomba dzsungelében bujkálva 18 évig? :D

 

Egyébként mért volna baj, ha "fiatalítanak" rajta egy kicsit, Obi-Wan is sokkal idősebbnek nézett ki az Ep4-ben, mint amennyinek 19 évvel az Ep3 után lennie kéne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Shaak Ti használhatott spéci Jedi-technikát, vagy valami feluciai növényt, de az sem lehetetlen, hogy a togruta nőkön kevésbé látszanak meg az öregedés jelei az idő elteltével. A Slaves-trilógiában sem láttam sok togruta öregasszonyt.

 

Egyébként ezt (hogy kin mennyire látszik az öregedés) személye válogatja. Azt pl. meg nem mondtam volna anno, hogy az Ep4-beli Obi-Wan fiatalabb az Ep1-beli Qui-Gonnál. De ha már TFU: Bail is egy az egyben ugyanúgy néz ki, mint az Ep3-ban.

 

Szóval, nem lehetetlen, hogy Kota az (nem először nyúlnának az EU-hoz), azt viszont nem értem, mit kéne átírni a karakteren?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Végre sikerült megértenem Hondo első mondatát, vajon hogy értette, hogy ajándékba hozta a rakétavetőket Ahsokának? Mármint ki bízta meg ilyesmivel, mert ugye az utolsó mondta a lövöldözés előtt meg az volt, hogy busásan fizettek neki, hogy leszállítsa őket.

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, srácok... Szerintem egyáltalán nem néznek ki úgy, mintha Kota Milíciájába tartoznának, kicsit sem. A YouTube-os kommentelők pedig nagyon sokszor szoktak olyasmire asszociálni, aminek semmi köze az egészhez. Ezek a katonák még egy kicsit sem hasonlítanak rájuk, ez valami helyi fegyveres erőknek a képviselői, semmi több. Ennyire komolyan pedig egyszer sem nyúlt az EU-hoz a TCW. Bár kétség kívül érdekes témát nyújtana egy Jedi Tábornok, aki nem bízik a klónokban, ezért egy saját hadsereggel küzd a fronton.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ezek mind olyanok ahol vagy gyorsan kellett cselekedni (Jango, Sidius, Qui-Gon), vagy bad-ass-ül akartak kinézni (az avatarom, és a két Anakin). Leszámítva Bent, nála szerintem a reuma is közre játszott, hisz a mozdulatai is eléggé kímélőek voltak :D

 

Írtam is, hogy a helyzet dönti el. A lényeg hogy a TCW-ban is lehetne egyre többször néhány ilyen helyzet, jó volna látni. Emelne a sorozat minőségén.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nem azért, de nem gondolod, hogy közel húsz év alatt lecserélődhetett a felszerelésük? :P

Egyébként jobban megnéztem azt fickót, így "kipihent" szemmel nézve, szerintem sem Kota az, inkább egy klón lesz.

Persze, simán, de akkor nem ismernénk fel őket. :) Így pedig a YouTube-os kommentelő részéről ez csupán egy vak tipp volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ágkival nem semmi dolog jutott az eszünkbe... Vagyis ő juttatta az eszembe. :D

 

Mi van, hogy ha ez a háború az Onderonon játszódik? A helyszín hasonló, Lux Bonteri ott született és az Onderonon is élnek olyan repülő sárkányszerű állatok, mint amiket láthattunk. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11. rész - Elhurcolva javitott verzió...

 

"....Ezzel bezárul a kör..."

 

Köszi. Szerinted az évadzárót érdemes megnézni újra az ismétlésben?

Hátha nem lesz cenzúra. Vagy hiú remény? Szerintem amúgy az.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.