Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

Bár ha meghalna Maul már a nyitó trilógiában, akkor minek hozták vissza?

 

 

Én nem hiszem, hogy ez bekövetkezne. Szerintem Maullal sokkal többet terveznek, mint egyetlen szál. Korántsem biztos, hogy Sidious a nyitó trilógiában ölné meg a volt tanítványát.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem kibontják majd az egészet, amit én is nagyon várok. :)

 

 

Bár ha meghalna Maul már a nyitó trilógiában, akkor minek hozták vissza?

 

 

 

 

Én belemennék. Eddig 1.5 részt kapott.+ még 3 epizóddal is több játékideje lenne, mint a Baljósban volt.

Nem elképzelhetetlen. Végig gondolva a tcw 6 évados(?) hosszát, jobb is lenne, ha nem settenkedne itt a 4. évadtól a végéig.

Ha nem is az évad elején de még ebben az évadban vesszenek a zabrakok! :)

Egyébként volt már olyan, hogy egy történetszál évadon belül megszakad, majd visszatértek rá? Most nem ugrik be semmi.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem kibontják majd az egészet, amit én is nagyon várok. :)

 

 

Bár ha meghalna Maul már a nyitó trilógiában, akkor minek hozták vissza?

 

Miféle nyitótrilógia? Megmondták, hogy Maul az évad közepe fele jön, ennek az epizódnak a címe az, hogy Revival. Márpedig ez nincs benne az Insiderben közölt első epizódok között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miféle nyitótrilógia? Megmondták, hogy Maul az évad közepe fele jön, ennek az epizódnak a címe az, hogy Revival. Márpedig ez nincs benne az Insiderben közölt első epizódok között.

Változtattak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár író az ötödik évadból

 

Chris Collins (The Wire, Sons of Anarchy), Christian Taylor (Six Feet Under, Lost), Brent Friedman (Gemini Division, Dark Skies) és Charles Murray (Castle, V, Criminal Minds)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm nagyon érdekes ez az összefoglaló. Főleg a vége, hogy a Tarkin-féle tisztek egyre nagyobb szerepet kapnak a Jedik mellett a vezetésben. Plusz még kapunk egy epizódot egy klón kommandós főszereplésével (nem akarom elkiabálni de az egyik lehetőség erre a szerepre Sev lenne szerintem, ő egyszerűen cool :D ) Sidious pedig nyilvánvalóan a Kettő Szabálya miatt avatkozik közbe hisz meg kell mutatnia hogy ő a Sith igazi sötét ura.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézem, hogy a mandaloriak, akik ellen harcolnak, fekete kéznyomot viselnek a sisakjukon. (Tiszta uruk-haiok.) Gondolom Maul megölte Vizslát és sokan nem hajlandók alárendelni magukat az új vezetőségnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 6. évad lesz az utolsó, vagy lesz még több is?

Nem tudnjuk.

 

 

Most nézem, hogy a mandaloriak, akik ellen harcolnak, fekete kéznyomot viselnek a sisakjukon. (Tiszta uruk-haiok.) Gondolom Maul megölte Vizslát és sokan nem hajlandók alárendelni magukat az új vezetőségnek.

 

Szerintem is ez lehet.

 

 

Az a beteg Maul képes csak azért kirobbantani egy háborút, hogy Obit kicsinálja közben. :D Egyébként az is infó, hogy Maulnak nem végig lesz robot lába. :hmmm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is ez lehet.

 

 

Az a beteg Maul képes csak azért kirobbantani egy háborút, hogy Obit kicsinálja közben. :D Egyébként az is infó, hogy Maulnak nem végig lesz robot lába. :hmmm:

 

 

Nem csoda, hogy maga Sidious jelenik meg rendet tenni, hiszen Maul rövid idő alatt hatalmas káoszt okozott, igazi Sith. Ez a lábas dolog tényleg elég furcsa. Nem lehet az, hogy csak másfajta robotlábakat kap? Mondjuk olyat, mint pl. Luke keze?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No skacok és csajok, készültem egy kis esti mesével. :D A már korábban említett Maul könyvben lévő történettel kezdődik elvileg az évad, melynek sztoriját a spoiler gomb mögött olvashatjátok. De vigyázat!!!!! Ezek a történet legnagyobb "poénjait" lövik le, így még a szokásosnál is óvatosabban nyissátok meg. Tízszer is gondoljátok meg a dolgot... Ráadásul még egy nagy spoilert ki is hagytam a történetből. :)

 

Persze vannak részletek amik még nem tisztázottak, és nem ismertek, de azok nélkül is szinte mindent megtudhattok a főbb vonalakról az alábbiakban.

 

 

A történet Maul –al és Savage –al kezdődik, akik elfoglalnak egy űrállomást (ebből láthattunk részletet az egyik előzetesben). Maul itt kijelenti, hogy ő a mester, Savage pedig a tanítványa lesz. A két testvér megvív, hogy eldöntsék a dolgot, Maul győzedelmeskedik, így Savage aláveti magát a tanítvány szerepének, elismervén, hogy Maul az erősebb. Maul ezután elmondja Savage –nak a tervét, mely szerint bűnözőkből fognak csapatot verbuválni maguknak. Elutaznak a Florrum –ra, ahol pénzt ajánlanak Hondo –nak, ha csatlakozik hozzájuk. Eközben Obi és Adi Gallia lenyomozza a tesók hollétét, és a Florrumra érkeznek. Hondo nem áll a zabrakok mellé, így a Jedik oldalán harcba szállnak. Maulék rengeteg kalózt megölnek, de a túlerővel szemben mégis alulmaradnak. Miközben menekülőre fognák a dolgot Obi és Gallia útjukat állja. Heves párbaj alakul ki a négyes között, ami közben Obi levágja Savage karjait, viszont a zabrak meg tudja ölni Galliát oly’ módon, hogy a mellkasába szúrja a szarvait(!!!). Obi –Wan kénytelen belátni, hogy veszítettek így Hondo –val az oldalán kénytelen elmenekülni. A megmaradt kalózok más lehetőség nem lévén, csatlakoznak Maulékhoz (Opress itt kapja meg a robot karjait).

 

Ezután a Death Watch Mandalore –ra érkezik, hogy átvegyék a hatalmat és visszaálíltsák a régi rendet. Maul és Opress felajánlja nekik a segítségüket, ami csak a terv része, hogy átvegyék a hatalmat a szervezet felett. Vizsla csapatai beindítják a lázadást, így kitör Mandalore –on a polgárháború. Később Maul megkérdőjelezi Vizsla szabályait, majd megküzdenek, és lefejezi a vezetőt, a fekete kardját pedig megtartja. Vizsla halála után Maul lesz a Death Watch vezetője, és egyúttal a bolygó uralkodójává nyilvánítja magát. Néhány Mandalorei hűséget esküszik Mauléknak, de néhányan (köztük van Bo-Katan) ellenállnak, és nem alkudnak a diktátorral. Obi-Wan ezek után érkezik meg és csatlakozik B-Katan csoportjához, majd szembeszállnak Maul seregével.

 

Maul közben szabadlábra helyezi Almec –et, és a miniszterelnökévé avanzsálja. Sidious hatalmas rezgéseket érez az Erőben, így a Mandalore –ra utazik ahol megütközik a két testvérrel. Savage –t nyírja ki először, miután karóba húzta ( :o ), Maul –t villámozza halálra. Ezzel bizonyítva ki az igazi és legnagyobb sith a galaxisban....

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No skacok és csajok, készültem egy kis esti mesével. :D A már korábban említett Maul könyvben lévő történettel kezdődik elvileg az évad, melynek sztoriját a spoiler gomb mögött olvashatjátok. De vigyázat!!!!! Ezek a történet legnagyobb "poénjait" lövik le, így még a szokásosnál is óvatosabban nyissátok meg. Tízszer is gondoljátok meg a dolgot... Ráadásul még egy nagy spoilert ki is hagytam a történetből. :)

 

Persze vannak részletek amik még nem tisztázottak, és nem ismertek, de azok nélkül is szinte mindent megtudhattok a főbb vonalakról az alábbiakban.

 

 

A történet Maul –al és Savage –al kezdődik, akik elfoglalnak egy űrállomást (ebből láthattunk részletet az egyik előzetesben). Maul itt kijelenti, hogy ő a mester, Savage pedig a tanítványa lesz. A két testvér megvív, hogy eldöntsék a dolgot, Maul győzedelmeskedik, így Savage aláveti magát a tanítvány szerepének, elismervén, hogy Maul az erősebb. Maul ezután elmondja Savage –nak a tervét, mely szerint bűnözőkből fognak csapatot verbuválni maguknak. Elutaznak a Florrum –ra, ahol pénzt ajánlanak Hondo –nak, ha csatlakozik hozzájuk. Eközben Obi és Adi Gallia lenyomozza a tesók hollétét, és a Florrumra érkeznek. Hondo nem áll a zabrakok mellé, így a Jedik oldalán harcba szállnak. Maulék rengeteg kalózt megölnek, de a túlerővel szemben mégis alulmaradnak. Miközben menekülőre fognák a dolgot Obi és Gallia útjukat állja. Heves párbaj alakul ki a négyes között, ami közben Obi levágja Savage karjait, viszont a zabrak meg tudja ölni Galliát oly’ módon, hogy a mellkasába szúrja a szarvait(!!!). Obi –Wan kénytelen belátni, hogy veszítettek így Hondo –val az oldalán kénytelen elmenekülni. A megmaradt kalózok más lehetőség nem lévén, csatlakoznak Maulékhoz (Opress itt kapja meg a robot karjait).

 

Ezután a Death Watch Mandalore –ra érkezik, hogy átvegyék a hatalmat és visszaálíltsák a régi rendet. Maul és Opress felajánlja nekik a segítségüket, ami csak a terv része, hogy átvegyék a hatalmat a szervezet felett. Vizsla csapatai beindítják a lázadást, így kitör Mandalore –on a polgárháború. Később Maul megkérdőjelezi Vizsla szabályait, majd megküzdenek, és lefejezi a vezetőt, a fekete kardját pedig megtartja. Vizsla halála után Maul lesz a Death Watch vezetője, és egyúttal a bolygó uralkodójává nyilvánítja magát. Néhány Mandalorei hűséget esküszik Mauléknak, de néhányan (köztük van Bo-Katan) ellenállnak, és nem alkudnak a diktátorral. Obi-Wan ezek után érkezik meg és csatlakozik B-Katan csoportjához, majd szembeszállnak Maul seregével.

 

Maul közben szabadlábra helyezi Almec –et, és a miniszterelnökévé avanzsálja. Sidious hatalmas rezgéseket érez az Erőben, így a Mandalore –ra utazik ahol megütközik a két testvérrel. Savage –t nyírja ki először, miután karóba húzta ( :o ), aztán pedig Maul –t villámozza halálra, ezzel bizonyítva ki az igazi és legnagyobb sith a galaxisban....

 

 

 

 

Elég erős. Sidious tiszta Vlad Tepes, karóbahúzza. Besz*rás.

Lehet kár volt elolvasni, bár egy nagy spoiler kimaradt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Elég erős. Sidious tiszta Vlad Tepes, karóbahúzza. Besz*rás.

 

Megaspoiler reaglás. :D

 

 

Valóban! Remélem meg merik lépni, hogy mutassák. Azért az valami gyönyörűség lesz amikor a Maul-Sidi-Opress hármas keni egymásnak. A TCW egyik legnagyobb pillanat lehet!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megaspoiler reaglás. :D

 

 

Valóban! Remélem meg merik lépni, hogy mutassák. Azért az valami gyönyörűség lesz amikor a Maul-Sidi-Opress hármas keni egymásnak. A TCW egyik legnagyobb pillanat lehet!

 

 

 

Hát Sidioust eddig nem tartottam nagyra, mivel harci helyzetben nem is láthattuk. Történelmi pillanat lesz az biztos. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Hát Sidioust eddig nem tartottam nagyra, mivel harci helyzetben nem is láthattuk. Történelmi pillanat lesz az biztos. :D

 

 

Megmutatja Kenobinak, hogy kell rendesen kinyírni valakit. :) Bár sok spoiler szólt arról, hogy Maul -nak igazi lábai lesznek. Plusz, hogy kiderül sok minden a Talzinnal való kapcsolatáról. Szerintem ez a sztori amit leírtam nem is három, inkább hat részben lenne elképzelhető.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Megmutatja Kenobinak, hogy kell rendesen kinyírni valakit. :) Bár sok spoiler szólt arról, hogy Maul -nak igazi lábai lesznek. Plusz, hogy kiderül sok minden a Talzinnal való kapcsolatáról. Szerintem ez a sztori amit leírtam nem is három, inkább hat részben lenne elképzelhető.

 

 

 

Jaja :D Azt megnéztem volna hogyan lesz igazi lába. 3 rész? Kapkodni fogjuk a fejünket, nagyobbat fog ez szólni mint az Umbara szál :D Bár szerintem ilyen hamar nem zárják le a Maul szálat, most visszahozták kb. 6 részre? Kevésnek érzem azért.

 

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.