Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Új trailer.Remélem még nem volt, ha igen akkor bocs.

Uhh! A Star Wars visszatért!

 

Furcsa, hogy csak így a semmiből került elő ez az új trailer.

Az ep1-nél még a kereskedelmi tv-k is lázban voltak, az ep2-nél már a kamerás változatokon éltünk, és a trailer premierjén közösen virrasztottunk, az ep3-nál megtanultunk perui nyelven. Ez meg csak úgy itt van....

 

MEKKORA JELENETEK!

 

Anakinék a naplementékben! Super battle droid kivégzi a rohamosztagost! Jabba a protokoll droidjával! Dooku Chris Lee hangjával! Dooku és a testőrdroidok! Padmé az ep2-ből kivágott jelenetes ruhájában!!! Holo Darht Sidious!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a ku.... na ez aztán szétcseszett rendesen! Iszonyat jó lesz!!!!! Látni akarom azonnal! Micsoda feeling és jelenetek vannak benne. Padlót fogtam... :yeah::clap::cool:

 

Mega THX Obi! :pfff:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy lehet leszedni a 720p -t?? :pfff:

 

A klónok ahogy fogságban masíroznak....Anakin a sötétben és a fénykardja világít...Obi arcát háromszögbe foglaló fénykardok...döbbenetsen jó jelenetek! El se hiszem, hogy ez így a semmiből most előbukkant. Jól titkolták a savát-borsát eddig!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tibur köszi a making of -ot is! Borsódzik a hátam! Ezt nem vagyok hajlandó a mozipremier előtt megnézni. :pfff: Ahogy Filoni a karakterekről beszél, megnyugtató.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy lehet leszedni a 720p -t??  :pfff:

Ott van a videó alatti táblázatban, "Other Formats" oszlop. 480p, 720p, 1080p.

SZERK:Direkt link:480p 720p 1080p

ha pedig valami rejtélyes "Hitelesítési hiba" folytán nem akarná letölteni, ímé.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott van a videó alatti táblázatban, "Other Formats" oszlop. 480p, 720p, 1080p.

Azt látom, de nekem nem akarja letölteni. :pfff:

 

SZERK: kolmilan! nekem nem tölt így se. :yeah:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt látom, de nekem nem akarja letölteni. :pfff:

 

SZERK: kolmilan! nekem nem tölt így se. :yeah:

jobb katt a 720p-re>cél mentése más néven> megnyit notepadban> idézőjelben lévő link beilleszt letöltésvezérlőbe>letölt.

 

 

 

mármint a videó alatt a 720p.

 

sikerült?

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az életben nem jön el a szeptember.  :yeah:

Most már én is ezt mondom. :pfff: De engem legalább annyira megfogott a making of. Ahogy a rendező azt boncolgatja milyen is Rex karaktere, az tökéletes volt! És ő nem a legfőbb szereplő. Ha egy viszonylag másodhegedűsre is ekkora hangsúlyt fektetnek, az csak jót jelent.

 

Yoda: "Anakin a Köztársaság utolsó reménye." :clap:

 

SZERK: kolmilan, próbálkozom vele.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tényleg nagyon jó! :pfff: Abszolút SW-feeling a köbön, ehhez a zene is hozzájárul, ami nem tudom, marad-e, de egyébként is! Én kezdettől fogva bíztam benne, hogy ilyen lesz, és most végre igazán kezdik megszolgálni a bizalmamat. :yeah:

Én is várom a szeptembert, de előbb még jön a július, a szabadságom, és jóformán az egész nyár még hátravan, tehát csak elleszünk addig is valahogy :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem kicsit furcsák a zenei alávágások, de asszem az űrcsatás dolgok megint elismerésre méltóak. :pfff:

 

Valaki kérdezte, hogy miért nem egyformák a napok. Mert nem egy síkban vannak és nem is kötelező ugyanakkorának lenniük. Ezért. :yeah: Engem jobban zavar, hogy sose kettős árnyékokat láttunk a tatuini tárgyak mögött, (valahogy úgy, mint egy esti stadionmeccs közben amikor világít az összes lámpa és az árnyékok keresztezik egymást) még ha oly közel is keringenek egymáshoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az akciók egyre jobbak! Nagyon profin van összevágva. Egyedül a szuperközelik nem 'ültek' a figurák arcairól. Remélem nem sok ilyen lesz mert kb. olyan mintha egy bábut adnának be és belekéne látni hogy most éppen szinészkedik. De ettől függetlenül nagyon jó... vajon a TV-sorozatban is igy fognak kinézni az akciók vagy csak a mozifilm lesz ilyen nagyszabású?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó. :cool: Csak az a kár, hogy nem lesz Fox-fanfár az elején... :yeah:  :pfff:

Majd megszokod :clap:

És mikor eljön a DVD megjelenés, még jobb lesz, mivel a Warner egy rendes DVD kiadó cég, nem olyan szutyok mint az Intercom. (gondolok most itt a Gyűrűk Ura kiadványokra és közülük is a Két torony szó nélküli kicserélésére)

 

Itt van egy letölthető változat (sima felbontás, saját feltöltés)

 

Szerk: Millennium Falcon-os feltöltések:

480-as

720-as

1080-as

Szerkesztve: - Mina
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyedül a szuperközelik nem 'ültek' a figurák arcairól.

Anakinról a közeli nagyon jó volt szerintem! Remélem nem fapofa lesz végig mert az lenne inkább a gáz. A filmrészletben is láthattuk, hogy lesz azért mimika. És hát miért is ne lenne?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mikor eljön a DVD megjelenés, még jobb lesz, mivel a Warner egy rendes DVD kiadó cég, nem olyan szutyok mint az Intercom. (gondolok most itt a Gyűrűk Ura kiadványokra és közülük is a Két torony szó nélküli kicserélésére)

(azt a Fórum Home Entertainment Hungary művelte. :pfff: )

(és ha már Fórum, lehet, hogy kijön BD-n is! :yeah: )

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(azt a Fórum Home Entertainment Hungary művelte. :pfff: )

(és ha már Fórum, lehet, hogy kijön BD-n is! :yeah: )

A Warner Home Entertainment nevet váltott, Forum Home Entertainment lett belőle, majd megint névváltozás történt és most a Forum Hungary a neve :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.