Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Jöhetne már valami előzetes a sorozatról. Elvileg október 3-án indul, de még sehol sem promózzák. Az összes sorozatnak megy a tv-spotja (Terminator, Szökés, Lost, stb.), ideje lenne ezt is reklámozni.

A hivatalos oldal biztos tervez valamit a következő napokban...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a sorozat ugye a CW első és második szezonja között játszódik?

 

Elvileg a második évad második része már utána van, a többi előtte. Anakin sebhelye nem stimmel benne, azt Asajj-tól szerezte, amikor a lány tudomást szerzett a kapcsolatáról Padmével. Bár ez utóbbi ez EU képregényben volt, ez a sorozat meg ugye nem EU.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg a második évad második része már utána van, a többi előtte. Anakin sebhelye nem stimmel benne, azt Asajj-tól szerezte, amikor a lány tudomást szerzett a kapcsolatáról Padmével. Bár ez utóbbi ez EU képregényben volt, ez a sorozat meg ugye nem EU.
Nem EU?? Az meg hogy lehet? Én úgy tudom EU.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem EU?? Az meg hogy lehet? Én úgy tudom EU.

 

Lucas azt mondta, hogy 3 világ van:

- az övé (filmek, amiket a Lucasfilm csinál)

- bővített világ (képregények, könyvek, számítógépes játékok, stb. - Lucasbook, Lucasarts, sok-sok művész hivatalos alkotása)

- rajongók képzelete (fanfilmek, spekulációk, viccek, gondolatok)

 

Mivel ezt mostanában mindegyik Clone Wars interjúban elmondta, és utána azt mutogatták, hogy miként segíti a munkálatokat, ott van mindenhol, és minden nagyobb döntést ő hoz meg, ő a mester, Dave Feloni az ő padavanja, gondolom az elsőbe sorolható.

Szerkesztve: - Tibur55
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De most a sorozatról van szó. Azt is annyira kontrollálta Lucas mint a filmet? Egyébként soha senki nem mondta, hogy ez a hetedik SW film. És tényleg nem is akar annak látszani. Nem tudom miért merül fel ez mindig. Ok, moziban adják de ez még nem ad okot erre a titulusra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát arről még sajnos semmit sem tudni, hogy Lucas mennyire kontrollálta a sorozatot. De mivel a filmről csak 1 éve derült ki, hogy moziba kerül, vagyis amikor már készen volt a teljes első évad, szerintem nem csak az első 3 epizódnál volt jelen.

 

Ez nem a hetedik film, de a sorozat egy-egy epizódjával többen fognak találkozni, mint mondjuk az összes New Jedi Order könnyvvel összesen. Lehet, hogy rosszul fogalmaztam az előbb. Azt nem tudom, hogy "canon"-e a sorozat, az viszont biztos, hogy nem sima EU, amit semmibe vesz Lucas, nem törődik vele, és simán átírja, ha neki más elképzelése van a szereplőről/történetről.

Ez is Lucas "gyermeke" (de természetesen nincs közel sincs egy súlycsoportban a nagyfilmekkel), figyel rá, hogy ne legyen ellentmondás az 1-6 epizódokkal. Vagyis beleillik a Lucasi (csak a filmek vannak) világba. Ezt kb. úgy kell elképzelni, hogy nem engedi, hogy pl. Mace Windu egymaga puszta kézzel kiírson egy droidhadsereget, mert akkor hitelét veszítené a Geonosisi mészárlás.

 

Úgyhogy jó kezekben van a Clone Wars, Lucas világába passzol és való, de hogy szentírás-e, azt majd a G/T/C/mittoménmilyen canon tudók besorolása dönti el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Máris besorolták. :)

T-canon, or Television Canon, refers to the canon level comprising the feature film Star Wars: The Clone Wars and the two television shows Star Wars: The Clone Wars and the Star Wars live-action TV series. Its precedence over C-Level canon was confirmed by Chee.
Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöhetne már valami előzetes a sorozatról. Elvileg október 3-án indul, de még sehol sem promózzák. Az összes sorozatnak megy a tv-spotja (Terminator, Szökés, Lost, stb.), ideje lenne ezt is reklámozni.

A hivatalos oldal biztos tervez valamit a következő napokban...

A Lost csak télen indul, annak még nincs promója.

 

És azért a Terminátor és a PB premierje egy hónappal a CW bemutatása előtt lesz, ráérnek még csak most reklámozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.