Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ody, lassan lehet nyitni a topicocat az epizódoknak... :D
Talán jobb lenne a premier napján, hisz most még úgy se tudunk beszélni róluk. A film se volt terítéken. :D És akkor ezek az E01-E02 részek? Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra ez már az EpII-EpIII során kiderült :peace:

 

Hát azért nem igazán derült ki.Pl a z EP 3 elején Anakin nem is harcolt.Csak berepültek.Ep 2-ben sem volt vadászgépcsata.

 

 

Dzséjt:Azért egy fogatversenyt, ne hasonlítsunk egy űrcsatához.Nem hinném, hogy Kenobi erre gondolt, mikor Luke-nak az ominózus mondatot mondta főleg, hogy nem is látta a versenyt.

Szerintem a klónháborúkban látott cselei, ügyes húzásai ragadtatták a tábornokot erre a mondatra.Mert ugye együtt harcoltak.

Jóval többet fognak ebebn a sorozatban mutatni Anakin tudásából, mint a filmekben.A trailerben látszik.

 

Ja igen feltünt hogy Anakin gyűrű nékül ugrott fénysebességre.A hiperhajtómüvet az EP2-3 között a háborúban találták fel?

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja igen feltünt hogy Anakin gyűrű nékül ugrott fénysebességre.A hiperhajtómüvet az EP2-3 között a háborúban találták fel?

Néhány Jedi vadászt átalakítottak, hogy gyűrűk nélkül is képes legyen térváltásra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hiperhajtómüvet az EP2-3 között a háborúban találták fel?
Már a TPM-ben is volt hiperhajtómű. Akkor használták amikor a Nubien-nel a Naboo-ra repültek. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs mit. Bár sokat nem mutat a hosszabb trailerhez képest amit Tibur linkelt be, de itt mintha lett volna egy szörny is.

Abban is volt ha jól emlékszem. Itt azonban mintha Ahsoka jelenetei újak lennének. Egyébként észrevettétek, hogy Plo-Koon beszél? :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm. Érdekes, hogy itt már(?) szerepelnek az IG-88-asok is.

Az Y-szárnyúak meg tényleg a Köztársasági flottához tartoznak. A trailer elején jól látszik a hajtóműburkolaton a szimbólum. De akkor hol vannak az EP III-ban? :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért egy fogatversenyt, ne hasonlítsunk egy űrcsatához.Nem hinném, hogy Kenobi erre gondolt, mikor Luke-nak az ominózus mondatot mondta főleg, hogy nem is látta a versenyt.

Nem-e? 9 évesen 800 km/h-s sebességgel röpköd egy versenyfogattal sziklák között és barlangokban, és nem kenődik szét, sőt, ügyes cselekkel még meg is nyeri a versenyt. Bár igazad lehet, ezt minden 9 éves utánna csinálja :)

Azon kívül, Qui-Gon elmesélte neki, mi az a fogatverseny, megdumálták egymás közt a tervet, és mivel a hiperhajtómű-magot megkapták, Obi-Wannak lehetett olyan jó kombinációs készsége, hogy rájött, a fiú nem semmi pilóta, ha erre képes volt.

De ha arra még nem is, a nabooi csatában egy pilóta sem volt képes berepülni a hajó belsejébe, felrobbantani, és a detonáció közepén még ki is erepülni. Sőt, sokat túl sem élték a csatát. Ez a 9 éves csávó meg lazán végigcsinálta és azt is megnyerte. De biztos nem mindennapi pilóta, a Tatooine-on ez az átlag teljesítmény a 9 évesek között, és még Obi-Wan sem tudta meg, mert Ric Olié sunyiban magának aratta le a dicsőséget :)

 

Az ep2-ben meg bár nem volt űrcsata, de azért mégis elvolt a coruscanti forgalomban, szembe ment a siklók... kb mindegyikével, elkapta Obi-Want, simán követte Zamot.

 

Az ep3-ban meg no, csak lerázott két torpedót, úgy ütközette a gépét Kenobiéval, hogy egyik sem robbant fel, sőt, képes volt lesöpörni a kullancsokat. Persze ez is valószínűleg olyan dolog, amit totálisan könnyű kivitelezni, és Obi-Wan csak azért sipákolt végig, mert rájött, hogy elfelejtette beállítani a holofelvevőt a kedvenc holo-sorozatára :peace:

 

Összességében, nem azért lesz valaki jó, kiváló, felülmúlhatatlan vagy csak ász pilóta, mert harcolt csatában. Han Solo sem repült a Falconnal csatában, mégis tudom, hogy baromi jó pilóta. Pedig szegény még csak nem is Jedi lovag. De például ott van Luke, aki szerintem még annyira sincs jó pilóta, mint Lando, vagy legalábbis az ep4-5-6 alapján nem jön le, hogy mi olyat tudhat Luke, ami miatt Ben azt mondja, hogy "Hallom, belőled is egész jó pilóta lett.". Hisz még nem is látta Luke-ot repülni... pláne nem csatában. Anakin pedig sok olyat tett, amit senki sem csinált utánna... illetve nem, Lando és Wedge, na ők ketten a nyomába érnek, mindketten végigszáguldottak egy a hajójuknál nem sokkal szélesebb aknán, majd kijöttek élve, miközben kis híján rájuk robban taz egész kóceráj.

 

Az Y-Wingre van egy jó ötletem. Ahogy az Acclamatorok sincsenek benne az ep3-ban, úgy az Y-nok sem. Egyszerűen a filmben nem volt rájuk szükség.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt:Nem állítottam, hogy könnyü ezeket a manővereket végrehajtani, hiába gúnyolódsz.Lehet, hogy téged meggyözött, engem csak félig.Természetesen szenzációs amit a filmekben művel a géppel, főleg az ep 3-ban, de én csak akkor nevezem zseniálisnak ha látom mit művelt a háborúban, ahol lőnek rá ezren, stratégiát kell kidolgozni ms alatt stb.Persze az ep 1-ben is láttuk, de ott nem ő vezette a támadást, és az egész a véletlenen múlott(A hangárban beindította a gépet, ami magától felszállt).Már az űrben voltak volt a kissrác és még nem tudta vezetni sem.A droidvezérlő hangárjába is csak véletlenűl került, sőt azt a valamit amit szétlött sem szándékosan lőtte.Ok pesrze az Erőt használta, de nem tudatosan.Azért ég és föld szerintem egy háborúban profi Jwediként harcolni egy űrcsatában, mint gyerekként amatőrként egy olyanban ahova véletlenűl került.

Nekem mindíg is az volt az érzésem, hogy Kenobi a háborúban harcoló Anakinra értette a mondatot.A prequelek után meg méginkább így gondolom.Ettől te természetesen, hiheted azt hogy a fogatversenyre gondolt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ettől te természetesen, hiheted azt hogy a fogatversenyre gondolt.

Sehol sem állítottam, hogy Ben ott a fogatversenyre gondolt. Valamit csúnyán benéztél. Azt állítottam, hogy nekem már az ep1 is elég volt ahhoz, hogy tudjam, Ben szavai igazak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár szabállyal kiegészítve 'megnyílt' az első két rész topikja. Az ötletet Donát -tól kölcsönöztem, aki a lost.hu fórumán nagy sikerrel alkalmazta őket. Ugyen nem baj Donát bátyó? :) Egyenlőre lezárt állapotban vannak de amint kijöttek a részek megnyílnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a kaminoi rohadt jó epizód lesz, talán ezt várom a legjobban. Meg persze a poilitikai intrikásat, remélem telerakják Palpatine-nal, Bail-lal, Mon Mothomával, meg persze Padmé-val.

De az is jó, amelyikben a köztársaságiak elkapják Nute Gunray-t, Sidious meg megijed, hogy köpni fog. Ööö, végülis mind jó lesz! Talán ha 5-6-nak ismerjük a tartalmát nagy vonalakban! Hol van még a többi!! És majdnem fél éven keresztül, heti fél óra SW! Aztán fél év szünet, és jön az újabb 22 hét áldás. Aztán megint! És ez így megy legalább 5-6 évadon kersztül!!!

 

Az első évad utolsó jelenete lehetne az, hogy Qui-Gon kapcsolatba lép Yodával, az meg meditáció közben kinyitja a szemét, és elcsodálkozik. Várnánk a második évadot rendesen!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, arra én is kíváncsi vagyok, hogy hogyan fogja Assajj kimenteni Gunray-t. Remélem nem mezei klónok fogják őrízni, hanem Jedi-ok. :)

 

Spoiler:

Bizony Jedi-k, Ahsoka és Luminara. A két lány harcából a trailerben is van egy kis ízelító, de itt egy jobb kép:

 

Asajj vs Luminara

 

Szerkesztve: - Tibur55
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.