Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Félreértés ne essék, szerintem ez egyáltalán nem az új. És annak a valószínűsége, hogy az RTL Klub egy ilyen friss sorozatot adjon le ilyen hamar, az közel lehetetlen. Ez a régi Clone Wars. Már egyszer leadták hétvégenként, és csak egy részt adtak le belőle, szóval ne örüljetek egy percig sem. ;) De még mindig ott van a Cartoon Network, ami tényleg az újakat fogja adni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félreértés ne essék, szerintem ez egyáltalán nem az új. És annak a valószínűsége, hogy az RTL Klub egy ilyen friss sorozatot adjon le ilyen hamar, az közel lehetetlen. Ez a régi Clone Wars. Már egyszer leadták hétvégenként, és csak egy részt adtak le belőle, szóval ne örüljetek egy percig sem. :P De még mindig ott van a Cartoon Network, ami tényleg az újakat fogja adni...

"Star Wars - A klónok háborúja Amerikai animációs sorozat, 1. rész" Fél órás, már hogy lenne a régi?

Ezzel ellentétben a CW:

"Csillagok háborúja: Klónok háborúja (Star Wars: Clone Wars) színes magyarul beszélő amerikai-dél-koreai rajzfilm sorozat, 2003"

Nem gondolod, ha a régit adnák, ezt írták volna ki? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Star Wars - A klónok háborúja Amerikai animációs sorozat, 1. rész" Fél órás, már hogy lenne a régi?

Ezzel ellentétben a CW:

"Csillagok háborúja: Klónok háborúja (Star Wars: Clone Wars) színes magyarul beszélő amerikai-dél-koreai rajzfilm sorozat, 2003"

Nem gondolod, ha a régit adnák, ezt írták volna ki? ;)

 

Bocsesz, ezt nem tudtam. :P

Csak a személyes véleményemet írtam le, mert az RTL Klub tényleg lassan halad a sorozatokkal, mint a LOST esetében. Amikor leadták az első évadot volt nézettsége, aztán pedig ahelyett, hogy rögtön folytatták volna, a rajongók várhattak több hónapot mire folytatták, és ez ahhoz vezetett, hogy ma már alig érdekel valakit a sorozat. Én ekkor szoktam rá a sorozatok letöltögetésére. Nah, de kicsit elkanyarodtam a témától...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a rajongók várhattak több hónapot mire folytatták, és ez ahhoz vezetett, hogy ma már alig érdekel valakit a sorozat. Én ekkor szoktam rá a sorozatok letöltögetésére. Nah, de kicsit elkanyarodtam a témától...

 

Off

Ez mondjuk nálam úgy van, hogy ami nagyon tetszik /sorozat/ arra akármennyit várok. ;)

PB 2. évadot alig bírtam kivárni, már majdnem a feliratoshoz nyúltam, de megérte várni.

Szal ez nem ettől függ.

Amúgy az RTL most elég sok új sorozatot indít.

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy akkora odab*szó rész volt, hogy nálam lazán letaszította az első helyezetes Duel of the Droids-ot, a duplarész meg a Malevolance trilógiát. Nagyon ütős volt.

Jó magasra helyezted az elvárásaimat. Ebből CD írás lesz. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az RTL -en lesz a TCW? Hoppá... mondjuk ennek nem igazán tudok örülni, de végül is mindegy.

Csak sajnos nem kezelik olyan nagy kaliberű sorozatnak, mint a Lost-ot, A szökést..stb. Csak egy szimpla vasárnap reggeli rajfiilmsorozatot látnak benne. Ez szomorú. Inkább fő műsoridőbe kellett volna rakni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak sajnos nem kezelik olyan nagy kaliberű sorozatnak, mint a Lost-ot, A szökést..stb. Csak egy szimpla vasárnap reggeli rajfiilmsorozatot látnak benne. Ez szomorú. Inkább fő műsoridőbe kellett volna rakni.

Nem is tudom, miért... talán mert nincs is olyan nagy kaliberű, hogy főműsoridőbe való legyen? Azért nem kell túlértékelni. Max még délután lenne valahol helye, ahol meséket nyomatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudom, miért... talán mert nincs is olyan nagy kaliberű, hogy főműsoridőbe való legyen? Azért nem kell túlértékelni. Max még délután lenne valahol helye, ahol meséket nyomatnak.

Szerintem ez a sorozat van olyan nagykaliberű, mint a mostani sikersorozatok.

Azért kíváncsi lennék, hogy az élőszereplőset, hogy fogják kezelni. Remélem nem valami délutáni Herkuleses, Xenas srorzatként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sincs akkora kalibere, hogy akárcsak a népszerűbb sikersorozatokhoz lehessen mérni. Valahol a néhai Walt Disneys délutáni dömpingben tudnám elképzelni. Ne feledjük el, hogy még a nagyfilmek is matinéműsornak készültek. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sincs akkora kalibere, hogy akárcsak a népszerűbb sikersorozatokhoz lehessen mérni. Valahol a néhai Walt Disneys délutáni dömpingben tudnám elképzelni. Ne feledjük el, hogy még a nagyfilmek is matinéműsornak készültek. ;)

Detto. Bár a nagyfilmek azért messze nem ez a kaliber, azt nyugodtan össze lehet ereszteni bármilyen filmmel főműsoridőben. Még a TCW mozit is, ha a másik oldalon is rajzfilm megy (ünnepi időkben). De magát a szériát semmiképpen sem lehetne berakni a matinésávon kívülre. Márcsak animációs film jellege miatt sem.

 

Szerintem ez a sorozat van olyan nagykaliberű, mint a mostani sikersorozatok.

Azért kíváncsi lennék, hogy az élőszereplőset, hogy fogják kezelni. Remélem nem valami délutáni Herkuleses, Xenas srorzatként.

A mai matinésorozatok, de élőszereplős szériát soha az életben nem fog megverni animációs széria. Az élőszereplős sorozat teljesen más tészta, az valószínűleg vagy délután fog futni (én oda ajánlanám, bár ezek az idióták a BSG-t is berakták, ami nem délutáni sávba való), vagy a 21 órás sávba. Én személy szerint délutánra dobnám, mivel egyrészt, gyerekvonzó lehet, amivel növelhetik a nézettséget, másrészt az SW-ben rejlő mesei könnyedség miatt is. Ha csak az élőszereplős nem hagyja el ezt, mert akkor sicc 21 óra környékére.

 

Szerintem az a lényeg, hogy minél többen nézzék. A célközönség az pedig reggel ül a TV előtt. Nem kell méregetni semmihez.

Pedig ahhoz, hogy mindnél többen nézzék, éppen, hogy össze kell mérni, reálisan mivel szemben állja meg a helyét :P Nyílván egy mai nagy sorozat lemosná. A célközönségnek a kora délután (mikor már hazaérnek a suliból), vagy a reggelek lehetnek megfelelőek, ahogy írtad (suli előtt egy kis Star Wars, az de frankó lehet :P ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem fog. Mondjuk inkább az ifjabbak körében, akik nem töltenek, nem néznek feliratos filmeket, stb. Meg esetleg a gyereklelkű felnőtteknél, mint pl anyám, aki reggel képes a tévé előtt ülni még házimeló előtt ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jutottam el (y)odáig, hogy megnézzem az eddig kihagyott részeket (9-13) és hát azt kell mondanom, hogy egyre jobban tetszik, bár ez a részek közötti kihagyás nekem nem jön be. Engem például érdekelne Anakint hogy fogták el.

A mai/tegnapi rész még nem néztem meg, várom a feliratot.

 

Az mondjuk érdekes lenne/lesz ha az RTL Klub előbb fogja adni a sorozatot, mint az eredeti jogtulaj magyar képviselete.

Viszont ha már itt tartunk holnap fél 6-kor a Pro 7-re is írja a port.hu, hogy leadja a csatorna ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr! neked is tetszett a mai epizód? ;)

Sajnos nem igazán, de csak egy igazán specifikus dolog miatt. Mert egyébként jól megvolt csinálva: szép zenék, jó akciók, ez az új generális is nagyon rendben van és jó lesz viszont látni. Valszeg rajtam kivül mindenkinek tetszeni fog. Én egy dologtól féltem az epizód elött és sajnos az be is következett... emiatt csalodott vagyok... nade nem ködösitek tovább. Majd meglátod... nem rossz epizód... majd idővel talán én is megszokom :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nem igazán, de csak egy igazán specifikus dolog miatt. Mert egyébként jól megvolt csinálva: szép zenék, jó akciók, ez az új generális is nagyon rendben van és jó lesz viszont látni. Valszeg rajtam kivül mindenkinek tetszeni fog. Én egy dologtól féltem az epizód elött és sajnos az be is következett... emiatt csalodott vagyok... nade nem ködösitek tovább. Majd meglátod... nem rossz epizód... majd idővel talán én is megszokom ;)

Várjuk szeretettel. :P Megnézem a Malevolence trilógiát, addig talán kész lesz a felirat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.