Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

azér 20. mer a mozisakat is beleszámoltam

 

De azok a bizonyos "mozisak" egy nagy epizódnak számítanak. És a mozifilm amolyan 0. részként szolgál. És egyébként is, eredetileg a film cselekményei a második évad záróepizódjai lettek volna. A 20-dik rész pedig egyébként is a Storm Over Ryloth, amiről egyébként rossz előérzetem van, mert ugyanaz írta, mint a Downfall Of A Droidot...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azok a bizonyos "mozisak" egy nagy epizódnak számítanak. És a mozifilm amolyan 0. részként szolgál. És egyébként is, eredetileg a film cselekményei a második évad záróepizódjai lettek volna. A 20-dik rész pedig egyébként is a Storm Over Ryloth, amiről egyébként rossz előérzetem van, mert ugyanaz írta, mint a Downfall Of A Droidot...

Én nagyon várom a Ryloth trilógiát, remélem összeszedte magát Krstic. Az TCW extra DVD-n látott részletek alapján elég jó lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon várom a Ryloth trilógiát, remélem összeszedte magát Krstic. Az TCW extra DVD-n látott részletek alapján elég jó lesz.

 

Spoiler:

Jah, és ha jól láttam szegény Yularen admirális kómába fog esni. Kíváncsi leszek, hogy mégis hogyan. És persze itt az esély, egy ütős karakter-elmélyítésre... :D Ez a mániám.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... Most nézem a Port oldalát és a Cartoon úgy látszik minden nap adni fogja a TCW-t :D

Vajon a többi rész ismétlés, vagy különböző részek? Ha utóbbi akkor pár napon belül utoléri a külföldi verziót majd...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár ahogy most megnéztem már elbizonytalanodtam. Na mindegy, majd meglátjuk. Mindenestre nagyon bírnám, ha a magyar CN utolérné, sőt le is előzné a külföldit.

 

Hát erre ne fogadj! :P

 

Amúgy mi az, miért már más kritika is a mai részről? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon érdekes lesz a kövi. rész...

Spoiler:

Klón áruló? Kíváncsi vagyok, hogy hogyan fogják megmagyarázni azt, hogy a "tökéletes" gépezetbe mi folytán került homok. Vagy egyáltalán a kettős ügynök klón? Hmm... újra Ventress, remélem, megint jó teljesítményt fog nyújtani. Csak azt tudom mondani a kövi részre: nyami :P! :P

 

Szerintem Ventress fogja az erő segítségével szóra bírni a fogságbaejtett klónkatonákat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem már hiányzik Grievous.

Jó nem azt mondom hogy az összes részben kell hogy szerepeljen de azért a szeparatisták főtábornokát nem kéne (5/6epizódon keresztül) mellőzni.

A mozi filmben is alig szerepelt (5.5 sec) pedig szerintem a legjobb mellék-szereplő

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem már hiányzik Grievous.

Jó nem azt mondom hogy az összes részben kell hogy szerepeljen de azért a szeparatisták főtábornokát nem kéne (5/6epizódon keresztül) mellőzni.

A mozi filmben is alig szerepelt (5.5 sec) pedig szerintem a legjobb mellék-szereplő

Hát pedig a következő részben se lesz Grievous. A sorozat elején szinte minden részben ő volt. Érdekes, hogy a Lair of Grivi rész után teljesen eltűnt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert mi értelme lett volna egy teljesen új fajt, a Kerkoident megalkotni csakazért, hogy egy egyszerű, jelentéktelen mellékszereplő képében tűnjön fel.

Devaroni, duros, aralia, florn, csak pár azon fajok közül, akiknek még annyi szerepük sem volt a Star Wars filmekben, mint a tábornok fajának.

 

Hát pedig a következő részben se lesz Grievous. A sorozat elején szinte minden részben ő volt. Érdekes, hogy a Lair of Grivi rész után teljesen eltűnt.

Lehet kicsit megsértődött a bolygón történtek miatt (jó lenne, ha lennének annak hatásai).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy egyáltalán ne legyetek biztos benne, hogy nem fog szerepelni Grievous tábornok. Sőt, erősen valószínű, hogy fog... Ugyanis találtam egy képet, ami lehetséges, hogy a The Hidden Enemyből van.

 

Spoiler:

Ez a jelenet, a mozifilm bevezetőjében volt látható, csak éppen teljesen más kameraállásból. Ez volt az a jelenet, amikor a CIS legfőbb főgonoszai ott állnak a hajó hídján, és szemlélik, ahogy a sereg megszállja a Christophsist. Én meg a The Clone Wars honlapján találtam a képet, ami szemből filmezi a karaktereket. Lehet hogy ez a jelenet benne lesz a The Hidden Enemyben.

villainsjx0.jpg

És ahogyan a képen is látszik, itt egy remek lehetőség arra, hogy felvezessék Wat Tambort a sorozatba, szívesen látnám őt párszor.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Sidious-t hiányolom nagyon. Jó lenne legalább egy rész amikor az ő szemszögéből látjuk a háborút. Belső gondolatok meg ilyesmi :)

 

Sansweet nyilatkozta még a mozifilm idején, hogy milyen jó ez a sorozat, mert sok-sok szereplő kap saját epizódot. Példaként hozta fel Palpatine-t is.

Meg javítsatok ki, ha tévedek, de szó volt róla, hogy 2 olyan epizód is van, amiben egy lövés sem dördül el. Meg hol marad a Szenátus életét bemutató epizód??? Nem úgy volt, hogy az is lesz?

A tegnapi előzetesig azt hittem, hogy a "Hidden enemy" lesz ez a rész, és végre láthatjuk, hogy mit manipulál Palpatine a függöny mögött...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg javítsatok ki, ha tévedek, de szó volt róla, hogy 2 olyan epizód is van, amiben egy lövés sem dördül el. Meg hol marad a Szenátus életét bemutató epizód??? Nem úgy volt, hogy az is lesz?

A tegnapi előzetesig azt hittem, hogy a "Hidden enemy" lesz ez a rész, és végre láthatjuk, hogy mit manipulál Palpatine a függöny mögött...

Valóban voltak ilyen infók, de szerintem ez már marad a második évadra. Egyébként nagyon kíváncsi leszek hova lépnek tovább majd a készítők, mert az első évad remekül funkcionál mint bevezetés, ám később jó lenne mélyebb témák felé is koncentrálni. Pl. ez a kavarós rész amiben Sidious manőverezik pont egy ilyennek ígérkezik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

A Wookieepedia szerint a The Hidden Enemyben feltűnnek végre a Christophsisiak. Mindig is kíváncsi voltam rá, hogy miféle népség lehet. És arra is kíváncsi lennék, hogy a Christophsisi hadművelet miért volt ilyen nagyszabású?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélhetőleg kiderül, mitől volt akkora szám, de lehet, hogy csak egy majdnem szimpla csata volt, mindössze az emeli ki a többi közül, hogy ott voltak Anakinék, bármi lehet :peace:

 

 

Hát, nem hiszem hogy csak ennyiről lenne szó. Mert vizsgáljuk meg a dolgot a CIS oldaláról! Ott volt Dooku, Grievous, Ventress, illetve Gunray és Tambor, a Szeparatista Tanács két legfőbb alakja. Tuti valami nagy tétje lehetett Christophsisnak.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, arról a Gonosz Útvesztője című regény szól, és túl nagy szerepe végül is nem volt, csak hogy elfoglalták a neimoidiaiak összes birtokbolygóját. Többek között itt történt meg, hogy Gunray elhagyta a lépegetőtrónját, és ezzel egy sor olyan eseményt indított el, melynek következtében a Klónháborúnak sokkal hamarabb lett vége, mint ahogyan Palpatine tervezte volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.