Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Azt hiszem azt írták, hogy a 68 milliós bevétellel még a legpesszimistábbak sem számoltak.

Könyörgöm....hat millióból csinálták! ;)

 

A Ryloth 1. része csak jövő hét pénteken lesz ugye?

Igen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan, kijavítottam az utolsó kommented idézeteit. Most nyomj rá annál a javít -> teljes szerkesztés gombra, és nézd meg, hogyan kell festenie egy helyesen idézett postnak! Annyira nem bonyolult, hogy ennyire ne menjen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jártam a starwars-3d.extra.hu oldalon és az újdonságok között találtam egy linket ami az első és második évad részeinek címét és bemutatási időpontját tartalmazza. Ami a címek mellett az érdekessége / bár nem tudok angolul / hogy eszerint nem lesz szünet !? a második évad elött. Aki ért hozzá nézze meg, itt a link : en.wikipedia.org/w/index.php?title=List_of_Star_Wars:_The_Clone_Wars_episodes&oldid=259978208 . Remélem semmit nem rontottam el, ha Valaki kiderített valamit tájékoztassatok !

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz szünet. Sajnos a wiki eléggé megbízhatatlan ilyen téren. Mint láthatod, az utoljára leadott három résznek még leírása sincs, sőt, szerinte a Mystery of a Thousand Moons még csak ma lesz. A wookieepedia hangyányit jobb: http://starwars.wikia.com/wiki/The_Clone_Wars:_Season_One

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Címek és a fellelhető rövid tartalom mennyire megbízható ?

 

Nem nagyon azok. A már leadott részeknél is előfordul, hogy hülyeséget írnak, például a Trespass-nál azt írja, hogy Anakin és Ahsoka elmennek szeparatista fegyvert pusztítani, holott tudjuk, hogy abban a részben sem Ahsoka, sem szeparatisták nincsenek igazából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan, kijavítottam az utolsó kommented idézeteit. Most nyomj rá annál a javít -> teljes szerkesztés gombra, és nézd meg, hogyan kell festenie egy helyesen idézett postnak! Annyira nem bonyolult, hogy ennyire ne menjen.

Köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én imádom a 4-5-6 narrátorát... nyugodjon békében...

Én is, szerintem anno nagyon hangulatos volt, ahogy a fickó narrálta az ep4-5-6-ot. Mintha valaki tényleg egy mesét kezdene el felolvasni. Az ep1-2-3-nál a szöveg olvasása inkább a felé hajlott, mintha én kezdenék mesét olvasni (nyílván ez az igazi célja), de egy ideje már csak fejből felidézem, mintha már kívülről fúlynám a mesét :(

A TCW epizódok előtti narrációt azért szeretem, mert olyan, mintha egy háborús közvetítést néznék Yularen admirális tolmácsolásával. Kvázi dokumentumfilm a klónok háborújáról.

 

Vizont ezt a traileres arcot tényleg arcon csaphatná valaki lapáttal. Nagyon béna. Jobb, mikor az egyik szereplő - főleg Obi-Wan, nagyon jó hangot találtak neki - vátolja fel az eseményeket, mert akkor olyan, mintha visszaemlékezést mondana, ez pedig nekem beleillik a dokumentumfilmes koncepcióba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a narrátorok soha sem fognak beleilleni a STAR WARS-ba.(az az igazi amkor a távolodó szöveget olvassuk) de a 7-8 évesek kedvéért rakták be

No azért ne feledkezzünk már meg a klasszikus trilógia remek narrátoráról ( Mádi-Szabó Gábor). :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy szerintem a magyar narrátor az a Barátok Közt-beli Vili bácsi, nem? Amúgy tényleg úgy mondja fel a szöveget, mint aki belöttyintett volna munka előtt pár kupica vilmoskörte pálinkát. ;)

Egyébként haverommal beszélgettünk, aztán mikor szóba került, hogy milyen a magyar narrátor arra jutottunk, hogy még mindig jobb, ha Korda Gyuri mondaná fel...

 

"És akkor a két bátor cseti lovag..." :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát elég szégyen így összetéveszteni valakit mint Mádi-Szabó Gábort "Vili bácsival". :S

De ezen hozzáállás szerint neked nem mondhat sokat Szabó Gyula se, aki az én korosztályom egyik meghatározó mesemondója (Magyar Népmesék többek között) volt.

Mádi-Szabó Gábor meg egy új dimenziót adott az egész klasszikus trilógiának. Már amikor megszólal, azon pillanatban kezdődik a "varázs", hogy még egy képkockát se láttam a filmből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.