Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Valahogy most még jobban is tetszett, mint amikor először néztem angolul. :D Nagyon klassz epizód.

Talán azért, mert a szinkronhangok hűen visszadják a karaktereket. Chuchinál a visszahuzodó szenátorasszony, és Cho-nál az arrogáns miniszter képe teljesen megmaradt, ahogy Tee Watt Kaa esetében is. Sőt, Cho magyar hangja még hozzá is tesz valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuchi hangja nem tetszett. Kb. tizenkét éves lehetett a színész... Chónál Rosta Sándor jó volt, csak sajnos ő volt Tagge ja nem, Motti :D:P az EP4-ben... mindegy. Végre bemondhatnák már a stáblistát, érdekes volt az elején: "Betolakodók". Remélem, a 17-esben már lesz(az elején is 4 részig nem volt).

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuchi hangja nem tetszett. Kb. tizenkét éves lehetett a színész...
Én kizártnak tartom. A szinkrós Resident Evilben a hologramcsajszi ugyanennek a csajnak a hangján magyaráz. Az 2002-es film és nem hiszem hogy egy hét éves csajszi szinkrózta a Red Kvínt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kizártnak tartom. A szinkrós Resident Evilben a hologramcsajszi ugyanennek a csajnak a hangján magyaráz. Az 2002-es film és nem hiszem hogy egy hét éves csajszi szinkrózta a Red Kvínt.

Hang alapján mondtam. Megnéztem; Csifó Dorina. 20 éves, nyolc évet tévedtem. :P

Nem az a szakértő volt. :D

Nyögd már ki! :P

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most tűnt fel, hogy ezúttal a vadász vadász maradt, és nem harcász... Talán visszatérnek a normális színvonalú szinkronra, mint amilyen a mozifilm volt? Jó lenne mostmár...

 

 

Ezt már elvártam.

Engem nagyon irritált a harcász

Eleve akármelyik internetes szótárba beírhatjuk hogy fighter azt dobja ki hogy vadász(repülő)

Nem értem minek kellet atomjaira bontva lefordítani fight (harc) + er (főnévképző)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó gondolat. :D

Még eszembe jutott Reviczky Gábor is.

Az már Palpatine hangja az EPVI.-ban, de ahogy Cho elnök esetében is, ez nem lenne akadály. Szerintem a legjobb hang, amit Cad Bane kaphatna, az az, aki a Karib-Tenger Kalózai első részében adta a hangját Barbossának. Nem tudom a nevét sajnos. Meg a Sin Cityben a Marvnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már kolmilan mesternek úgyis felrakom, így kirakom ide is, de 24 órán belül törlöm, nem akarok fennakadást se a megauploddal (ők küldtek levelet, hogy megszűntetik a feltöltéseimet pár napon belül) sem jogvédőkkel :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szia Phobos:

 

Emiatt ne aggódj, hogy küldi a leveleket a megaupload.....folyamatosan ezt csinálják. Ellenőrzik a feltöltéseket....viszont az extra.hu nem foglalkozik vele....szóval nyugodtan üzemeltesd az oldaladat tovább és töltsd fel a részeket mindenféle baromság néven. Vannak keresőalgoritmusok és az rátalál a filmek vagy játékok nevére, ezért nem is szabad úgy feltölteni, hogy megadod a valódi nevét az állománynak. Találj ki FALS neveket és az életben nem fogsz levelet kapni tőlük.

Kár lenne ezért a butaságért beszüntetni az oldaladat.

 

Tényleg attól meg nem kell tartani hogy itt bárkit is rádküldenek....:)

 

Több ezer film van a megauploadon fals nevek alatt és a kutya nem törli őket...csak tudod őket is baszogatja az a pár nyomoronc jogvédő és ezért csinálja a megaupload ezt a parasztvakítós levelezősdit. De nekik is az az érdekük, hogy minél több le és feltöltésük legyen.

 

Szóval no para!!!!!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a feltöltéseim már nincsenek meg és újból felrakni ~10 GB-ot nem megy egyik percről a másikra. A sima normál dulaudios részek sincsenek meg, mert elszállt az 500-as winyóm egy hete, szóval eza hét nem az enyém volt... Weboldalamat pedig már töröltem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt még így olvasni is szomorú...:) Ha ez segít, nekem meg a drága RC-s kocsimba keletkezett tegnap kár...50-nel puffantam a patkának, pénzem sincs javítani.

 

Viszont a Clone Wars dual audió forrásának linkjét megadhatnád. Nem is az audió a lényeg, hanem a logo nélküli videó és hogy ne legyen feltétlenül szélesvásznú.

 

Valahogy az általad belinkelt nem 16:9 es duálos részeknek sokkal jobb a minősége, és ami számomra lényeges, hogy világosabbak is mint a hasonló HD CW részek logóval.

 

Nem tudom milyen forrásból vannak és ez zavar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

én is torrent oldalról szedem le őket, ott ezt írták:

Kérdés: "sztem tök szép a minőség ahhoz képest h ez is HDTV rip meg ami anno szeptemberben vagy mikor kijött angol az is... és ez sokkal jobb."

Válasz: Az indok meglehetősen egyszerű. Az angol rip 175MB-os, ez kicsit több, illetve, ezt saját magam kódolom (majd, ezt a részt még nem) az 1080p-s SKY Premiere HD-s felvételből.

 

Szerk: Szerencsére a meguploadnak van egy különlegessége, ha valaki már felpakolt valamit és te ugyanazt újra feltöltenéd, akkor nem töltio fel mégegyszer hanem ad rá egy hivatkozást. Ezen okoból a HD-k újra fent vannak a comuv-os oldalon (ott nem töröltem a tárat, viszont regisztrációs lett).

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.