Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A HD-s részeket máshonnan nem lehetne letölteni? Nem torrentoldalra gondoltam. Ez a megauploados dolog nekem nem műxik.

Hogy-hogy nem működik? :lol: Jinx oldalán is panaszkodnak a megára...

Máshonnan nem tudom honnan lehetne, max. hozz 3 DVD-t :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marha érdekes, minden mkv-s videót lejátszik a lejátszom ( Gom Player+Core AVC), de a TCW-vel nem boldogul.

 

Kieg: A próbálkozásaimra semmi érdemleges nem született, egész egyszerűen mikor elindítanám a filmet, az időt mutató csúszkán a lejátszó rögtön a végére ugrik. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért arra kíváncsi lennék, hogy hogyan oldja meg majd a magyar szinkron azt, ha netalántán Plo Koon és Cad Bane egy epizódban szerepelnek... :)

Na azt én is megnézném. El tudnám képzelni, hogy ugyanaz lesz a hangjuk, de azt is, hogy valamelyiküket megvátoztatják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg ugyanúgy oldják meg, mint az ep2-ben Dex és Watto hangját, vagy a Közös többszörösben és a Bölcsek kövérében Dörner Györggyel Michael Keaton és Eddie Murphy karaktereit. Egyrészt ott a technika, másrészt a jó szinkronszínész tud játszani a hangjával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg ugyanúgy oldják meg, mint az ep2-ben Dex és Watto hangját, vagy a Közös többszörösben és a Bölcsek kövérében Dörner Györggyel Michael Keaton és Eddie Murphy karaktereit. Egyrészt ott a technika, másrészt a jó szinkronszínész tud játszani a hangjával.

Aztaaa... :)

Most hogy mondod... Eddig még fel sem tűnt, hogy Dex és Watto hangja ugyanaz... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindkettőtök téved (IMDB szerint)

Viszont Ki-Adi-Mundi és Nute Gunray hangja ugyanaz.

 

Szerk: most látom, a magyar hangokról beszéltek :) akkor sztornó

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felkerült a Hunting The Hunters második része. Meglepő módon félbehagyja az előzőt, és ezúttal már nem Shahan Alamát, hanem Roboninót veszik üldözőbe. Ebből a logikából kiindulva a következő részben gondolom Aurra Sing-et üldözik majd. Palpatine jól mondta a Hostage Crisis végén. Meg fognak fizetni a tetteikért. Jah, és ezúttal Kit Fisto a főszereplő. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol: Szerintem ez az üldözés újabb színjáték Sidious részéről.

Már megint ennek mi köze van Sidioushoz? Semmi. A Köztársaság csupán harcol továbbra is a CIS ellen, időközben meg véletlenül belefutnak a rejtőzködő fejvadászokba, ennyi. Nem tudom ezt miért kell így túlvariálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszavonom korábbi állításomat... Roboninót elkapták:

http://www.starwars.com/games/playnow/swam...tion/Bonus.html

Shahan Alamánál nem egyértelmű a dolog, de valószínű, hogy Hondo Ohnaka foglyul ejtette, és jó szokásához híven váltságdíjat kért érte (Lásd: http://www.starwars.com/games/playnow/gunship/Bonus.html ). De ezek a képregények csupán azt szemléltetik, hogy Cad Bane csapatával többé nem fogunk összefutni. Kár...

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Bosskról mindig az a frázis jut eszembe amit ugyan saját nyelvén vartyog a Birodalom visszavág ominózus jelenetében, de én mindig úgy hallom ki: "...most megdöglesz". :lol:
Tényleg egy magyar nyelvű fejvadász :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.