Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Jól néz ki ez a két új fejvadász! Az egyik fenyegetőbb mint a másik. Ugye az a késes csaj zabrak? Talán Maul rokona? :P A másik rossz arcúról nem is beszélve. :D Igaza lesz oldinak. Jön a fejvadász vonal. :P Már csak két nap.

 

A fejfedős csávókámon van valami jel. Valamelyik hutt kláné lehet?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ilyenkor vagyok letörve, hogy nem vagyok amerikai... :D

Ja hát ide én is elmennék. Pénteken nagyon résen kell lenni Phobos! Bár nem tudom nálunk mikor lesz az SW-s cucc. Át kellene számolni a mi időzónánkra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja hát ide én is elmennék. Pénteken nagyon résen kell lenni Phobos! Bár nem tudom nálunk mikor lesz az SW-s cucc. Át kellene számolni a mi időzónánkra.

9 óra az időeltolódás. Tehát csütörtökön 10:30-kor kezdődő program nálunk 19:30-kor lesz.

Én résen leszek mindig, kivéve péntek délután.

 

Szerk: Ahogy nézem a programokat, úgy veszem észre, hogy péntek 11-13-ig lesznek az érdekesek, az meg nálunk este lesz, így a délután nem oszt ebben :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 óra az időeltolódás. Tehát csütörtökön 10:30-kor kezdődő program nálunk 19:30-kor lesz.

Én résen leszek mindig, kivéve péntek délután.

 

Szerk: Ahogy nézem a programokat, úgy veszem észre, hogy péntek 11-13-ig lesznek az érdekesek, az meg nálunk este lesz, így a délután nem oszt ebben :D

Nagyszerű! Remek időpontban lesznek akkor a nagy történések. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól néz ki ez a két új fejvadász! Az egyik fenyegetőbb mint a másik. Ugye az a késes csaj zabrak? Talán Maul rokona? :P A másik rossz arcúról nem is beszélve. :o Igaza lesz oldinak. Jön a fejvadász vonal. :P Már csak két nap.

 

A fejfedős csávókámon van valami jel. Valamelyik hutt kláné lehet?

Nem hinném, hogy minden jött, ment zabrak Darth Maul rokona lenne. :P Amikor megérkeztek az első képek a mozifilmből, akkor meg az volt a kérdés, hogy Ahsoka nem Shaak Ti kishuga-e? :P

Ami pedig a kalapos csávót illeti, éppenséggel lehet egy Hutt Klán tagja, csak nem a Desilijic-é, amit Jabba irányít, mert annak más a logója, de hasonló:

 

Pár kérdés felmerült bennem a képekkel kapcsolatban...

Mit keres ott a háttérben Fil parancsnokról egy óriási kép, holott ő már életét vesztette a Lair Of Grievous-ben. Oké, tény, hogy a második évadban többször is lesznek ilyen időbeni ugrások, de arra azért nem számítottam, hogy őt is visszahozzák.

Az a bizonyos képkocka az előzetesből... Nos, az tuti, hogy nem második évados, mert akárhogy nézem az a Dooku Capturedből van.

Viszont a concept art az nagyon szép darab! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném, hogy minden jött, ment zabrak Darth Maul rokona lenne. :hmm:

Én se gondoltam komolyan...

 

Az a bizonyos képkocka az előzetesből... Nos, az tuti, hogy nem második évados, mert akárhogy nézem az a Dooku Capturedből van.

Viszont a concept art az nagyon szép darab! :)

Igazad van az tényleg Anakin és a Gundark. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre már nem lehet mit mondani. Ezek egyszerűen IDIÓTÁK! Más szóval ezt nem igazán tudom leírni. Ahol tudnak, ott belekötnek mindenbe, amibe csak lehetséges. Még csak azt sem tudják leírni, hogy Aayla (Helyette Aidát írták), de már kötekednek. Szánalmasak. És pont a TCW-be... Nah, ennyit érnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre már nem lehet mit mondani. Ezek egyszerűen IDIÓTÁK! Más szóval ezt nem igazán tudom leírni. Ahol tudnak, ott belekötnek mindenbe, amibe csak lehetséges. Még csak azt sem tudják leírni, hogy Aayla (Helyette Aidát írták), de már kötekednek. Szánalmasak. És pont a TCW-be... Nah, ennyit érnek.

Egyetértek. Nevetséges az egész. Az TCW sorozat minden epizódján érződik, hogy gyerekeknek készült. Még a keményebb epizódok sem érdemelnek többet 12-nél.

A Sith-ek bosszújánál nem fortyantak fel bezzeg, pedig ott indokoltnak tartanám a 16-os korhatárkarikát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer, egy-két évvel ezelőtt már elsötétítették a RTLKlubot a Star Wars miatt, méghozzá az ep1 erőszakossága miatt. De én már látom, ahogy láncra verve elvezetik űrutazó Aladárt és szegény Blökit, mert abban is vannak ám antropomorfizált lények (Mikrobit a napokban küldték az olvasztóba), Süsüt meg el is pusztítják, mert ő meg alapvetően az. A Mézga család is megy a dutyiba, és köröztetni kezdik Köbükit, mert az általa visszaküldött ketyerék rendre erőszakos végkifejletben múlnak ki, melynek olykor hatásai szörnyetegek megjelenését eredményezi, máskor katasztrófaközeli helyzeteket teremt, és ezek mind öncélúak. Hasonlóan eljárás indul Tom és Jerry ellen, bár itt óvatosnak kell lenniük, mert a Green Peace szerint egy macskának és egy egérnek természet adta joga, hogy dinamittal robbantsák fel egymást, vagy zongorát dobjanak egymás fejére. A gyalogkakukkot már le is sittelték, büntetését hamarosan kiszabja az ORTT (feltehetőleg halállal lakol, amiért olyan sokszor és olyan csúnyán elbánt a farkassal).

Ja, és az ORTT új határozata szerint az egyetlen műsor, amit 16 éven aluliaknak sugározni szabad, az a Teletabi, mert abban semmi öncélú sincs, se antropomorfizált figurák, és a nemlétező történetet sem nyomja el az erőszak.

Ulsa a jós előrejelzése: a következő generáció tömeges öngyilkossága várható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mire kell hazajönnöm a moziból? :D

TCW, mint 16+ :D Mikor Anakin égő teste korahtár nélküli volt, vagy amikor a Lars familía füstölgő hullája valamint Han Solo jégbezárva meg 12+ ?

Ez már viccnek is rossz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, te hol követed az eseményeket? Adják valahol élőben a történéseket (fórum, blog, vagy akármi)?

Csak az alábbi twitter van és figyelem a fórumokat. Szerintem a trailert az offical oldalra is felteszik majd. Résen vagyunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a véleményetek erről a fejvadászos második évadról? Én per pillanat nem igazán tudom elképzelni, hogy miként tudnak majd központi szerepet játszani ezek a fickók.

Úgy ahogy az utolsó részben tették. Megbízások alapján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.