Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Jó, hogy olyan dupla résszel kezdődik a sorozat, ami tényleg dupla, vagyis összetartozó. :lol: Ez a múltkor nem így volt, bár akkor azzal sem volt semmi bajom, de egymás után nézni mégis jobb lesz egy kerek történetet. :D

Sőt! Ez trilógia lesz állítólag. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem érdemes lett volna így a moziba küldeni. Az első évad teljességében siker lett. Megismerték, felfogták, hogy milyen is. :lol: Biztosra veszem, hogy nagyobb sikere lett volna mint az első évad befezető részeinek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem érdemes lett volna így a moziba küldeni. Az első évad teljességében siker lett. Megismerték, felfogták, hogy milyen is. :lol: Biztosra veszem, hogy nagyobb sikere lett volna mint az első évad befezető részeinek.

Ez egy jó meglátás. Szerintem is most kellett volna. Bár a tavalyi mozizás nekem nagyon bejött együtt. :D De globálisan nézve a dolgot most több értelme lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tavalyi mozis epizódnak azért más volt a feelingje. Valahogy nem éreztem azt a katarzis élményt, mint a mozifilmeknél, végig úgy éreztem, hogy ez csak egy sorozat bevezető epizódja. Jónak, nagyon jó lett, de valahogy a Saga 6 filmjével nem vette fel a versenyt. De bevezetőnek jól funkcionált. És a sorozat első évadja még jobb lett. Remélem évadról évadra jobbak lesznek a részek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tavalyi mozis epizódnak azért más volt a feelingje. Valahogy nem éreztem azt a katarzis élményt, mint a mozifilmeknél, végig úgy éreztem, hogy ez csak egy sorozat bevezető epizódja. Jónak, nagyon jó lett, de valahogy a Saga 6 filmjével nem vette fel a versenyt. De bevezetőnek jól funkcionált. És a sorozat első évadja még jobb lett. Remélem évadról évadra jobbak lesznek a részek.

Nem is az volt a szerepe, hogy felvegye a versenyt a filmekkel. Épp ezért csalódtak sokan, mert azt hitték ez valami olyasmi lesz. Épp azért lenne jó most bemutatni, mert most már tudják az emberek mi is ez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is az volt a szerepe, hogy felvegye a versenyt a filmekkel. Épp ezért csalódtak sokan, mert azt hitték ez valami olyasmi lesz. Épp azért lenne jó most bemutatni, mert most már tudják az emberek mi is ez.

Igen ebben van valami. Kíváncsi vagyok vajon a bevezető epizódot mikor adják TV-ben? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig az EP IV-.ben szerepelt egy devaronian :lol: Méghozzá a kocsmajelenetben. Ő volt az az ördögfejű fajzett melynek hatalmas, hátrafelé kanyaruló szarvai vannak és belevicsorog a kamerába :D

 

Labriának hívják, ő a " devaroni mészáros " akire a faja kiirtásáért van vérdíj kitüzve. Késöbb egy Boba Fett történetben kerül elő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Most, hogy tudjuk, hogy Bolla Ropal mesternek hívják a rodian Jedi mestert, kiderült, hogy Oppo Rancisisnek még csak híre hamva sincs a Cargo Of Doomban, mert Ahsoka nem Oppo mestert mond, hanem Ropal mestert... Szerintem.
Nekem a fertőtlenítős reklámokban szereplő bacilusok ugrottak be róla.

Ne is mondd... "Olyan sűrűűű..." :D

Na akkor jó lesz. Kár, hogy elvileg a bolygóra nem szállnak le. :lol:

Nem nagy tragédia... A Bothawuinak is megnéztem volna a felszínét, de azt sem mutatták meg. Viszont még régebben voltak feltöltve képek bizonyos bolygókról a második évadból. Hát a Mandalore bolygó az hihetetlenül fantáziátlan... Olyan, mintha egy amatőr pályaszerkesztő csávó készítette volna a Jedi Knight-, vagy Battlefront Filefront oldalakra...

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Labriának hívják, ő a " devaroni mészáros " akire a faja kiirtásáért van vérdíj kitüzve. Késöbb egy Boba Fett történetben kerül elő.

 

Ez érdekes. Ezért is jó az EU. Sokszor megtudhatunk érdekeseket a mellékkarakterekről is.

 

Ez a kis rodian egy tündér! :D Azok a csillogó szemek... :lol:

 

Igen, tényleg aranyos. Remélem Bane nem fogja bántani.

 

Legelőbb 2011 vége felé.

 

Sajna úgy érzem annál előbb tényleg nem lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Most, hogy tudjuk, hogy Bolla Ropal mesternek hívják a rodian Jedi mestert, kiderült, hogy Oppo Rancisisnek még csak híre hamva sincs a Cargo Of Doomban, mert Ahsoka nem Oppo mestert mond, hanem Ropal mestert... Szerintem.

De azért még benne lesz ő is a sorozatban, ugye?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Khm, nem inkább 8 óra 38(már 22) perc? :)

Akkor nem értem, hogy az SW.com miért úgy számol vissza ahogy. Vagy ez egy speciális, közép-európai idő szerinti visszaszámlálás? :D

 

Revan! Gratulálok az idézet gomb első használatához. :D:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nem értem, hogy az SW.com miért úgy számol vissza ahogy. Vagy ez egy speciális, közép-európai idő szerinti visszaszámlálás? :)
A Windows óráját veszi alapul. Próbáld meg átállítani az óráját a gépnek, akkor változik a kiírás is :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.