Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ha nem lett volna közben ennyi szünet, akkor nem is bántana annyira senkit sem. Még jó, hogy legalább ezt a Geonozis-szálat lezárják.

Egyébként jövő héten még nagyon nincs ünnepközeli időpont, akkor még adhatnák a tobbi sorozatot is.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A többi sorozat is most áll le, szóval ebben nincs semmi rendkívüli.

Jaja, ahogy Pildi is írja, ebben az a rendkívüli, hogy közben heteket hagytak ki, ami még egy dolog, hisz ilyen is van más sorozatnál, de olyan már nem igazán, hogy új rész helyett inkább az évad már leadott részeit ismételgetik logikátlanul (előkapják egy három részes történet végét), feleslegesen (hisz három hónap sem telt el a premier óta). Jó, még lehetne a tétet emelni, csinálhatnák azt, amit az SGU-val, annak lemegy ma a 10. része, aztán legközelebb márciusban vagy áprilisban látunk új részt. Vagy inkább ne fessem az ördögöt a falra...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj, hogy valószínűleg csak január 11 körül lesz új rész. De addig még lesz két üres hét amikor nincs ünnep. Akkor miért nem lehet adni?? Mert ismétlések lesznek.... Főleg most az évvégi szünet alatt még több lenne a néző szerintem. Öngyilkos dolog egy hónapra lelőni a sorozatot. Ez nem a LOST. Amúgy én sejtem mi lehet a háttérben. Megint egy több részből álló történet jön és ezt nem akarják darabolni. A Geonosissal meglehetett tenni?? Tényleg nem értem mi ebben a marketing.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj, hogy valószínűleg csak január 11 körül lesz új rész. De addig még lesz két üres hét amikor nincs ünnep. Akkor miért nem lehet adni?? Mert ismétlések lesznek.... Főleg most az évvégi szünet alatt még több lenne a néző szerintem. Öngyilkos dolog egy hónapra lelőni a sorozatot. Ez nem a LOST. Amúgy én sejtem mi lehet a háttérben. Megint egy több részből álló történet jön és ezt nem akarják darabolni. A Geonosissal meglehetett tenni?? Tényleg nem értem mi ebben a marketing.

A LOST hogy jön ide? Azt nem szokták ennyire komolyan megszakítani, ha jól emlékszem, csak egyszerűen később kezdik, mint más sorozatokat. A Szökés jobb példa erre, ami sokszor hónapokra leállt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felkerült a Legacy of Terror full kommentárja. Tapsoljuk meg Dzséjtet. ;) egyébként annyit még érdemes tudni ezekhez a kommentárokhoz, hogy néha több mint a hivatalos oldal leírása, mert Dzséjt más helyekről is gyűjt infót az epizód érdekességeivel kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felkerült a Legacy of Terror full kommentárja. Tapsoljuk meg Dzséjtet. :) egyébként annyit még érdemes tudni ezekhez a kommentárokhoz, hogy néha több mint a hivatalos oldal leírása, mert Dzséjt más helyekről is gyűjt infót az epizód érdekességeivel kapcsolatban.
Köszi, Dzséjt! :D Szeretem olvasgatni ezeket a kommentárokat, mindig van benne pár érdekesség, amit máshonnan úgysem tudnék, mert én biza' nem keresgélek utána. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, Dzséjt! :) Szeretem olvasgatni ezeket a kommentárokat, mindig van benne pár érdekesség, amit máshonnan úgysem tudnék, mert én biza' nem keresgélek utána. :D

Én sem nézek utánuk :D Szóval köszi, Dzséjt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem nézte meg még szerintem senki mert pl megint sehol nincs fent...

Ody: köszi a linket, bár kicsit nehéz elhinni, hogy ennyire jó lesz ez a rész. :) Meglássuk...HAMAROSAN!!! :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lökd az infót kudar. :)

 

Nagyon jó kis rész volt Ody! Számomra koránt sem a legjobb, még az évadban sem, de nagyon oda tették magukat!

Most még nincs időm írni róla meló miatt, de amint kész vagyok leírom a gondolataimat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó kis rész volt Ody! Számomra koránt sem a legjobb, még az évadban sem, de nagyon oda tették magukat!

Most még nincs időm írni róla meló miatt, de amint kész vagyok leírom a gondolataimat. :)

Szegény kudar, még Szombat hajnalban is melózik...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó kis rész volt Ody! Számomra koránt sem a legjobb, még az évadban sem, de nagyon oda tették magukat!

Most még nincs időm írni róla meló miatt, de amint kész vagyok leírom a gondolataimat. :)

Nyilván ez egyénfüggő dolog, de én sokat várok tőle ezek után. :D Jó minőség a C_P -s verzió? Érdemes tölteni?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván ez egyénfüggő dolog, de én sokat várok tőle ezek után. :) Jó minőség a C_P -s verzió? Érdemes tölteni?

 

hát nem egy HD, de kora reggeli első megnézésre jó. Amúgy szerintem most már várd meg, hátha lesz jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.