Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én kezdek rájönni, mi hiányzik nekem a második évados TCW-ből. Maga a TCW, azaz a klónok háborúja. Az első három részben a Jedik ügyeit intéztük, a negyedikben kémkedtünk, az öt-hat végre a háborúról szólt, aztán jött hét-nyolcnak egy kis zombizás. A háború alig van képben, jóllehet, közvetett módon a Senate Spy, a Legacy of Terror és a Brain Invaders is kapcsoldóik a háborúhoz (egy csata fel- és levezetései), de olyan csaták nem nagyon voltak eddig, amik közvetlen részei, adott esetben befolyásolják a háborút. Míg az első évadban ilyenkor már túl voltunk a Malevolence-en, a Köztársaság maga mellé állította a Toydart, visszaverték az el sem kezdődött kaminoi inváziót, megállították a Bothawui ellen induló flottát, lerombolták a Skytop lehallgató állomást, valamint elfogták Gunray-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én attól féltem túlzásba viszik ezt a vonalat, de szerencsére eddig nem így lett.

Akkor viszont elég nagy átverés az alcím :D Mondjuk szerintem tök felesleges alcímeket adni az évadoknak, úgy legalább nem indul máris elvárásokkal neki az ember. Így viszont csalódást keltő eddig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kezdek rájönni, mi hiányzik nekem a második évados TCW-ből. Maga a TCW, azaz a klónok háborúja.

Ezzel mondasz valamit :D A TCW az TCW, nem pedig más, eddig azért elég sok volt a más :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem baj lévén, ez egy gyerekeknek készülő sorozat, azoknak meg eléggé elegük lehet már a zombikból :D

Szerintem a mai gyerekek is inkább zombikat néznek mint JJ-t. :D

(Persze el lehet dönteni hogy ez most jó vagy rossz e) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Wars egyik legfontosabb időszaka a klónok háborúja, mégsem filmesítették meg...(leszámítva az első geonosisi ütközetet)

Ezért is örülök, hogy megalkották ezt a 3D-s sorozatot, mert nem csak teljesen más szemszögből (3D-ben, nem valódi színészekkel) ismerjük meg ezt a világot, de kitölti az EP2-EP3 közötti űrt. Szóval tetszik, hogy Lucas ráállt erre a Clone Wars témára, de annyi biztos, hogy nagyon okosan kell alakítania a dolgokat ahhoz, hogy ne legyenek logikai bukfencek a végén.

Rögtön itt van Ahsoka és Ventress karaktere, akik esetében szerintem az a legfontosabb kérdés, hogy hova tűnnek az EP3-ra? Még ha meghalnak, elbujdosnak vagy egyszerűen csak nem szerepelnek, akkor is elég hülyén jön ki, hogy még csak meg sem említik őket a filmben. Főleg Ahsoka esetében furcsa ez, hiszen még másfél évad sem telt el és szerintem sokak szívéhez nőtt a karakter, ahogy Anakinéhoz is. Akkor legalább valami utalás lehett volna rá az EP3-ban. (tudom, hogy akkor még "nem létezett" Ahsoka, de ez így akkor is furcsán veszi ki magát!)

A másik dolog a Tartarovsky-féle rajzfilm. Elvileg az is a klónháborúk eseményeiből ad egy kis ízelítőt, mégse látni benne a lányt. (itt is nyilván azért, mert még nem találták ki) De ez a rajzfilm ott kezdődik, ahol az EP2 abbamaradt és ott fejeződik be, ahol az EP3 kezdődött. Akkor mikor játszódik a 3D-s sorozat? Volt benne egy "nagy ugrás", miután Anakint lovaggá ütötték... később pedig már Obi-Wannal együtt EP3-as kinézetben bukkant fel. Ekkor játszódott volna? Ez a legvalószínűbb, de azért egy kis baki már itt is akad benne, ha így van. Az ugrás után (tehát napokkal az EP3 előtt) muttata be C-3PO az aranyozását, mint újdonságot. Akkor a 3D-s filmben, hogyhogy már aranyozott Thripio, ha az az ugrás előtt van? (remélem valaki érti, mire akarok kilyukadni :D )

És van még egy!... a James Luceno-féle "A gonosz útvesztője" c. regény, ami a Sith-ek bosszúja előzménye. Ez ott ütközik ellenmondásba, hogy konkrétan teljesen máshogy zajlik Palpatine elrablása Coruscant-ról és Anakin, illetve Obi-Wan is más bolygóról indul meg a főváros felé.

 

Szóval ez a 3 dolog elég veszélyes így, hogy ugyanazt a rövid (3 éves) időszakot próbálja feldolgozni, mert emiatt sok cselekmény ellentmondásba ütközik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Sky:Lucas ezekre a helyzetekre találta ki a canon-t:e közül a három mű közül a TCW a legerősebb canon-ú(ezt Lucas elég komolyan veszi) ,majd ha jól tudom a Gonosz Útvesztője(itt néhány dologban kisegítette Lucernot) és csak ezután a CW(itt meg Tartakowski talált ki mindent)

 

De ebben az időben nagy a zűrzavar főleg a kronológia miatt.(pl.a Gonosz Útvesztője is utal a Dantooine-i csatára ,meg a TCW is de itt az a baj hogy amikor utalnak arra hogy a csatának éppen vége lett akkor Anakin már lovag ,még a CW-ben akkor még csak padawan)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így már érthető! :D

Bár én eddig félig-meddig a rajzfilmet is "hivatalos" műként kezeltem, míg a regényt egyáltalán nem, úgyhogy ezután már csak a TCW lesz az igazi! :D

Én is próbáltam a két CW -t összehozni, ami végül is nem lehetetlen, de elég nagy kompromisszumokat kell hozni. Majd meglátjuk mi lesz a vége ennek a szériának, mely kétségtelen a legkomolyabb feldolgozása a háborúnak. Már ez a tény is az összes többi fölé emeli.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kezdek rájönni, mi hiányzik nekem a második évados TCW-ből. Maga a TCW, azaz a klónok háborúja. Az első három részben a Jedik ügyeit intéztük, a negyedikben kémkedtünk, az öt-hat végre a háborúról szólt, aztán jött hét-nyolcnak egy kis zombizás. A háború alig van képben, jóllehet, közvetett módon a Senate Spy, a Legacy of Terror és a Brain Invaders is kapcsoldóik a háborúhoz (egy csata fel- és levezetései), de olyan csaták nem nagyon voltak eddig, amik közvetlen részei, adott esetben befolyásolják a háborút. Míg az első évadban ilyenkor már túl voltunk a Malevolence-en, a Köztársaság maga mellé állította a Toydart, visszaverték az el sem kezdődött kaminoi inváziót, megállították a Bothawui ellen induló flottát, lerombolták a Skytop lehallgató állomást, valamint elfogták Gunray-t.
Szerintem meg ez benne a jó! Nem egy kaptafára készülnek a részek, és meg mondom őszintén én unnám, ha mindig ugyanaz az alapszitu lenne részről részre (kicsit variálva a helyszínekkel). A második évad éppen azért nagyszerű, mert többet mutat és kibővíti az eddig látottakat. Nem ragad le a háború nagy ívű szintjén, hanem kicsit személyesebb vagy nem szorosan ahhoz kapcsolódó történeteket is bemutat. Pont a Geonosisi öt rész az, amiben aztán minden van! Gyönyörű a felépítése, és ebben aztán tényleg mindenki megtalálhatja a kedvére valót. Ráadásul szép íve is van, mert a Senate Spy -tól nagy utat teszünk meg a Brain Invaders -ig mint stílusban mind hangulatban. Gondolom azzal nem lehet vitatkozni, hogy eddig a második évad sokkal keményebb mint az első hasonló periódusa volt. A helyszínek pedig leszűkültek, és darkosabb tónust kaptak. Én imádom ezt. Amúgy volt olyan is ami nem nagyon jött be, ez pedig Karina megjelenésének túlontúl Alienes mivolta.

 

 

Akkor viszont elég nagy átverés az alcím :D Mondjuk szerintem tök felesleges alcímeket adni az évadoknak, úgy legalább nem indul máris elvárásokkal neki az ember. Így viszont csalódást keltő eddig.
Miért lenne átverés a cím? Mint már írtam, 8 rész ment le a 22 -ből. Majd a végén reklamálj. :D

 

 

Ezzel mondasz valamit :D A TCW az TCW, nem pedig más, eddig azért elég sok volt a más :D
A múltkor még azt írtad, hogy unod a témát. Most, hogy kicsit eltér a fő vonaltól máris reklamálsz? :D akkor most mi az igazság? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is próbáltam a két CW -t összehozni, ami végül is nem lehetetlen, de elég nagy kompromisszumokat kell hozni. Majd meglátjuk mi lesz a vége ennek a szériának, mely kétségtelen a legkomolyabb feldolgozása a háborúnak. Már ez a tény is az összes többi fölé emeli.

 

És persze Ahsoka karaktere is feldobja a sztorit. :D Bár ahogy néztem különféle szavazásokat, még így is Anakin a TCW legkedveltebb karaktere, a többség szerint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár én eddig félig-meddig a rajzfilmet is "hivatalos" műként kezeltem, míg a regényt egyáltalán nem, úgyhogy ezután már csak a TCW lesz az igazi! :D

Pedig a regény az inkább hivatalos, mint a CW :D

 

Én is próbáltam a két CW -t összehozni, ami végül is nem lehetetlen, de elég nagy kompromisszumokat kell hozni.

Túl nagy kompromisszumokat kell hozni, így jobb az egyiket elvetni.

 

Miért lenne átverés a cím? Mint már írtam, 8 rész ment le a 22 -ből. Majd a végén reklamálj. :D

 

A múltkor még azt írtad, hogy unod a témát. Most, hogy kicsit eltér a fő vonaltól máris reklamálsz? :D akkor most mi az igazság? :D

Fogok is :D

Igen, unom a klónos témát, viszont egy klónháború az szóljon a klónháborútól, és ne másról, hol van itt a probléma? :P Sehol :P Ha Csempészek háborúja lenne a címe ( :D ), és mondjuk a lázadókról szólna, akkor is reklamálnék :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fogok is :D

Igen, unom a klónos témát, viszont egy klónháború az szóljon a klónháborútól, és ne másról, hol van itt a probléma? :D Sehol :D Ha Csempészek háborúja lenne a címe ( :D ), és mondjuk a lázadókról szólna, akkor is reklamálnék :D

Szerintem neked mindegy milyen, úgy is csak reklamálni tudsz. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Satine hercegnő

Spoiler:

A Klón Háborúk alatt Satine azáltal vált híressé, hogy egy reformista mozgalom, a békés Új Mandalorók vezetője lett. BBY 60-ban Jaster Mereel megalapította az Igaz Mandalorokat akik háborúba kezdtek a másik Mandalor csoporttal a Death Watch-chal (ezt nem fordítom le, hülyén hangzik :D ) Az új Mandalorok mindkét másik csoportot elutasították, de később az Igaz Mandalorok kihaltak a 44-es Galidraan-i csatában. A Death Watch pedig megpróbálta megölni Satine hercegnőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Satine hercegnő

 

A Klón Háborúk alatt Satine azáltal vált híressé, hogy egy reformista mozgalom, a békés Új Mandalorók vezetője lett. BBY 60-ban Jaster Mereel megalapította az Igaz Mandalorokat akik háborúba kezdtek a másik Mandalor csoporttal a Death Watch-chal (ezt nem fordítom le, hülyén hangzik :D ) Az új Mandalorok mindkét másik csoportot elutasították, de később az Igaz Mandalorok kihaltak a 44-es Galidraan-i csatában. A Death Watch pedig megpróbálta megölni Satine hercegnőt.

 

 

Furcsa mert a trélerben szereplő mandáknak inkább True mandalorian páncélzata van

True http://starwars.wikia.com/wiki/File:Mandal...ongalidraan.JPG

Death Watch http://starwars.wikia.com/wiki/File:Deathwatch.JPG

Trailer http://starwarsblog.starwars.com/wp-conten...7/mando_img.jpg

 

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg ez benne a jó! Nem egy kaptafára készülnek a részek, és meg mondom őszintén én unnám, ha mindig ugyanaz az alapszitu lenne részről részre (kicsit variálva a helyszínekkel).

Mér', az első évad egy kaptafára készült? Majdnem mindent máshogy mutattak be. Gunray elfogása más, mint Tamboré, a bothawui csata homlokegyenest különbözik a quelli ütközettől. Máshogy állítják maguk mellé a Toydart és máshogy a Rodiat. Ráadásul volt nagyon sötét és baromi vicces rész is, olyan, amiben a klónok voltak a főszereplők, amiben Anakinék és amiben mellék Jedik. Szóval, ha az első évad nem volt egy kaptafa, miért kellene a második évadnak annak lennie, ha nem a jelenlegi sémát követné, hanem továbbra is a háborúra koncentrálna. Ez olyan, mint a Stargate Universe, amit sokan azért szidnak (valahol jogosan), mert a címe ugyan Stargate, a sorozat eddig mégis leginkább egy űrhajón játszódott, és maga a kapu alig kapott szerepet. Szóval az első évad változatosságának fényében maradhatott volna a második évad is a háborúnál (márpedig kicsit tartok attól, hogy a mandikkal aztán végképp eltávolodunk).

Persze nem azt mondom, hogy rossz az évad, mert ennek ellenére tetszik. Csak az első évad kalandosabb széttagolt háborúsdia jobban bejön eddig, mint a második évad összefüggő, komorabb, érintőleges háborúsdia (hm... ez nem csoda, mindig jobban szerettem a könnyed kalandozást, mint az egybefüggő komolykodást).

 

A helyszínek pedig leszűkültek

Na, ez viszont nem tetszik. Mármint nem a leszűkülés, az szerintem eddig is része volt az SW-nek, különösen az ep4-5-6-nak, hiszen a két Halálcsillag jelenetei, a Falcon belseje, az Echo bázis jégvilága, a Cloud City komor folyosói vagy Jabba félelmetes palotája elválaszthatatlan részei a szériának. De, ami ezzel kapcsolatban nagyon nem jön be, hogy alig van új helyszín. Az első évadban majdnem minden részre jutott egy csodálatos új helyszín, más színekkel, hangulattal, állaggal, képi világgal. Rogusa csodás korallvilága utána jött az Abregado vörös roncsmezője, ráadásul a Malevolance trilógiában részről részre egyre beljebb hatoltunk a városnyi hajó belsejébe. Aztán jött a Rishi kopár sötétje, Bothawui aszteroida mezeje, a Skytop Halálcsillag és Bespint idéző látványa, végül Rodia színes világa. Nyolc rész, mindig más és más környezet, és ami fontos, ezek nagy hányada új volt, mert ha már hallottunk is róla, akkor sem láthattuk.

Ezzel szemben a második évad elég silányul teljesít ezen a fronton. A legtöbb helyszín ugyanis már a filmekből is ismert, de olykor már a TCW-ben is feltűnt (ez persze egyben jó is, hiszen összekapcsolja a dolgokat). Az első rész végig Coruscanton van, és a nem túl látványos szellőzőrendszeren kívül nem sok újat mutatnak be a toronyról. A folyosókat már láttuk az ep2-3-ban, az archívumot az ep2-ben, a központot az első évadban több ízben is. A következő rész egy olyan űrhajón játszódik, amit már elég jól végigjártunk az első évadban. Aztán jön a Children of the Force, ami már-már pofátlanul hozza be ebbe a Mustafart... Egy bolygót, aminek szerintem semmi keresnivalója nincs ebben a sorozatban, ennek az ep3-ban kellett volna először megjelennie Anakin életében. És ezért is vagyok kicsit pipa a CotF-ra, mert van benne számos bolygó, de azok: Coruscant, Rodia, Mustafar, Naboo... Na bumm... Négy új bolygó helyett kaptunk négy régit. Ja és persze a Resolute már jól ismert hangárját. Oké, Rodia még jó is, mert a sorozatban jelent meg, ott sem tudtunk még meg sokat róla, szóval jöhet, de Naboo lassan a könyökömön jön ki, és nem kéne egy olyan bolygóval foglalkozni, amelynek már a filmekből megismerhettük majdnem minden aspektusát (ugyanez áll Cosurscantra is, mert hiába tetszik a szenátorok kávézója, attól ez nem új, éppen elég bárt láttam már az SW-ben, hogy ez egy elit bár, az nem sokat újít a helyzeten). Szóval a CotF szvsz egy kissé melléfogás volt helyszínekben, nem is csoda, hogy ami legjobban tetszik belőle, az a Black Sall állomás. Aztán jön a Senate Spy, Coruscant és Cato Neimoida. A helyzet csak félig vészes, mert Cato Neimoidia az ep3-ban az emlegetett szamár, ami egyszer megjelent. Szóval ez teljesen jó, de a rész másik fele megint nem újít helyszínek terén. Sőt, még többet ráncigál be a filmekből. A következő részek meg végig ugyanott játszódnak, Geonosis, főleg a felszínen, de a katakombák sem nyújtanak túl sok újat, mivel az ep2-ben éppen elég földalatti folyosót láttunk, hogy tudjuk, hogyan fest és jé, pont úgy fest. Bár tényleg nagyon jó, hogy elmélyültünk a bolygóban (bár érdekesebb bolygót is találhattak volna, mert szerintem nem a Geonosis a legjobb világ az SW filmekben, a rovartársadalom kicsit lerágott csont, az alienesítése pedig kicsit nevetségessé is teszi, bár ettől függetlenül tetszenek a rovarok - nem hangyák :D Bocsi kolmilán, nem hagyhattam ki :)). A helyszínkérdést aztán tovább rontja a Brain Invaders, ahol a két legfőbb helyszín mi? A Tantive IV belsejű TB-73-as űrhajó és az Ord Cestus orvosi állomás, ami pöcre megegyezik a Kaliida Shoals orvosi állomással. Ja és persze, egy Venator hídja, cellája és a Geonosis. Semmi új helyszín.

Szóval ez egy ilyen kettős érzés. Egyfelől tetszik, hogy jobban elmélyülünk a már ismert világokban, új részletekkel bővülnek a helyszínek, másrészről nagyon nem tetszik, hogy semmi új nincsen. Na jó, egy visszaemlékezésben láttuk Devaront...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mér', az első évad egy kaptafára készült?
Természetesen nem egy kaptafára készült, de volt neki egy általánosan jellemző tematikája, amitől csak ritkán tértek el. Valóban jó hasonlat volt, hogy ha az első évad az EPIV akkor a második az EPV. Bár most a teljes első évadot hasonlítjuk össze egy csonka második évaddal, amiből csak nyolc rész ment le eddig.

 

Csak az első évad kalandosabb széttagolt háborúsdia jobban bejön eddig, mint a második évad összefüggő, komorabb, érintőleges háborúsdija (hm... ez nem csoda, mindig jobban szerettem a könnyed kalandozást, mint az egybefüggő komolykodást).
Nahát épp ez a fő erénye a második évad eddigi részének! A komorság. Bízom benne, hogy egyre közeledvén az EPIII -hoz ez csak fokozódik. Persze ez nem csak a képi világra érvényes, hanem a karakterekre is, főleg Anakinra. Roppant örültem az olyasfajta karakterárnyalásnak mint ami a Senate Spy -ban vagy éppen legutóbb a Brain Invaders -ben láthattunk.

 

 

Na, ez viszont nem tetszik. Mármint nem a leszűkülés, az szerintem eddig is része volt az SW-nek, különösen az ep4-5-6-nak, hiszen a két Halálcsillag jelenetei, a Falcon belseje, az Echo bázis jégvilága, a Cloud City komor folyosói vagy Jabba félelmetes palotája elválaszthatatlan részei a szériának. De, ami ezzel kapcsolatban nagyon nem jön be, hogy alig van új helyszín.
Ez igaz de nekem egyáltalán nincs hiányérzetem, mert ezeket a világokat sok új részletében mutatják be ami engem kielégít. Később biztos lesznek majd új bolygók, a TCW BR kis könyvben számos remek concept art van, azok közül meg fog valósulni néhány. Egyébként sem attól lesz jó vagy izgalmas, netalán darkos egy sztori, hogy új helyszínen játszódik. Szerintem erre a Geonosis példája első rangú. Szóval én nem efelől közelítem meg ezt a kérdést, és lényegében a leszűkülés emlegetésekor nem is erre gondoltam, hanem a helyszínek által keltett hangulatra. Mustafart már sokan megszólták ami valahol érthető is, hisz az EPIII -as felbukkanása tényleg ütős. DE.....vajon hol konspirált volna Sidious? Hisz az az ő pokla, nem véletlen küldette oda a CIS vezetőket az EPIII -ban. Szerintem ez egy jó kapocs a filmmel, mert így meg is van erősítve a Mustafar-Sidious kapcsolat. Nekem ez tetszik de elfogadom ha másnak nem. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként sem attól lesz jó vagy izgalmas, netalán darkos egy sztori, hogy új helyszínen játszódik.

Szerintem sem, de most nem is erről volt szó, csak arról, hogy mi nem tetszik :D Egy mű minősége és tetszési indexe nem ugyanaz. :D

 

a leszűkülés emlegetésekor nem is erre gondoltam

Én sem, direkt vezettem át abból ebbe a gondolatmenetbe. A leszűkülés, amolyan ep1-2-3-ból ep4-5-6 módban nekem is bejön. Az első évad tágabb volt, még az első fele is, míg a második személyesebb. Csak kérdés, ez hová lesz fokozva a következő három évadban, mert szvsz a váltás most elég hirtelen. Bár ki tudja, még mi lesz később.

 

vajon hol konspirált volna Sidious? Hisz az az ő pokla

Coruscanton, az irodája magányában :P Na, viccet félre, nekem pont ez nem jön be, én Mustafart nem azonosítom Sidious bolygójával, az nekem a Coruscant. Számomra Mustafar Anakin/Vader pokla, az ő akkor már fortyogó lelkének manifesztációja. Ezt mi sem bizonyítja jobban, hogy a bolygó akkor dühöng, amikor Anakin is. Obi-Wan és Anakin küzdelme alatt vannak a kitörések, és a végén, ahogy Anakin már csak egy sebzett vad, lenyugszik a bolygó is. Sidious ellenben alig van ott, ráadásul a belépője, ahogy a hajója vészjósló árnyként suhan végig a már "megmérgezett, elgyötört" táj fölött, ez is azt érezteti, hogy ő a sötét, lélekgyilkos árny Anakin lelkében. És erre még ez az epizód is rájátszik, mert hologramként Sidious elüt a bolygótól (viselkedésében meg magától :) ), vagyis még ez is azt érezteti velem, hogy ez nem Sidious világa. És nem is, az Coruscant.

Az pedig, hogy Sidious miért küldte pont oda Gunray-ékat, ugyanolyan lényegtelen kérdés, mint, hogy Yoda miért a Dagobahra ment, vagy a pajzsgenerátor miért az Endoron épült fel. A karakterekhez párosított szimbolika ezt kívánta meg. Küldhette volna a Hoth-ra is őket, csak ott nem jönne az át, amit írtam :P Felesleges megmagyarázni. Sőt, olykor ártalmas, mert nekem most már az ep3-ban eszembe fog jutni a bolygóról, hogy igen, Sidious itt viselkedett olyan idiótán, ami nem biztos, hogy nyerő abban a drámai pillanatban.

Persze ez egyéni szoc. problémám, de hál' istennek, a filmekkel szemben a TCW-t ugyanolyan EU-nak kezelem, mint bármelyik másik művet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

mert nekem most már az ep3-ban eszembe fog jutni a bolygóról, hogy igen, Sidious itt viselkedett olyan idiótán,
Na ez az mi ki tudja csapni a biztit nálam. :) Ugyan miért viselkedett volna már idiótán? Én anno is csak pilláztam, hogy én biztos mást néztem mint Ti. Teljesen benne van a karakterében, de ezek szerint másként látjátok őt mint én.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.