Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De bizony azzal keverik. Az meg 8-9 éveseknek fog szólni, szóval semmi komoly. No para.
Na, ez örömteli hír :) Így akkor egy komoly témájú folytatást kapunk. Mindenesetre ha előjönnek olyan témával benne, mint az eddigi történetek voltak ebben az időszakban, akkor ez is kaszát kap nálam :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ez örömteli hír :D Így akkor egy komoly témájú folytatást kapunk. Mindenesetre ha előjönnek olyan témával benne, mint az eddigi történetek voltak ebben az időszakban, akkor ez is kaszát kap nálam :)
Ez csak amolyan paródia lesz, sok humorral. Nem kell idegeskedni rajta, nem ír át semmit. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody! Neked már lejött a Death Trap 720p? csak mert nálam is megállt most 99.8%-nál. :)
Szerintem neki sem, mert nekem se jött még le az a 0,2%. De attól még teljesen meg tudtam nézni semmi probléma nem volt vele.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody! Neked már lejött a Death Trap 720p? csak mert nálam is megállt most 99.8%-nál. :)

Há miért torrentről szeditek?

 

Ja nektek nincs MU accountotok :D

 

(Lok Durd ne írd be lécci, hogy: "Najó, fogbe!" :D )

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody! Neked már lejött a Death Trap 720p? csak mert nálam is megállt most 99.8%-nál. :)
Igen így is jó, 99.8% -on, de Phobos berakott egy megaupload -os linket, amin a teljes verzió rajta van, tehát főcímmel együtt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a megaupload account, valahol ebben a topikban már volt, bár elég régen :D

Okés így már érthető. :D Köszi.

Amúgy nem tudom mennyivel jöhet le MUról ha be vagy regelve, de Torrentről annyival jön általában amennyi a max töltésed szóval... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megaupload Accounttal is annyival jön amennyi a neted.

 

És nem fizettem érte :D Ilyen félAccountom van, gyorsabban töltök mint az egyszerű földönfutó pórnép, de lassabban mint a normális accountosok :D

 

És torrentezek is, de a CW-t nem azzal töltöm...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó képek, Ody...

 

De Bossk csupán egy pajkos kissrácnak tűnik Castas mellett. :D

 

 

Castas már így képen is egy állat. :D ahogy elnézem, lesz egy gundark vs. R2 meccs is. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már rég meg akartam kérdezni, hogy mi áll ki a fejéből? :D
Egy antenna, amira arra szolgál, hogy ugyanúgy érezze a félelmet, mint az áldozatai :D

Amúgy jó lenne ha mutatna majd valamit a Jedi kiképzéséből is, én amiatt kedveltem régen a képregényekben :D (Az Aayla vs. Aurra történet pedig maga a gyönyör a 2 eyecandyvel :P )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idefigyelj Ariza, de most komolyan... Te kinek képzeled magad? Azt hiszed, hogy te leszel itt a menőarc, hogyha mindenkivel bunkózol és mindenkinek beszólsz? Ezzel csak elásod itt magad, és mindenki utálni fog. Ha azt hiszed, hogy emiatt majd körbe fogunk rajongani téged, akkor nagyot tévedsz. Te is csak egy újabb tagja vagy a clonewars.blog.hu által agymosott idiótáknak. Már akkor tudtam, hogy onnan jössz, amikor írtad, hogy mennyire nem tetszett a Children Of The Force. Ezért is utálom azt az oldalt, mert azt is csak egy arcoskodó kölyök írja, aki belehalna, ha egyszer nem kötne bele az adott epizódba. Nem beszélve arról, hogy az értékeléseivel befolyásolja másoknak a véleményét, és ha valaki negatív előítéletekkel ül le megnézni egy részt, akkor olyannyira elhiteti magával, hogy rossz lesz, hogy tényleg annak látja majd. Emlékszem annak idején szóba került egy olyan Star Wars honlap ötlete, ahol egyesíthetnék a magyar rajongókat. Nah, látjátok ezért nem tartom jó ötletnek, mert tele lenne ilyen emberekkel, mint ez a bunkó Ariza. Erre a fórumra normális, kedves arcok járnak, és talán ez a legjobb Star Wars témájú honlap, amit ismerek. Pontosan emiatt járok ide, mert kialakult itt egy ilyen kellemes közösség, ami más honlapokon nincs meg. És hogy ez a közösség ilyen is maradjon, meg szeretnélek kérni, Ody, hogy töröld ennek a srácnak a regisztrációját. Nem akarom, hogy megmérgezze itt a hangulatot azzal, hogy mindenki emiatt a srác miatt gyűlölködjön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.