Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Aztaaa... :love: Tudtam, hogy mindenképp elsütnek majd egy olyan trailert, amit majd szájtátva nézünk végig és tűkön ülve várjuk majd a harmadik évadot. :love:

Spoiler:

A trailer elején nekem úgy tűnik, főleg amikor Ahsoka arcát mutatják közelről, hogy a háttérben ilyen mocsaras terület van. Talán... Dagobah? De mindenesetre amikor rossz álmok kerülgetnek egy Jedit, az sosem jelenthet jót. Láttuk már korábban az EPIII.-ban, hogy mire vezethet az ilyesmi. :love: Nyugtalanító volt Yoda mestert ennyire ijedtnek látni. Aztán pedig ott van Lama Su és Shaak Ti a Kaminón. Vajon mi járatban van ott? Visszatér Ziro a hutt, minden eddiginél kidolgozottabb textúrával, és persze ott van még Grievous tábornok és Cad Bane is. Azt a golyószórós katonát nem nagyon tudom mire vélni, az egy klón lenne? És vajon ki lehet az a klónparancsnok abban a barnás páncélzatban? Az biztos, hogy nem Ponds, nem Stone, nem Fil és nem is Fox. De akkor vajon ki? És ki lehet az a nikto Jedi? Fi-Ek Sirch? Nem, ő meghalt a Geonosison, bár láttunk már korábban példát arra, hogy visszahoznak halottnak hitt Jediket, akárcsak Eeth Koth-ot. De akár lehetne Ma'kis mester is az EPIII.-ból. Vagy valószínűleg valaki teljesen más.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy Shaak Ti azért ment a Kaminora,mert most készül az új klón páncél,és azt akarta megfigyelni közelebbről.

 

 

 

Mit kell azon megnézni? :roll:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Észrevettétek, hogy egyre több elvarratlan szálat hagynak a készítők a sorozatban?

Spoiler:

(Wat Tambor, Poggle,Boba, Bossk bebörtönzése,Ziro szökése, a mandalóriak, Cad Bane, stb)
Eddig féltem, hogy lógva hagyják ezeket, de ez a trailer meggyőzött arról, hogy kezdenek valamit velük előbb-utóbb. Úgyhogy tűkön ülve várom a 3. évadot :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szezon 3

 

 

Ahsoka nem lehet, hogy megálmodja az Order 66-ot? Az egyik klón mintha a weequay Jedire lőne!

 

 

 

Az egy nikto fajú jedi. Ne vedd okoskodásnak, csak szeretem a pontsságot :roll:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Észrevettétek, hogy egyre több elvarratlan szálat hagynak a készítők a sorozatban?

Spoiler:

(Wat Tambor, Poggle,Boba, Bossk bebörtönzése,Ziro szökése, a mandalóriak, Cad Bane, stb)
Eddig féltem, hogy lógva hagyják ezeket, de ez a trailer meggyőzött arról, hogy kezdenek valamit velük előbb-utóbb. Úgyhogy tűkön ülve várom a 3. évadot :roll:

Már csak azért sem hagyhatnák lógva ezeket a szálakat, mert az EP3 miatt meg van kötve a kezük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor őt még nem is láthattuk eddig ugye? :roll:

Spoiler:

De, a Grievous Intrigue-ben ő is ott állt a háttérben, amikor végighallgatták Grievous tábornok üzenetét, miután elkapta Eeth Koth-ot. Ott állt ő is, akárcsak Tera Sinube. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én ott nem látok Nikto Jedit. :)

Így fejből nekem sem rémlik... De így utólag nézve a Wookieepedia valami olyasmit ír, hogy az epizód elkészüléséhez felhasználták egy nikto Jedi karakter modelljét, akit Makis Shaalasnak neveztek meg a dizájn tervekben. Valószínűleg ő Ma'kis'shaalas az EPIII.-ból.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó! Micsoda előzetes. Lehet egyedül leszek, de ez nem lelkesített fel annyira, hogy tűkön üljek a nyáron. Inkább az évadzáró, de azt majd a topicjában :)

 

Magyar részek (köszönet egyik ismerősömnek, aki feltette nekem a hétvége során)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezer hála ezekért a dualos részekért Phobos, most töltöttem le az elsőt, és marha jó! Az első évadból nem csináltak ilyeneket?
De az első évadnál is vannak dualosok, sőt ott még a normál felbontású is dualos, csak abban nincsenek benne az angol részhez a feliratok, de kolmilan készített hozzájuk időzített feliratokat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.