Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Biztosan én értettem félre, de nem úgy volt, hogy lesz valami TV event...valami átvezető film a két évad között? Nem volt valami ilyesmiről szó a Hasbro marketing tervben? Valami rész a klónkatonákról vagy micsoda......javítsatok ki ha tévedek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztosan én értettem félre, de nem úgy volt, hogy lesz valami TV event...valami átvezető film a két évad között? Nem volt valami ilyesmiről szó a Hasbro marketing tervben? Valami rész a klónkatonákról vagy micsoda......javítsatok ki ha tévedek!
Félreértés volt. Az a CE event, maga a sorozat premierje lesz. :D És a klónokról fog szólni, hisz a hazájuk kerül veszélybe. Vajon mennyire sikerül kárt tenni a kiképző bázisban?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy érted ezt? :D
Igazad van, ezt egy kicsit elnagyoltan írtam. A szöveg arról szól, hogy

Spoiler:

ugyan a dolgok alapvetően nem változtak, a Jedik még mindig (still) nagyon menőek, a Sith-ek még mindig gonoszok, a Köztársaság még mindig veszélyben van, és Yoda még mindig fordítva beszél :D, de azért ez Star Wars, így bármi megtörténhet. Ezért el ne mulasszuk tovább nézni. :D

Egyébként jó kis kedvcsináló, ami már nem a konkrétumokra helyezi a hangsúlyt. Ugye, az ilyenre mondják, hogy teaser trailer? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki mit vár a harmadik évadtól az infók tudatában?
Hogy elkezdődjön :D

 

 

Amúgy az infók tudatában mi mást lehetne várni, mint, hogy azok a képernyőre kerüljenek. :D Az érdekes akkor lett volna ez amikor még nem tudtunk semmit se. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minél sötétebb (több elhalálozás), minél komolyabb témákat hozzon elő (pl. 2x14-ben, hogy a Szenátusban valaki nagyon ügyködik, vagy az 1x13-ban lévő Jedik a háborúban téma), mélyüljenek a karakterek (Ahsoka látomásai bizakodásnak adnak okot), nagyobb bepillantást lássunk a Sötét Oldali ténykedésekben (nem szeparatista!).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, a 2x12 Jinx oldaláról való release-ben egy jelenetsornál, amikor Obi-Wan bemegy az "elhagyatott" gyárba, csúszik a hang. :D

 

Ki mit vár a harmadik évadtól az infók tudatában? Vitassuk meg! Hátha jobban telik az idő. :D

Hát... Ezúttal meglepő módon nincsenek elvárásaim az évaddal kapcsolatban. :D Csak annyi, hogy vigyázzanak az EU-ra. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki oda jár? Azért gyűlt össze a 200.000 felhasználó :D

Neeem, én a fórumról töltöm le, azokról a linkekről amiket Phobos belinkel. (Amúgy köszi, Phobos! :D) Csak arra a 2x12 release-re azt írta régebben, hogy a te oldaladról származik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A dual audiós TCW részekből miért nincs mostanában HD változat Mr Phobos?
Lévén, hogy elenyésző volt azok száma, akik letöltötték, így nem vesződök vele most már. Mióta nincs, te vagy az első aki hiányolja őket :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda...Hogy...???? Nemmáááá. Nem értek egy kukkot se. Ezeket a 720p dual audios MKV videókat te raktad össze Phobos? Vagy van valami link hozájuk?

Csak ezeket szedtem és látom már egy ideje nincs....de nekem nagyon kell, honnan lehet letölteni őket? HD-t akarok szinkronosban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ezeket szedtem és látom már egy ideje nincs....de nekem nagyon kell, honnan lehet letölteni őket? HD-t akarok szinkronosban.
Nem én raktam össze :) Ha HD-t akarsz szinkronosan nmagon kereshetsz :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.