Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Na ennek nagyon örülök! A sorozat előtt a klónokra úgy gondoltam, mint eszközökre,akiknek a parancsok végrehajtása mindennél fontosabb. A sorozat alatt rájöttem,hogy ez nem így van,mindegyiküknek személyisége van, sőt még ellen is állhatnak a programozásuknak(ld: Slick, Cut Lawquaine) , és ezért kicsit furának tűnt hogy az ep3-ban hidegvérrel lemészárolták a jediket, úgyhogy örülök, hogy erre is ad magyarázatot a sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ennek nagyon örülök! A sorozat előtt a klónokra úgy gondoltam, mint eszközökre,akiknek a parancsok végrehajtása mindennél fontosabb. A sorozat alatt rájöttem,hogy ez nem így van,mindegyiküknek személyisége van, sőt még ellen is állhatnak a programozásuknak(ld: Slick, Cut Lawquaine) , és ezért kicsit furának tűnt hogy az ep3-ban hidegvérrel lemészárolták a jediket, úgyhogy örülök, hogy erre is ad magyarázatot a sorozat.
Én is, és ezt maga Lucas mondta. :) Egyébként pedig kellemes harmadik évadot kívánok mindnyájatoknak! Már meg is nyílt az első két rész topikja! A holnapi nap izgalmas lesz.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is, és ezt maga Lucas mondta. :) Egyébként pedig kellemes harmadik évadot kívánok mindnyájatoknak! Már meg is nyílt az első két rész topikja! A holnapi nap izgalmas lesz.

Ennél a ma esténél nehezen lesz izgalmasabb :D Amúgy lehet hogy OFF, de köszi a házigazdálkodást Ody, ez volt az 1. kvízem és nagyon élveztem(bár ennek lehet, hogy a sikerélmény az oka :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennél a ma esténél nehezen lesz izgalmasabb :D Amúgy lehet hogy OFF, de köszi a házigazdálkodást Ody, ez volt az 1. kvízem és nagyon élveztem(bár ennek lehet, hogy a sikerélmény az oka :D )
Egészségedre! Én meg jól elnéztem azt a Geonosisi dolgot, röstellem. :) Szegény DJ Norbi még nem is tudja, hogy mégse ő a győztes. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De rég jártam erre...

Elhunyt a gépem, de szerencsére épp időben sikerült összeraknom az újat. Ha jól vettem ki a röptében visszaolvasott hsz-ekből és hírekből, ma azaz holnap már 3. évadpremier? :D Én meg tűkön ülve várom Október 1-jét. :D

Rendesen lemaradtam a 3. évados infókkal kapcsolatban, de nem bánom, így talán még élvezetesebb lesz az új évad, még akkor is, ha már tudok egyet s mást. A lényeg, hogy mostantól próbálok újra aktívan itt lenni és természetesen minden egyes epizódot értékelni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az Sky! :D Örülök, hogy sikerült feljönnöd. Már hiányoltalak. :) Jöhetnek a 20 megás értékelések. :P Üdv újra itt!

Köszi! :D

A 2. évad vége óta kijöttem a formából, úgyhogy kell majd 1-2 epizód, mire visszazökkenek, de szerencsére hosszú az évad. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.