Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Na ledúrtam a Clone Cadets-t, a Rookies-t és a ARC Troopers-t egyhuzamban és meg kell hogy mondjam hogy ez az eddigi legjobb történetszál. Bemutatja a háború majdnem minden elemét: a kiképzést, a (harc utáni) vágyakozást, a kétségbeesést, a testvérek elvesztését, a győzelmet; láthattunk űrcsatát, kommandós akciót, ostromot, nyílt terepes ütközetet, fénykard-párbajt, sőt még egy kis vízalatti csatát is.

Hihetetlen mennyire jó :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj skacok ne csigázzatok már. :D

 

Ez volt a legeslegjobb évadkezdés a TCW történetében!!!! :yeah: Mellesleg Ody, nekem volt igazam annak tekintetében, mikor játszódik a sztori :D
És mit is mondtál? Sajnos most nem ugrik be. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ledúrtam a Clone Cadets-t, a Rookies-t és a ARC Troopers-t egyhuzamban és meg kell hogy mondjam hogy ez az eddigi legjobb történetszál.
Remélem a topikokban is értékelted részletesen. :yeah:

 

Szerk.: már látom, hogy igen! :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem én is...mit mondjak, le vagyok nyűgözve. Az ARC troopers rész animációja olyan szép mint egy álom.

 

Egy nagy problémám van csak.....mit csináltak Anakin kardjával az animátorok hogy ilyen vékony lett? Obi kardja teljesen tökéletes, van rendes vastagsága, de Anakin kardja olyan mint egy pálca, ráadásul nem elmosott az éle, hanem kontúros és nem is olyan szép világoskék mint Obi kardaj. Valaki érti ezt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem én is...mit mondjak, le vagyok nyűgözve. Az ARC troopers rész animációja olyan szép mint egy álom.

 

Egy nagy problémám van csak.....mit csináltak Anakin kardjával az animátorok hogy ilyen vékony lett? Obi kardja teljesen tökéletes, van rendes vastagsága, de Anakin kardja olyan mint egy pálca, ráadásul nem elmosott az éle, hanem kontúros és nem is olyan szép világoskék mint Obi kardaj. Valaki érti ezt?

En ahogy elnéztem a vege olyan ,,eles,,amilyennek kell lennie,de a vastagsagan,hosszusagan en ugy tudom lehet allitani. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grievous8: Azt tudom persze, hogy a penge vastagsága állítható...itt azonban nem elméleti, hanem animációs technikai problémáról van szó.

Igazán nem akarok vitát kezdeményezni, csak gondoltam hátha valaki tud racionális magyarázatot adni. Engem ez nagyon zavart ebben az egyébként csodálatos részben, hogy Anakin fénykardja olyan mint egy pálca. Ventress kardjának a pengéje már a korábbi évadok során is vékony volt, de Anakiné nem...ráadásul a színe is túl erős.

 

Dzséjt esetleg te tudsz valamit? :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másodszorra nézve már nem is annyira számottevő....de látszik hogy tényleg vékony a kard. Nem is lényeges, a fő hogy csodálatos az animáció és tökéletese a történet!

 

Apropó, most éreztem életembe először, hogy a robotok fenyegető és ütőképes haderő. Amikor Grievous megy a folyosón, előtte pedig a rohamdroidok, majd benyitnak egy ajtón ahol klónok sorakoznak...lövéseket hallunk, madj a robotok szépen bemasíroznak Grievous meg röhög, aztán egy halott esik ki az ajtón.

 

Itt érezni a legjobban, hogy a robotok könyörtelen gyilkológépek és a klónoknak van félnivalójuk.

 

Csodálatos epizódok, 99-pedig egy igazán jól eltalált jellem, valóban csupaszív klón lett belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát hogy a Kamino megtámadása a Rookies folytatása lesz. :yeah:
És ezek szerint a Rookies fényévekkel előrébb van időben, mint az első évad többi része. :D

 

 

Grievous8: Azt tudom persze, hogy a penge vastagsága állítható...itt azonban nem elméleti, hanem animációs technikai problémáról van szó.

Igazán nem akarok vitát kezdeményezni, csak gondoltam hátha valaki tud racionális magyarázatot adni. Engem ez nagyon zavart ebben az egyébként csodálatos részben, hogy Anakin fénykardja olyan mint egy pálca. Ventress kardjának a pengéje már a korábbi évadok során is vékony volt, de Anakiné nem...ráadásul a színe is túl erős.

 

Dzséjt esetleg te tudsz valamit? :P

Huhhh Zééé. Miről van szó? :D Én nem vettem észre semmit. Anakin kardja teljesen jó. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A folytatása. Csak a Rookies és eme rész között van időben legalább 39 másik rész. :yeah:

 

 

Huhhh Zééé. Miről van szó? :D Én nem vettem észre semmit. Anakin kardja teljesen jó.

Lehet hogy amikor Anakin bent van abba a feher szobaba(ahonnan Assajj elvette a klon DNS-t)az tunteti el a fenykard nagy reszet mivel ha jol tudom es jol lattam akkor a fenykardoknak mindegyikeben van feher szin. :D

Szerkesztve: - Grievous8
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt esetleg te tudsz valamit? :yeah:

Ezt most nem értem :D

 

És ezek szerint a Rookies fényévekkel előrébb van időben, mint az első évad többi része. :D

Nem vagyok benne biztos, bár Kamino megtámadása szerintem is a háború elején lett volna célszerű, illetve Ahsoka sincs sehol. De, Fives és Echo már színes páncélt visel, ami már az ep3-as idő felé haladásra utal. Másrészt voltak már ARC-170-esek, ami szintén azt sugallja, hogy az ep3-hoz már közelebb lehetünk, mint az ep2-höz. És persze ott vannak a Phase II páncélok, melyek még ritkaság számba mehetnek, de már kifejlesztették őket, vagyis a Senate Murders után járhatunk (gondolom, ott nem véletlen mutogatták őket holo formában).

De az is lehet, hogy ha egyszer megtudjuk, mi a kronológiai sorrend, kiderül, hogy Ahsoka már a háború vége felé csatlakozott Anakinhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filóztam egy sort ezen az időrendi dolgon, hogy ugrálunk az időben, és azt kell, hogy mondjam tökéletesen Lucasra vall....briliáns ötlet. Ha ez eredeti filmek esszenciája az előröl hátulra volt, akkor ez valamilyen szinten köszönjön is vissza a sorozatban. Hálás vagyok tehát az időrendi fejetlenségért, mert mindig izgalmasabb egy sorozatot a végéről kezdeni....már ha olyan rendhagyó, mint az SW. :yeah:

 

Ugye mindenki érezte Ventressnél a finom szexuális utalást, hogy Grievousnak nincs semmi olyanja amire neki szüksége lenne. :D

Dögös egy csaj lett ez a Ventress....kedvem lenne valami csúnyát írni róla, de ezt inkább a fantáziátokra bízom. :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nép örömére!

 

A két rész külön, hiperjó minőségben. (szebb mint a belinkelt 720p HDTV-s verzió!!!!)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövőhéten jön Jar Jar. :nana: az előzetes alapján most is elég aktív lesz. :love:

Örülök neki is, de Organa szenátornak jobban. :rock: Egyébként az ötödik rész címe Assassin lesz...

Spoiler:

...és Ahsoka Tano rémálmairól fog szólni, továbbá megjelenik benne Aurra Sing is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.