Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Spoiler:

Végre megint hozzányúlnak a kevésbé foglalkoztatott fajokhoz. :bumm: Ezúttal a gotalokat húzták elő a tarsolyukból. Meg persze még egy siniteent, csak most egy nőt. Papanoida báró nagyon keményen harcol, bár a sugárvetőinek a hangja valahogy irritál. :D Greedónak a hangja pedig végre olyan, amilyen egy rodiaihoz illik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felkerült a Sphere of influence epizód guide -ja. Katie Lucas az egyik író! Az ő nevéhez fűződik az első évad egyik legjobb epizódja (Jedi Crash). Olvasva az előzetest, izgalmas kis résznek néz ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felkerült a Sphere of influence epizód guide -ja. Katie Lucas az egyik író! Az ő nevéhez fűződik az első évad egyik legjobb epizódja (Jedi Crash). Olvasva az előzetest, izgalmas kis résznek néz ki.

Spoiler:

És ezek szerint Lott Dod megint szerepelni fog :bumm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Ezek szerint nem Riyo Chuchi, hanem Chi Eekway lesz Papanoida báró lánya, bár ez végül is logikus, ha a való életre tekintünk. :) Megjegyzem furcsállom, hogy "chairman" és nem "baron" a rangja. Csípném, ha mind a ketten elvállalnák, hogy megszólaltassák a szereplőiket. :bumm: Nem tudom, hogy Lott Dod miféle szerepet játszhatna ebben a történetben. Előfordulhat, hogy esetleg láthatjuk végre a Pantorát. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek szerint nem Riyo Chuchi, hanem Chi Eekway lesz Papanoida báró lánya, bár ez végül is logikus, ha a való életre tekintünk. :) Megjegyzem furcsállom, hogy "chairman" és nem "baron" a rangja. Csípném, ha mind a ketten elvállalnák, hogy megszólaltassák a szereplőiket. :bumm: Nem tudom, hogy Lott Dod miféle szerepet játszhatna ebben a történetben. Előfordulhat, hogy esetleg láthatjuk végre a Pantorát. :D

 

 

Papanoida elvileg Cho utóda lenne. Az epizód guide képén látható bolygó melyik lehet? Először a Tatooine -ra gondoltam, de a felszíni formái ebben kétséget ébresztenek.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Lehet hogy a történet a Tatooineon játszódik...lenne értelme, a kocsma is azonos, Jabba is benne lesz az epizódban és még Greedo is. Egyáltalán nem lepődnék meg és örülnék neki mint atom. :bumm:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Végre újra felbukkan szívem hölgye! :) Na jó, csak poén volt. :) De viccen kívül, örülök, hogy nem mellőzik sokat Ahsokát, valamiért nem az igazi nélküle a TCW. Viszont csalódottan látom, hogy új bolygót nem kapunk a következő részben, bár Tatooine feltűnésének kimondottan örülök, mert legendás SW-helyszín, a mozifilmben való felbukkanása édes kevés volt. Kíváncsi vagyok, hogyan szövik bele Greedót a sztoriba, érdekes gondolat a behozása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem az a nagy kérdés, hogy a következő rész a Tatooine-on játszódik -e, hanem hogy látjuk e Mos Eyslet újra? Erre ugyanis a 97-es SE óta nem volt példa. (leszámítva az EPI nyulfarknyi jelenetét melyben Maul távcsöve átsiklik felette egy pillanatra.) Ez törénelmi pillanat lesz, hiszen az újkori SW történetében Mos Eyslei még SOHA nem szerepelt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy szomorú hír, a következő résszel kapcsolatban.

Nem Lucas, hanem Corey Burton szinkronizálja Papanoida bárót. :)

 

 

Hála égnek! Lucasnak nincs valami jó orgánuma, az az igazság. :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy szomorú hír, a következő résszel kapcsolatban.

Spoiler:

Nem Lucas, hanem Corey Burton szinkronizálja Papanoida bárót. :)

Kicsit ijedten kattintottam a spoier gombra. :) ...azt hittem kimarad egy hét, esetleg egy hónap a következő részig. Sajnos volt már rá példa tavaly, úgyhogy nem tűnt lehetetlennek. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.