Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Megnéztem a Supply Lines-t, az Ambush-t, és a Ryloth Trilógiát egyben... Nagyon jól illeszkedik a történethez. Érdekes, hogy immár az a második 5 részes sztori, ami kikerekedett a TCW-n belül, és mindkettő első részében Lott Dod játszik kulcsfontosságú szerepet. Egyetlen problémám az volt vele, hogy a Supply Lines csatajelenetei túl jók az első évadhoz képest. :D Persze igyekeztem minél több Supply Lines-ra való utalást keresni, de nem volt sok. Amikor a Liberty On Ryloth-ban a sírkövek előtt álltak, még az is megfordult a fejemben, hogy mi van akkor, ha az egyik Ima-Guné. :(

 

A szomorú hírhez pedig annyit, hogy...

Spoiler:

...Annyira még sem szomorú, ha Corey Burton veszi át a helyét, mert kétségkívül ő a legjobb szinkronhang a TCW-ben. Igazán sokoldalú, nem úgy, mint egyesek. Például a múltheti részben Katuunko szinkronhangja, Brian George. Ő is olyan, mint Dee Bradley Baker, hogy túl könnyedén felismerhető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked is szívesen. Nagy a csend egyébként. Kudar hova lett? Lott? Milyen volt a rész? :D

Ha rám gondolsz, a rész nekem nagyon bejött, főleg az utalások miatt.

A fordítás folyamatban, de lehet hogy kicsit kések, mert most értünk le Balcsira

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked is szívesen. Nagy a csend egyébként. Kudar hova lett? Lott? Milyen volt a rész? :D

Ha rám gondolsz, a rész nekem nagyon bejött, főleg az utalások miatt.

A fordítás folyamatban, de lehet hogy kicsit kések, mert most értünk le Balcsira

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egész jónak ígérkezik.

Spoiler:

Öröm lesz viszont látni Satine-t és Mandalore-t. Padmé új frizuráját is eltalálták, kíváncsi vagyok milyenre sikerül a hercegnővel alkotott párosuk. ;)
ENgem is nagyon érdekel a rész! Egy újabb érdekes történettel gyarapodhatunk. Úgy látom itt se a lövöldözésen lesz a hangsúly. :clap: És oldie is megnyugodhat, mert szerintem ez a rész a Mandalore plot -beli események után játszódik. :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudom. :clap: Ez a harmadik szezon nagyon más kezd lenni. Csodálatosan indult, aztán jött egy lazább politikai rész kis akcióval, majd egy teljesen szürke rész igazán kevéske akcióval....most pedig ez...ami kicsit távol van az eddig megszokott részektől. Jajnemistudom.....klónokat akarok és akciót minden mennyiségben. Lehet velem van a baj? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudom. :clap: Ez a harmadik szezon nagyon más kezd lenni. Csodálatosan indult, aztán jött egy lazább politikai rész kis akcióval, majd egy teljesen szürke rész igazán kevéske akcióval....most pedig ez...ami kicsit távol van az eddig megszokott részektől. Jajnemistudom.....klónokat akarok és akciót minden mennyiségben. Lehet velem van a baj? :?
Mindenki igényét nem lehet kielégíteni. ;) Szerencsére én nem csak egy szegmensére vagyok kihegyezve az TCW -nek. :) Azért a kis srácok arcát megnéztem volna a Sphere of Influence után. :D Kíváncsi lennék mennyit érthettek belőle. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudom. :clap: Ez a harmadik szezon nagyon más kezd lenni. Csodálatosan indult, aztán jött egy lazább politikai rész kis akcióval, majd egy teljesen szürke rész igazán kevéske akcióval....most pedig ez...ami kicsit távol van az eddig megszokott részektől. Jajnemistudom.....klónokat akarok és akciót minden mennyiségben. Lehet velem van a baj? :)

Már láttunk belőlük bőven és valószínűleg még fogunk is, úgyhogy nem aggódnék. ;) Nekem a 3. rész kivételével eddig maximálisan bejön az évad, ezt a legutóbi részt nagyon eltalálták nálam, de majd írok róla bővebben a megfelelő topicban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből az előzetesből a fantáziám a következőt szűri le.

 

Valaki vírussal megfertőzi Mandallort és ugyanaz a valaki el is látja őket kajával...az epizód meg arról szól majd, hogy erre rájön Padme és Satine, hogy a segélyben van a veszélyes anyag, amit aztán az epizód végén lángszóróval megkezelnek.

 

Működik a fantáziám...mi? :clap:

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből az előzetesből a fantáziám a következőt szűri le.

 

Valaki vírussal megfertőzi Mandallort és ugyanaz a valaki el is látja őket kajával...az epizód meg arról szól majd, hogy erre rájön Padme és Satine, hogy a segélyben van a veszélyes anyag, amit aztán az epizód végén lángszóróval megkezelne.

 

Működik a fantáziám...mi? :clap:

Szuper. ;) A lángszórózás megint előkerül... Nem lesz gyenge.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem nem zavarnak a politikai szálak. Sőt nagyon órülök, hogy egy gyerekeknek szánt sorozatban meg merik ezt lépni. Lucas egyre szimpibb. Mert azért egy háború nem csak csatákból áll ám.
Pont így látom én is. Így szerintem felnőttesebb is lesz a sorozat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.