Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem tudom, mennyire autentikus forrás, de Stephen Stanton IMDB oldalán ezt találtam:

 

Actor (69 titles)

2010-2011 Star Wars - A klónok háborúja (TV series)

Mas Amedda / Brother Viscus / Darth Maul / …

– Episode #3.22 (2011) … Darth Maul (voice)

– Witches of the Mist (2011) … Brother Viscus (voice) / Toydarian Guard #2 (voice)

– Monster (2011) … Brother Viscus (voice) / Nightbrother #2 (voice)

– Pursuit of Peace (2010) … Mas Amedda (voice) / Mak Plain (voice) / Edcel Bar Gane (voice)

– Heroes on Both Sides (2010) … Mas Amedda (voice) / Senator (voice)

Link

 

 

 

Érdekes...

A hétvégi részben ő volt Tarkin hangja, és az meg nincs itt felsorolva.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha igaz a hír, a SKY-on hamarabb leadják az évadfinálét, mint a Cartoon Network-ön. :yeah:

 

3x21 - Március 19.

3x22 - Március 24.

 

 

Valamint az is egyre biztosabbnak tűnik, hogy Opress és Maul visszatér a fináléban. ;)

 

Na ez nagyon szuper lenne! Honnan az info? Bár volt már ilyen korábban, viszont a felirat kérdést nem tudom akkor hogyan oldottuk meg. :para:

 

 

Sajnos ami azon a honlapon van, nem lehet kézpénznek venni, de nagyon jó lenne! Durvás kis évadzáró lenne, remélhetőleg valamiféle cliffhangerrel! :)

 

 

Én elégé parázok, mert Maul beszélni is fog. Remélem nem teszik tönkre ezt a kiváló évadot valami hülyeséggel!

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, szerintem mind így vagyunk ezzel. :)

 

Már pedig ha Maul beszél, akkor mindenképpen ki kell térniük arra, hogyan is élte túl...

 

 

 

Nem élhette túl. Hülyeség. Szerintem valami holo felvétel maradt utána, vagy ilyesmi.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez nagyon szuper lenne! Honnan az info? Bár volt már ilyen korábban, viszont a felirat kérdést nem tudom akkor hogyan oldottuk meg. :para:

 

Én elégé parázok, mert Maul beszélni is fog. Remélem nem teszik tönkre ezt a kiváló évadot valami hülyeséggel!

 

 

Hát szívemből beszélsz, én is parázok. :para:

 

Ody, szerintem mind így vagyunk ezzel. :)

 

Már pedig ha Maul beszél, akkor mindenképpen ki kell térniük arra, hogyan is élte túl...

 

 

 

 

Nem élhette túl. Hülyeség. Szerintem valami holo felvétel maradt utána, vagy ilyesmi.

 

 

 

Lehet, hogy mégis bejön a klón teóriám?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Szerintem a gömbben látott kép után egyáltalán nem meglepő, hogy Maul meg is fog szólalni. Érdekesen venné ki magát, ha csak némán állna Opress előtt, amikor az felkeresi. Én továbbra is csak valami holokron-szerű magyarázatot tudok elképzelni Maul feltűnésére, mivel az egyértelmű, hogy hús-vér formában nem térhet vissza.

 

 

Na ez nagyon szuper lenne! Honnan az info?

A millenniumfalcon-ról.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom, hogy

a trandoshanok is a fináléban kapnak szerepet. Ha minen igaz, az ő jóvoltunkból fog Ahsoka "elveszni". Arról még nincs infó, hogy Maul és Opress hogy kerül a képbe. Szerintem egy második szálról lesz szó, amiben Anakin és Obi-Wan is szerepet kap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom, hogy

a trandoshanok is a fináléban kapnak szerepet. Ha minen igaz, az ő jóvoltunkból fog Ahsoka "elveszni". Arról még nincs infó, hogy Maul és Opress hogy kerül a képbe. Szerintem egy második szálról lesz szó, amiben Anakin és Obi-Wan is szerepet kap.

 

 

 

Nagyon jó ötlet, hogy behozzák a sorozatba az ősi trandoshan-vuki ellentétet.(Gondolom nem véletlen szerepelnek Chewivel együtt.)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis előzetesek. :yeah:

 

Piell nagyon laza, ahogy Anakinra felugorva indítja a támadást. :D

Csubit pedig már nagyon várom. Remélem Obi-Wannal azért nem fog összefutni... :nana:

 

 

Ez jó hír Sky. :)

Én azért örültem volna, ha a fináléban szerepet kapnak... viszont így jobban ki lehet dolgozni ezt a szálat a 4. évadra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis előzetesek. :yeah:

 

Piell nagyon laza, ahogy Anakinra felugorva indítja a támadást. :D

Csubit pedig már nagyon várom. Remélem Obi-Wannal azért nem fog összefutni... :nana:

 

 

 

Biztos nem fut össze Obival, legalábbis a cím ezt sugallja. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.