Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Bocs, rosszul fogalmaztam, a 6 BD film letölthető, 720p-s verzióira gondoltam, amit már napok óta szedek. :D

 

Egyébként szerintem ha valamit, akkor a TCW-t érdemes a lehető legszebb minőségben nézni, rengeteget dob a hangulaton és az élvezhetőségen. :peace:

 

Jó persze értem én, csak elég kevés a gépem memóriája azt kevés a hely, majd ha veszek egy új gépek pakolok bele 1 terrás vinyót és akkor jöhet a 720-as :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon is! :) A Water Wars-ról már írtam is egy "pár" sort :D

Most már csak a 720p-st várom.

Láttam, hogy írtál, csak addig nem szoktam elolvasni amíg nem láttam az epizódot. :) 720p -s van itt alább, csoli belinkelte már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos a víz alatti megjelenítés volt sok a "felvevőgépnek",

de a 720p-s verzió néha nagyon pixeles volt nálam.

Ja és vettem a lapot, ezentúl egy spoiler gomb lesz! ;)

 

Mindjárt bedobom az új "epguide" képet!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos a víz alatti megjelenítés volt sok a "felvevőgépnek",

de a 720p-s verzió néha nagyon pixeles volt nálam.

Ja és vettem a lapot, ezentúl egy spoiler gomb lesz! ;)

 

Mindjárt bedobom az új "epguide" képet!

Rossz a tömörítés. :) Reméljük lesz jobb rilíz. A képet pedig várom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az remek, csak számomra sajnos kicsit hozzáférhetetlen, meghívók híján.

Majd 1-2 hónap múlva talán én is látom az évadnyitányt... ha már ennyire vártam.

 

Én nem gyűjtöm a WEB-DL-t, szóval nem én vagyok a gonosz birodalom aki begyűjti mások elöl, csak láttam, h fent van és gondoltam szólok annak akit érdekel, h már létezik ez a release, és érdemes keresni. Amúgy egész biztosan, nagy külföldi torrent oldalakon is megtalálhatóak amikhez nem kell regisztrálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem gyűjtöm a WEB-DL-t, szóval nem én vagyok a gonosz birodalom aki begyűjti mások elöl, csak láttam, h fent van és gondoltam szólok annak akit érdekel, h már létezik ez a release, és érdemes keresni. Amúgy egész biztosan, nagy külföldi torrent oldalakon is megtalálhatóak amikhez nem kell regisztrálni.

Ahol tudtam, ott körülnéztem, eredménytelenül, nyilván nem véletlenül pötyögtem be ide a kérdésemet. Minden esetre jól esik ez cinizmus velem szemben, aki ott és akkor osztja meg a friss infóit, képeit, videóit a TCW-vel kapcsolatban, ahol tudja...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahol tudtam, ott körülnéztem, eredménytelenül, nyilván nem véletlenül pötyögtem be ide a kérdésemet. Minden esetre jól esik ez cinizmus velem szemben, aki ott és akkor osztja meg a friss infóit, képeit, videóit a TCW-vel kapcsolatban, ahol tudja...

Sky! Ne háborogj, nem vagy Te tenger. :D Van már WEB-DL 480p -s. Én most szedtem le, és nem is torrent hanem megaupload.

 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky! Ne háborogj, nem vagy Te tenger. :D Van már WEB-DL 480p -s. Én most szedtem le, és nem is torrent hanem megaupload.

 

 

 

 

 

Jól van na, azért érthető, hogy Sky morcos. Én is az lennék, ha a jó minőségű verzióra várva megálltam volna, hogy megnézzem a kevésbé jót.

 

Köszi a linkeket, már le is jött az első rész! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az remek, csak számomra sajnos kicsit hozzáférhetetlen, meghívók híján.

Majd 1-2 hónap múlva talán én is látom az évadnyitányt... ha már ennyire vártam.

Ahogy faterom szokta mondani: Aki a kicsit nem becsüli, angyot nem érdemli.

Ha tényleg nagyon érdekelne megnézhetnéd simában is

 

(de már végül tárgytalan, mert kis késéssel kijött a jobb is)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.