Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én legjobban a kövi részt várom.

Padmé megkapja az ep1-es ruháját(azt amelyikben Theedben akciózott), Tarpals kapitány, Grievous vs gunganek, és a previewből kiderült, hogy szó lesz az ep1 eseményeiről is. És akkor nem is mondtam még hogy újra láthatjuk Dooku-t akcióban. Ráadásul Ani ellen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várós! Te is írhatnál a részekről bővebben. Engem érdekelne. :)

Az eddigi részek annyira nem voltak nagy hatással rám, bár a mostani egész jó volt.

Én inkább akkor szeretek írni, ha egy részt kiemelkedőnek érzek, nagy hatást gyakorol rám. Úgy érzem a következő epizód pont ilyen lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddigi részek annyira nem voltak nagy hatással rám, bár a mostani egész jó volt.

Én inkább akkor szeretek írni, ha egy részt kiemelkedőnek érzek, nagy hatást gyakorol rám. Úgy érzem a következő epizód pont ilyen lesz :D

Értem. Legalább tudom majd, hogy amikor írsz azt miért teszed. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÉN megvárom a logó mentes 720at. :cool:

 

 

Arra még én is várok, bár már megnéztem a logós 720p-s verziót. Az előbbire van, hogy napokat kell várni, annyit meg mégse szeretnék várni az új rész megnézésével. :)

Már tegnap fenn volt a neten. mindig úgy keressetek rá, hogy beírjátok a google -ba: "The Clone Wars S04E03 WEB-DL 720p". Meglepő de az első linkek egyikében benne lesz.

 

S04E03 720p WEB-DL

 

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a linkeket, Ody.

A google által kidobott oldalakban nem sűrűn szoktam megbízni, az ilyen helyekről nem nehéz vírust benyelni.

Ezek fórumok általában. Vírusirtó meg azért van a gépen, hogy szóljon. ;) Kis rutinnal semmi baj nincs. Pl. .rar fájlokat nem töltesz le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég sok kérdést felvet bennem a Shadow Warrior.

 

Először is... Abban a videóban, ahol Anakin és Dooku megvívnak egymással azt sugallja, hogy a grófnak köze volt a Naboo-i invázióhoz. Habár ilyesmi konkrétan nem hangzik el az előzetesben, de mégiscsak furcsa lenne, hiszen Dooku az EPI. idején még a Jedi Rend tagja volt. Az is érdekelne, hogy ebben az epizódban miért sárgák a MagnaGuardok elektrolándzsái, holott mindezidáig lilák voltak. Aztán... Grievous tábornok a gunganekkel akar tárgyalni, hogy fellázadjanak a Naboo-iak ellen, ami meglehetősen új színt visz a kapcsolatukba. Eleve ez milyen már, hogy a Naboo-iaknak nincs elégséges hadereje és folyton arra támaszkodnak, hogy "na majd a gunganek megvédenek minket." És a gunganek hogyan vehetnek akár csak fontolóra is egy ilyen ajánlatot? És ha Grievous tábornok előtt nemet mondanak és nem támogatják a szeparatistákat, akkor Grievous csak úgy elengedné őket élve? Érdekes... Ahogy az is, hogy korábban az EU is megóvta a Naboo-t a klón háborúktól. Várjunk csak... Most jut eszembe, hogy Padmé a Blue Shadow Virusban megemlíti, hogy kicsit feszült a viszonyuk a gunganekkel, talán erre végül magyarázatot kapunk ebben a részben. És tetszik az is, hogy bár ez már egy új történetszál, mégis kapcsolódik a Mon Calamari trilógiához. Mintha a szeparatisták meg akarnák torolni a gunganek részvételét az ütközetben. Nagyon kíváncsian várom már. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszembe jutott egy érdekes ötlet. Azt már az első, negyedik évados trailer óta tudjuk, hogy

 

Dooku elkapja Anakin-t (a jelek szerint ebben a trilógiában) és valószínűleg tud Anakin és Padmé házasságáról. Nekem legalábbis nagyon az az érzésem, hogy zsarolni akarja Padmét a férje életével. Most már a politikai háttérről is sejtünk egyet-s-mást, a Naboo forog veszélyben. Padmé nem az a fajta, aki hagyja magát, szóval mit tehet? Nem állhat a Jedi Tanács elé, azzal, hogy Dooku őt zsarolta meg Anakin életével, mert leleplezné magukat, de egyedül esélye sincs, hogy kiszabadítsa. Csak nekem tűnik ez kényszerítő alkalomnak, arra, hogy beavassa Ahsokát a kis titkukba? :D Vagy túl sokat kombinálok? :lol: Mondjuk jobban belegondolva nem valószínű, hogy a készítők már most meglépik ezt, elvégre még legalább három évad vissza van. :hmm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszembe jutott egy érdekes ötlet. Azt már az első, negyedik évados trailer óta tudjuk, hogy

 

Dooku elkapja Anakin-t (a jelek szerint ebben a trilógiában) és valószínűleg tud Anakin és Padmé házasságáról. Nekem legalábbis nagyon az az érzésem, hogy zsarolni akarja Padmét a férje életével. Most már a politikai háttérről is sejtünk egyet-s-mást, a Naboo forog veszélyben. Padmé nem az a fajta, aki hagyja magát, szóval mit tehet? Nem állhat a Jedi Tanács elé, azzal, hogy Dooku őt zsarolta meg Anakin életével, mert leleplezné magukat, de egyedül esélye sincs, hogy kiszabadítsa. Csak nekem tűnik ez kényszerítő alkalomnak, arra, hogy beavassa Ahsokát a kis titkukba? :D Vagy túl sokat kombinálok? :lol: Mondjuk jobban belegondolva nem valószínű, hogy a készítők már most meglépik ezt, elvégre még legalább három évad vissza van. :hmm:

 

 

 

Szerintem kizárt, hogy Dooku tudjon Padmé és Anakin házasságáról. Ennek többek között az is ellentmond, hogy azonnal kijátszaná a Jedi ellen ezt az infót. Összesen hat évad lesz a TCW -ből. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Na de hogyan? az EPIII -ban senki nem tudja, hogy házasok. Így ez azt jelenti, hogy Dooku sose árulta el ezt senkinek. Kizártnak tartom továbbra is. :)

 

 

Nem ilyen kijátszásra gondoltam, hanem arra, hogy zsarolni tudná őket a másik épségével. Palpatine (aki egyébként tud a házasságukról, úgyhogy simán elárulhatta Dooku-nak is) különben sem hagyná neki, hogy világgá kürtölje. Ha kitudódna, akkor Anakin és Padmé mindketten kénytelenek lennének visszavonulni, és elhagyni Corruscant-ot, ami nem tenne jót Palpatine, Anakinnal kapcsolatos terveinek.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Nem ilyen kijátszásra gondoltam, hanem arra, hogy zsarolni tudná őket a másik épségével. Palpatine (aki egyébként tud a házasságukról, úgyhogy simán elárulhatta Dooku-nak is) különben sem hagyná neki, hogy világgá kürtölje. Ha kitudódna, akkor Anakin és Padmé mindketten kénytelenek lennének visszavonulni, és elhagyni Corruscant-ot, ami nem tenne jót Palpatine, Anakinnal kapcsolatos terveinek.

 

 

 

Ne haragudj de ebben semmi logikát nem látok. Palpatine nyilván már akkor tudja, hogy Dooku csak egy eldobható báb aki helyére Anakin lép. Miért árulna el neki ilyen dolgokat? De majd kiderül a részből. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.